Dodaj do ulubionych

nie pytam się - czy?

25.11.22, 16:50
pytam się KIEDY ludzie odpowiedzialni za ośmieszanie państwa polskiego,kompromitację władz państwowych,osłabianie siły obronnej,podważanie polskich sojuszy politycznych i militarnych staną przed sądem?
Do bycia patriotą trzeba dorosnąć. Do korzystania z Patriotów też.
Obserwuj wątek
    • pies.na.czarnych Re: nie pytam się - czy? 25.11.22, 17:07
      Typują na kozła ofiarnego i przenoszą do innej parafii :)) wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,29182289,jakub-kumoch-odejdzie-z-kancelarii-andrzeja-dudy-ma-wyjechac.html#s=BoxOpImg5
      • 99venus Re: nie pytam się - czy? 25.11.22, 17:18
        Kumoch nie składał debilnej rezygnacji z oferowanych przez Niemcy Patriotów i przekazania ich Ukrainie.
        • pies.na.czarnych Re: nie pytam się - czy? 25.11.22, 17:22
          Uważasz, ze rozmowy telefoniczne Dudy z rosyjskimi komikami nie ośmieszają Polski?

Najlepsze "Patrioty" są na ulicy Nowogródzkiej w Warszawie :)
          • 99venus Re: nie pytam się - czy? 25.11.22, 17:28
            Przede wszystkim ośmieszają Dudę i tych którzy go powołali na stanowisko do którego nie posiada podstawowych kwalifikacji. Mnie chodziło o kaczyńskiego i Błaszczaka i bezrozumną decyzje w sprawie Patriotów.
            • pies.na.czarnych Re: nie pytam się - czy? 25.11.22, 18:20
              To o czym ty piszesz to jest ZDRADA.
              Czy to rzeczywiście jest bezrozumna zbiorowa decyzja?
              Duda ochoczo przyspieszył do bezrozumnych. tvn24.pl/polska/systemy-patriot-od-niemiec-prezydent-andrzej-najlepiej-byloby-gdyby-systemy-znalazly-sie-na-terytorium-ukrainy-decyzja-nalezy-do-niemiec-6236399
              • 99venus Re: nie pytam się - czy? 25.11.22, 18:39
                Masz rację ale ja nie chciałem od razu pisać o plutonie egzekucyjnym.
                • yoma Re: nie pytam się - czy? 25.11.22, 19:30
                  A dlaczego nie.
                  • 99venus Re: nie pytam się - czy? 25.11.22, 19:40
                    Ponieważ nie można działać po pisiemu.Najpierw sąd,wyrok a potem wykonanie wyroku.
                    • pies.na.czarnych Re: nie pytam się - czy? 25.11.22, 19:48
                      Pisich inaczej nie pokonasz jak ich metodami. Wszystkie chwyty dozwolone.

> Najpierw sąd,wyrok a potem wykonanie wyroku.

Oczywiscie. Sąd wojenny proponuję.
                      • yoma Re: nie pytam się - czy? 25.11.22, 20:40
                        Otusz. I Causescu miał proces.
                        • emeryt-myslacy Re: nie pytam się - czy? 25.11.22, 20:47
                          Kaczyński pójdzie w ślady Causescu.
    • snajper55 Re: nie pytam się - czy? 25.11.22, 20:50
      99venus napisał:

> pytam się KIEDY ludzie odpowiedzialni za ośmieszanie państwa polskiego,kompromi
      > tację władz państwowych,osłabianie siły obronnej,podważanie polskich sojuszy po
      > litycznych i militarnych staną przed sądem?
      > Do bycia patriotą trzeba dorosnąć. Do korzystania z Patriotów też.

Nie są patriotami ci, którzy działają zgodnie z rosyjskim a nie polskim interesem.

S.
    • don.kichote "KIEDY"??? 25.11.22, 21:18
      Pytasz poważnie?
      To proste. Wystarczy spełnienie dwóch warunków;
      1. wygranie wyborów przez przeciwników PiS-u
      2. niczym nieskrępowania, silna wola postawienia przed sądem PiS-ich aparatczyków odpowiedzialnych...
      no właśnie? Za co?
      Wiem - można zastosować starą sprawdzoną metodę: "dajcie mi człowieka, a paragraf na niego się znajdzie" ale wtedy każdy niezależny od polityków sąd/adwokat ich wybroni. Ponadto, po co ich usuwać skoro ci "nowi" będą tacy sami jak "starzy"?

I tu dochodzimy do konkluzji, że jednak nie nad "KIEDY" ale nad "CZY" powinniśmy się zastanawiać...
    • oby.watel Re: nie pytam się - czy? 27.11.22, 15:03
      99venus napisał:

> pytam się KIEDY ludzie odpowiedzialni za ośmieszanie państwa polskiego,kompromi
      > tację władz państwowych,osłabianie siły obronnej,podważanie polskich sojuszy po
      > litycznych i militarnych staną przed sądem?
      > Do bycia patriotą trzeba dorosnąć. Do korzystania z Patriotów też.

Czy mógłbyś wskazać przepis, który funkcjonariuszom państwowym zabrania ośmieszania, kompromitowania siebie lub kraju? Niestety, jeśli chcemy żyć w państwie praworządnym musimy pogodzić się z faktem, że sądy działają i skazują w oparciu o przepisy, a nie prawem kaduka.
      • 99venus Re: nie pytam się - czy? 27.11.22, 15:39
        ja bym zaczął od tego:
        Art. 129. KK
        Zdrada dyplomatyczna
        Kto, będąc upoważniony do występowania w imieniu Rzeczypospolitej Polskiej w stosunkach z rządem obcego państwa lub zagraniczną organizacją, działa na szkodę Rzeczypospolitej Polskiej,
        podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.
        dorzuciłbym też jeszcze:
        Art. 127. [Zamach stanu]
        § 1.
        Kto, mając na celu pozbawienie niepodległości, oderwanie części obszaru lub zmianę przemocą konstytucyjnego ustroju Rzeczypospolitej Polskiej, podejmuje w porozumieniu z innymi osobami działalność zmierzającą bezpośrednio do urzeczywistnienia tego celu,
        podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 10, karze 25 lat pozbawienia wolności albo karze dożywotniego pozbawienia wolności.

§ 2.
        Kto czyni przygotowania do popełnienia przestępstwa określonego w § 1,
        podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3.

Art. 128. [Zamach na konstytucyjny organ RP]
        § 1.
        Kto, w celu usunięcia przemocą konstytucyjnego organu Rzeczypospolitej Polskiej, podejmuje działalność zmierzającą bezpośrednio do urzeczywistnienia tego celu,
        podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3.

§ 2.
        Kto czyni przygotowania do popełnienia przestępstwa określonego w § 1,
        podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

§ 3.
        Kto przemocą lub groźbą bezprawną wywiera wpływ na czynności urzędowe konstytucyjnego organu Rzeczypospolitej Polskiej,
        podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.
        a potem dodałbym kilka artykułów czysto kryminalnych dotyczących finansów.
        • don.kichote Re: nie pytam się - czy? 27.11.22, 15:47
          No!
          To dołóż jeszcze twarde, nie podlegające dziesiątkom interpretacji dowody a będę przekonany...
          • yoma Re: nie pytam się - czy? 27.11.22, 15:54
            A co on, prokurator?
            • 99venus Re: nie pytam się - czy? 27.11.22, 16:32
              Dowody kazdego dnia produkuja przestępcy.
              • oby.watel Re: nie pytam się - czy? 27.11.22, 16:44
                99venus napisał:

> Dowody kazdego dnia produkuja przestępcy.

Żeby można było rozpocząć rozliczenia i stawianie winnych przed obliczem sędziego najpierw należy posprzątać tę stajnię Augiasza w jaką został przekształcony wymiar sprawiedliwości. W przeciwnym razie kolesie prawomocnie uniewinnią kolesi i tyle będzie z rozliczeń. Duda jeszcze przez chwile będzie pełnił funkcję. Choć niewykluczone, że zacznie słuchać Tuska, bo posłuszeństwo wyssał z mlekiem matki.
                • 99venus Re: nie pytam się - czy? 27.11.22, 17:48
                  Oczywiscie masz rację. Mnie chodziło o pryncypia.
                  • oby.watel Re: nie pytam się - czy? 27.11.22, 17:52
                    99venus napisał:

> Oczywiscie masz rację. Mnie chodziło o pryncypia.

Nie tylko Ty zgrzytasz zębami. Niestety, trzeba znaleźć sposób by nie idąc na skróty poradzić sobie z ludźmi, którzy nie stosują się do żadnych zasad, nie uznają prawa.
            • don.kichote Re: nie pytam się - czy? 27.11.22, 17:55
              Yomka!?
              Ty naprawdę nie widzisz, że to nawet nie igrzyska, tylko tylko kolejna pogoń za króliczkiem???
              • yoma Re: nie pytam się - czy? 27.11.22, 18:19
                No i co, mam usiąść i się powiesić? Za stara już jestem, żeby żyć pod pisiem, wolę wierzyć w igrzyska. A ty nie siej defetyzmu 👅
                • oby.watel Re: nie pytam się - czy? 27.11.22, 18:32
                  Ty, weź doktorat se napisz :D
                  • yoma Re: nie pytam się - czy? 27.11.22, 18:43
                    Dziękuję, już mam.
                    • oby.watel Re: nie pytam się - czy? 27.11.22, 19:30
                      yoma napisała:

> Dziękuję, już mam.

Będziesz miała dwa.
                • don.kichote Re: nie pytam się - czy? 27.11.22, 20:08
                  yoma napisała:

> No i co, mam usiąść i się powiesić? Za stara już jestem, żeby żyć pod pisiem, w
                  > olę wierzyć w igrzyska.

A myślałem, że za mądra żeby nie wiedzieć, iż od mieszania herbata nie będzie słodsza...

> A ty nie siej defetyzmu 👅

Wolę być pesymistą i zostać mile zaskoczonym, niż przez 7 lat obwiniać innych za swoje niepowodzenia...
                  • yoma Re: nie pytam się - czy? 28.11.22, 01:25
                    Wolę być optymistką teraz, bo pesymista w razie przegranej będzie miał 7+... lata w plecy. Optymista tylko +... .

A tego to nie rozumiem. Ty obwiniasz? Bo ja nie.

Mieszanie jest fajne. Zawsze lubię trochę namieszać 😎
                • pies.na.czarnych Re: nie pytam się - czy? 28.11.22, 03:11
                  > No i co, mam usiąść i się powiesić?

Wygodnicka, ja cię nie mogę.:)
                  • yoma Re: nie pytam się - czy? 28.11.22, 13:28
                    A po co sobie utrudniać. Ergonomia, bracie :)
                    • oby.watel Re: nie pytam się - czy? 28.11.22, 16:30
                      yoma napisała:

> A po co sobie utrudniać. Ergonomia, bracie :)

Nie da się siedzieć podczas wieszania, bo wtedy nici będą z dyndania.
                      • pies.na.czarnych Re: nie pytam się - czy? 28.11.22, 16:36
                        Jak zwykle głupiś jak lewy but Kulawego. Można się powiesić nawet w pozycji leżącej co udowodnili pisi w przypadku Dawida Kosteckiego.
                        • oby.watel Re: nie pytam się - czy? 28.11.22, 17:17
                          pies.na.czarnych napisała:

> Jak zwykle głupiś jak lewy but Kulawego. Można się powiesić nawet w pozycji leż
                          > ącej co udowodnili pisi w przypadku Dawida Kosteckiego.

Potrafisz to udowodnić mądralo? Nakręć filmik i wrzuć na yt.
                          • pies.na.czarnych Re: nie pytam się - czy? 28.11.22, 17:33
                            Co mam udowadniać?
                            • oby.watel Re: nie pytam się - czy? 28.11.22, 18:05

> Co mam udowadniać?

To co udowodnili pisi w przypadku.
                              • 99venus Re: nie pytam się - czy? 28.11.22, 19:50
                                Pisi są w stanie i robią to ochoczo każdego dnia udowodnić swoją głupotę,łajdactwo,brak obycia,tepą dewocję i miłość do pieniędzy.
                              • pies.na.czarnych Re: nie pytam się - czy? 28.11.22, 20:00
                                oby.watel napisał:

> pies.na.czarnych napisała:
                                >
                                > > Co mam udowadniać?
                                >
                                > To co udowodnili pisi w przypadku.
                                >

Mam udowadniać to co zostało już udowodnione?
                                • oby.watel Re: nie pytam się - czy? 28.11.22, 20:18

> Mam udowadniać to co zostało już udowodnione?

Ten dowód jest niewiarygodny. Jeśliś nie jest głupi jak lewy but Kulawego, to sam udowodnij, żeś mądry i mówisz po to, żeby powiedzieć, a nie po to, żeby mówić.
    • pies.na.czarnych Re: nie pytam się - czy? 27.11.22, 16:04
      Zybertowicz - pseudonim okupacyjny Profesor, zaklina rzeczywistość tvn24.pl/polska/andrzej-duda-oszukany-przez-rosyjskich-prowokatorow-myslal-ze-rozmawia-z-emmanuelem-macronem-komentarze-politykow-6238406
    • 99venus Re: nie pytam się - czy? 27.11.22, 19:52
      Słucham rozmowy z byłym(na całe szczęście byłym) ministrem sz Czaputowiczem na temat Patriotów i relacji z Ukrainą, Niemcami i jestem pełen podziwu dla jego nieprawdopodobnej głupoty i podłości. O braku kontaktu z rzeczywistoscią nie wspomnę.
      • don.kichote Re: nie pytam się - czy? 27.11.22, 20:09
        I w tej kwestii, zgadzam się z tobą w 100%
      • oby.watel Re: nie pytam się - czy? 27.11.22, 20:10
        99venus napisał:

> Słucham rozmowy z byłym(na całe szczęście byłym) ministrem sz Czaputowiczem na
        > temat Patriotów i relacji z Ukrainą, Niemcami i jestem pełen podziwu dla jego
        > nieprawdopodobnej głupoty i podłości. O braku kontaktu z rzeczywistoscią nie ws
        > pomnę.

Szacunek za nerwy ze stali. Ja nie wytrzymałem po kilku minutach. Nie jest ważne co jest dobre dla kraju, liczy się co on by wolał. Chapeau bas dla suwerena, który w ręce takich ludzi powierzył swój los.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka