Dodaj do ulubionych

Minister Czarnek powołał zespół ds WRwZKiTTKwWP

20.11.22, 02:32
Nikt tego nie rozszyfruje więc spieszę z rozwinięciem. Otóż rzeczony minister powołał Zespół do spraw wypracowania rozwiązań w zakresie kreowania i testowania technologii kosmicznych w warunkach polarnych.

www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/powolanie-zespolu-do-spraw-wypracowania-rozwiazan-w-zakresie-kreowania-i-testowania-technologii-kosmicznych-w-warunkach-polarnych
A co, paredziesiąt stanowisk dla znajomków z wielotysięcznymi wynagrodzeniami to nie w kij dmuchał. Szczególnie że część z profitów spłynie do Partii i na fundusz wyborczy ministra Czarnka.

W dalszej kolejności przewiduje się powołanie zespołu do spraw rozwiązań w zakresie kreowania i testowania technologii kosmicznych w warunkach tropikalnych.

S.
Obserwuj wątek
    • oszol-lom-z-rm Re: Minister Czarnek powołał zespół ds WRwZKiTTKw 20.11.22, 08:00
      PO robiła dokładnie to samo!
      • yoma Re: Minister Czarnek powołał zespół ds WRwZKiTTKw 20.11.22, 19:45
        No i?
    • zlamas-kutany Niemożłiwe, to jakaś kaczka dziennikarska 20.11.22, 09:14
      Nie sądzę by był aż takim idiotą.
      Przecież czegoś takiego to sam mistrz Bareja by nie wymyślił
      • zlamas-kutany I bez księdza? 20.11.22, 09:34
        Przecież to nie po chrześcijańsku:

Powołani członkowie
        Powołania z rąk Ministra Edukacji i Nauki odebrali:

dr Aleksandra Bukała
        dr Oskar Karczewski
        prof. dr hab. inż. Monika Kusiak
        prof. dr hab. Marek Lewandowski
        Krzysztof Maziakowski,
        dr Adam Nawrot
        Krzysztof Otto
        prof. dr hab. Marek Sarna
        Włodzimierz Sielski
        prof. dr. hab. Ryszard Szczerba
        Borił Wdowczyk,
        prof. dr hab. Grzegorz Wrochna,
        prof. dr. Hab. Piotr Życki.
    • storima Re: Minister Czarnek powołał zespół ds WRwZKiTTKw 20.11.22, 09:35
      snajper55 napisał:

> Nikt tego nie rozszyfruje więc spieszę z rozwinięciem. Otóż rzeczony minister p
      > owołał Zespół do spraw wypracowania rozwiązań w zakresie kreowania i testow
      > ania technologii kosmicznych w warunkach polarnych
      .
      >
      > www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/powolanie-zespolu-do-spraw-wypracowania-rozwiazan-w-zakresie-kreowania-i-testowania-technologii-kosmicznych-w-warunkach-polarnych
      > A co, paredziesiąt stanowisk dla znajomków z wielotysięcznymi wynagrodzeniami t
      > o nie w kij dmuchał. Szczególnie że część z profitów spłynie do Partii i na fun
      > dusz wyborczy ministra Czarnka.
      >
      > W dalszej kolejności przewiduje się powołanie zespołu do spraw rozwiązań w zakr
      > esie kreowania i testowania technologii kosmicznych w warunkach tropikalnych.
      >
      > S.

Sfałszowałeś rządową stronę internetową.
      Czyli tak jak ja.

Wiadomo o tym bo pies.na.czarnych,
      oskarża mnie o nagminne fałszowanie stron internetowych w tym Instytutu Pamięci Narodowej.

A teraz na poważnie:

zlamas-kutany napisał:

> Nie sądzę by był aż takim idiotą.
      > Przecież czegoś takiego to sam mistrz Bareja by nie wymyślił

W warunkach pustynnych jak i arktycznych, w przestrzeniach morskich i oceanicznych, na lądzie, w wodzie i w powietrzu, przeprowadza się badania naukowe służące eksploracji kosmosu.
      • zlamas-kutany A co ma do tego minister oświaty? 20.11.22, 13:07
        storima napisał:
        >
        > W warunkach pustynnych jak i arktycznych, w przestrzeniach morskich i oceaniczn
        > ych, na lądzie, w wodzie i w powietrzu, przeprowadza się badania naukowe służąc
        > e eksploracji kosmosu.
        • storima Re: A co ma do tego minister oświaty? 20.11.22, 14:16
          zlamas-kutany napisał:

> storima napisał:
          > >
          > > W warunkach pustynnych jak i arktycznych, w przestrzeniach morskich i oce
          > aniczn
          > > ych, na lądzie, w wodzie i w powietrzu, przeprowadza się badania naukowe
          > służąc
          > > e eksploracji kosmosu.
          >
          >
          >
          >

Nie mam pojęcia ! Dlaczego mnie o to pytasz ???

Sprostowałem jedynie Wasze błędne rozumienie naukowych eksperymentów w dziedzinie eksploracji kosmosu:

zlamas-kutany napisał:

> Nie sądzę by był aż takim idiotą.
          > Przecież czegoś takiego to sam mistrz Bareja by nie wymyślił

W warunkach pustynnych jak i arktycznych, w przestrzeniach morskich i oceanicznych, na lądzie, w wodzie i w powietrzu, przeprowadza się badania naukowe służące eksploracji kosmosu.

• pies.na.czarnych Re: Minister Czarnek powołał zespół ds WRwZKiTTKw 20.11.22, 14:05
      Snajper! To jest jedynie przykrywka prawdziwego planu. Głównie zajmować będą się homoseksualizmem w populacji pingwinów.
    • storima Re: Minister Czarnek powołał zespół ds WRwZKiTTKw 20.11.22, 15:57
      storima napisał:

> snajper55 napisał:
      >
      > > Nikt tego nie rozszyfruje więc spieszę z rozwinięciem. Otóż rzeczony mini
      > ster p
      > > owołał Zespół
      > Sfałszowałeś rządową stronę internetową.
      > Czyli tak jak ja.
      >
      > Wiadomo o tym bo pies.na.czarnych,
      > oskarża mnie o nagminne fałszowanie stron internetowych w tym Instytutu Pamię
      > ci Narodowej.
      >
      >
      > A teraz na poważnie:
      >

Widzę, że muszę i tu doprecyzować.

To nie był żart.

pies.na.czarnych
      nagminnie oskarża mnie na Forum Kraj o podrabianie danych, kradzież tożsamości,
      fałszowanie stron i dokumentów państwowych. W tym dokumentacji Instytutu Pamięci Narodowej.
      Nie muszę chyba wyjaśniać, iż są to oskarżenia o bardzo poważne przestępstwa.
      Ścigane z urzędu.

forum.gazeta.pl/forum/w,28,173993491,173993491,Wady_PRL_a_zalety_.html?p=174376990
    • storima Re: Minister Czarnek powołał zespół ds WRwZKiTTKw 20.11.22, 19:30
      snajper55 napisał:

> W dalszej kolejności przewiduje się powołanie zespołu do spraw rozwiązań w zakr
      > esie kreowania i testowania technologii kosmicznych w warunkach tropikalnych.
      >
      > S.

Program eksploracji kosmicznej NASA na pustyni w stanie Arizona.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka