Dodaj do ulubionych

Obejrzałem ostatni odcinek "Propagandy sukcesu"

29.11.22, 17:16
program zamaskowany nazwą Teleekspres", który nadaje od lat Qrwizja zwana dla jaj TVP INFO.
I jestem w szoku, że żyję w kraju szczęśliwości, że żyję w kraju o którym do tej pory nie miałem zielonego pojęcia!
Kraju w którym ludzie teraz są szczęśliwi jak nigdy przedtem i nigdy bardziej szczęśliwi już nigdy nie będą.
Poczułem się dowartościowany.
Obserwuj wątek
    • szwampuch58 Re: Obejrzałem ostatni odcinek "Propagandy sukces 29.11.22, 17:20
      Ryju znowu???... podobno oferuje Qrwizja jeszcze dodatkowo Teleekspres plus i extra,nie przegap
      • zlamas-kutany Re: Obejrzałem ostatni odcinek "Propagandy su 29.11.22, 17:44
        szwampuch58 napisał:

> Ryju znowu???... podobno oferuje Qrwizja jeszcze dodatkowo Teleekspres plus i e
        > xtra,nie przegap
        >
        Teleekspress plus to ten sam program do kwadratu
      • margit49 Re: Obejrzałem ostatni odcinek "Propagandy su 29.11.22, 17:47
        No i dobrze, że jest ktoś, kto może to przetrzymać :D
        Przysłowie mówi, że język wroga trzeba znać, podobnie jest z qrwizją. Ja nie oglądam, Ty też nie, inni też.
        Znam relacje młodych ludzi żaśmiewających się i zgodnie zachęcających do oglądania, jako dobrej zabawy.
        Ale to już było i myślałam, że nie wróci więcej...
      • zlamas-kutany Re: Obejrzałem ostatni odcinek "Propagandy su 30.11.22, 07:17
        szwampuch58 napisał:

> Ryju znowu???... podobno oferuje Qrwizja jeszcze dodatkowo Teleekspres plus i e
        > xtra,nie przegap
        >

To jest to samo, tylko drugi raz, to dla tych najbardziej tępych, ci jak im raz to nie zapamiętają

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka