Dodaj do ulubionych

Oby słowo ciałem się stało

30.11.22, 08:07
Stawiam, że Zbigniew Ziobro może nie dotrwać w rządzie do Sylwestra - mówi jeden z członków rządu sprzyjający Mateuszowi Morawieckiemu. Powód? Spodziewany i zawarty za plecami Ziobry deal premiera z Komisją Europejską ws. KPO i stanowisko rządu wobec nowych unijnych podatków. , nie będę pytał o co chodzi zerro z tym oporem wobec KPO, jakoś to się samo wyjaśnia, ale po wyjebce z "rządu" i tak nie wszyscy odejdą ze zmowy przestępczej zwanej Zjeba..., zjednoczoną prawicą, kasa ważniejsza niźli jakieś fochy.

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,29198338,ziobro-moze-nie-dotrwac-w-rzadzie-do-sylwestra-szykuje-sie.html
Obserwuj wątek
    • topiramax Re: Oby słowo ciałem się stało 30.11.22, 08:13
      Otworzę w tym roku szampana dwa razy?
      • czan-dra Re: Oby słowo ciałem się stało 30.11.22, 10:08
        Nic z tego nie będzie, swołocz od zerra chce się odróżnić od swołoczy kaczej, powarczą na siebie, podkulą ogony i zajmą miejsce szeregu, i tak to się skończy, przy poparciu 0,7% chyba zawyżam, a co tam niech się cieszą, nie mają możliwości ruchu.
        • no-popis Re: Oby słowo ciałem się stało 02.12.22, 05:04
          czan-dra napisał:

> i tak to się skończy,
          > przy poparciu 0,7% chyba zawyżam, a co tam niech się cieszą, nie mają możliwoś
          > ci ruchu.
          Wręcz prędzej Stuhr wsiądzie po pijanemu do samochodu i przejedzie na pasach zakonnicę w ciąży nić Ziobrzyści dostaną się do sejmu :) Skąd My znamy te 100 % diagnozy?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka