Dodaj do ulubionych

Du*a zmienia zdanie ws Patriotów

25.11.22, 20:50
dlaczego mnie to nie dziwi, pewnie dlatego, że tyle razy zmieniał zdanie, że mniej bułek w życiu zjadłem niźli dua zmienił zdanie, zastanawia mnie jedno, niby on jest niezależny, więc dlaczego jest aż tak posłuszny woli obszczanego,co mają na niego, może sądzi że po następnych wyborach, wygranych oczywiście przez pisią swołocz,
"rzucą" go na jakiś ważny odcinek, może ONZ, niemniej jednak, jest wręcz służalczy, jak nazwał go Żulczyk, jakoś umkło mi z pamięci.
Obserwuj wątek
    • szwampuch58 Re: Du*a zmienia zdanie ws Patriotów 25.11.22, 20:58
      25.11.22, 18:43

Kaczor zmarszczyl brew to jego podwladny" wiosluje" ź powrotem
    • yoma Re: Du*a zmienia zdanie ws Patriotów 25.11.22, 20:59
      Nic nie muszą mieć na niego. Stary go złamał w dzieciństwie i tak mu zostało.
    • czan-dra Re: Du*a zmienia zdanie ws Patriotów 25.11.22, 21:00
      Wystarczy wpisać frazę "du*a zmienia zdanie", a pojawi się Około 2 580 000 wyników, chyba nie wszystkie są o zmianie zdania, bo biedny chłop, czasowo by nie podołał, ale co jak co, idzie na mistrzostwo.
      • yoma Re: Du*a zmienia zdanie ws Patriotów 25.11.22, 21:15
        To niedużo. Rok ma 31 556 926 sekundy, du*a ma 50 lat...
        • czan-dra Re: Du*a zmienia zdanie ws Patriotów 25.11.22, 21:23
          No to policzmy, zaczął mówić w wieku jedenastu lat, nauczył się składać w miarę sensowne zdania w wieku dwudziestu, potem szkoła, jedna, druga, no i studia, tam było trochę opóźnienia w nauce, pokazali mu narty, i zeszyty pooszły w kąt, no dobra, skracając, odliczmy dowcipy które opowiada, odliczmy jego angielski,zostaje dwa lata a za szybki to on nie jest, czyli odpada półtora roku,przezpół roku choćby parę razy zmienił spodnie, nie da rady tyle nakłamać,a jeszcze nie dodałem urban legend na jego temat.
          • yoma Re: Du*a zmienia zdanie ws Patriotów 25.11.22, 22:03
            A niech będzie. Pół roku, to spoko >15 mln razy zdążył zmienić zdanie. Można? Można!
            • szwampuch58 Re: Du*a zmienia zdanie ws Patriotów 26.11.22, 09:46
              Forma Maliniaka wysoka
              wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,29185313,kolejny-odcinek-historii-o-patriotach-duda-znow-zmienia-zdanie.html#do_w=48&do_v=721&do_st=RS&do_sid=793&do_a=793&e=PSzPopImg3
              • yoma Re: Du*a zmienia zdanie ws Patriotów 26.11.22, 13:20
                No. Definicję trzeba zmienić. Sekunda = upływ czasu, w którym du*a zmienia zdanie.
    • pies.na.czarnych Re: Du*a zmienia zdanie ws Patriotów 25.11.22, 22:32
      Poszedł za stadem, na czele którego dumnie kroczy baran.
    • no-popis idąc w stylu za Twoim tytułem ... 26.11.22, 10:02
      A co o tym sądzi Komor.uski?
      Taki PrOstak jak Ty nigdy nie pojmie, że Prezydent po wyborach jest wspólnym prezydentem. Moim, jak był Komor.uski i Twoim jak jest D.pa - naśladując Twój PrOstacki styl obrażania wyborców.
      • x2468 Re: idąc w stylu za Twoim tytułem ... 26.11.22, 10:20
        Pisz skargę do moderacji. Robisz to bez zachęty?
      • oby.watel Re: idąc w stylu za Twoim tytułem ... 26.11.22, 10:25
        no-popis napisała:

> A co o tym sądzi Komor.uski?
        > Taki PrOstak jak Ty nigdy nie pojmie, że Prezydent po wyborach jest wspólnym pr
        > ezydentem. Moim, jak był Komor.uski i Twoim jak jest D.pa - naśladując Twój PrO
        > stacki styl obrażania wyborców.

Wszyscy wstali z kolan, a Ty nie?
        • yoma Re: idąc w stylu za Twoim tytułem ... 26.11.22, 13:21
          >Prezydent po wyborach jest wspólnym pr
          > ezydentem

Coś tak jak zaaranżowane małżeństwo. Nie chcę go, ale i tak jest mój 😂
    • oby.watel Re: Du*a zmienia zdanie ws Patriotów 26.11.22, 10:23
      Bzdura! Duda niczego nie zmienił. Bo nie da się zmienić czegoś, czego nie ma.
    • oby.watel Re: Du*a zmienia zdanie ws Patriotów 26.11.22, 11:46
      Błaszczak wyjaśnił, że niemieckie patrioty są leciwe, więc lepiej nie mieć żadnej obrony przeciwrakietowej niż mieć starą niemiecką.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka