Dodaj do ulubionych

pis chce grzebać przy ordynacji wyborczej,

29.11.22, 13:41
i w związku z tym i have a dream, z pogranicza fantasy, mocno osadzone w nierealnym świecie, ludzi słownych, prawych, honorowych, to nie o pisich, ino ogólnie, gdyby wpisali do ordynacji że każdy kto zmienia barwy w trakcie gry, traci i mandat i możliwość ponownego startu przez trzy kadencje, to by zakończyło wędrówkę p/osłów, z jednej bandy do drugiej i trzeciej, i czwartej, bez końca trwa ich marsz.
Obserwuj wątek
  • czan-dra Re: pis chce grzebać przy ordynacji wyborczej, 30.11.22, 12:14
   minęły 2 doby a istinadən ie zauwažył tego niezekle trafnego i celnego wpisu Czandra.
   copyright by troll no-popis
  • no-popis Re: pis chce grzebać przy ordynacji wyborczej, 30.11.22, 17:27
   Pomogę Ci Czandra abyś nie wpadł w depresję z powodu osamotnienia bo przysłowiowy pies s kulawą nogą nie opublikował czegokolwiek w Twoim wątku. Wyciągnij z tego jakieś wnioski ale proszę nie rób sobie krzywdy. Oszoł by Cię bronił bo robiz tu na forum doskonałą robotę dla Naczelnika Kaczyńskiego i to tak samo dobrą jak Tusk w realu.
   Możesz przez ten brak akceptacji czuć się samotny więc pomogę bo nawet inni, oprócz Ciebie, intelektualiści forumowi Tuska tu nie zajrzeli np : Zapijaczony, Buldog, Hrabia, Motocyklista itp a nawet wyszarzeni przeze mnie ludzie bez honoru jak snajper, o.ywatel, ayran i inni ludzie bez honoru.
   W Twoim życiu zapewne też tak jest, też jesteś osamotniony, stąd to Twoje tutaj wyraźnie widoczne zauroczenie Tuskiem i tak wierne, jak tego przykładowego psa z kulawą nogą, trzymanie się nogi Twojego Pana.
   Osamotnienie w Twoim życiu widać tu po Twojej nienawiści i agresji wobec polemistów jak również kompleksach z powodu, których każesz się tu tytułować Panem :) zabawny znawco pH soli nierozpuszczonych w wodzie i miSZCZu ortografii jENzyka POlskiego.
   A teraz sobie wytnij ten post chociaż on nie różni się agresywnością od Twoich postów no może nie zawiera słów.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka