Dodaj do ulubionych

3 miliardy na zakłamaną Qrwizję

30.11.22, 15:22
Pisia ferajna wstydu nie ma!
Obserwuj wątek
    • szwampuch58 Re: 3 miliardy na zakłamaną Qrwizję 30.11.22, 15:25
      nihil novi sub sole,ryju
      • zlamas-kutany Re: 3 miliardy na zakłamaną Qrwizję 30.11.22, 15:30
        szwampuch58 napisał:

> nihil novi sub sole,ryju
        >

Przed chwilą uchwalili, wstydu nie majOM- można powiedzić, Fakt płacą za to, ze Qrwisja suży i such prezesa
        • no-popis to wina kłamcy Tuska 01.12.22, 05:38
          zlamas-kutany napisał:

> szwampuch58 napisał:
          >
          > > nihil novi sub sole,ryju
          > >
          >
          > Przed chwilą uchwalili, wstydu nie majOM- można powiedzić, Fakt płacą za to, ze
          > Qrwisja suży i such prezesa
          No widzisz, a wystarczyłoby aby Tusk dotrzymał obietnicy wyborczej i uniezależnił telewizję publiczną od polityków jak obiecał w kampanii wyborczej kiedy na niego głosowałem. Jednak łajza słowa nie dotrzymał mimo, że mówił my to były kolega viceprzewodniczący PO z trybuny sejmowej, Janusz Palikot w roku 2014.
          To wina Tuska!
          • stasi1 Re: to wina kłamcy Tuska 01.12.22, 06:24
            Rzeczywiście to że pis daje na publiczną to według ciebie jak zwykle wina Tuska. I w jaki sposób uniezaleznilby telewizję od polityków? Chyba on coś wspomniał o abonamencie. ale aż nie chce się wierzyć, że ty zadeklarowany pisowiec mogłeś na tuska głosować
            • no-popis Re: to wina kłamcy Tuska 01.12.22, 09:11
              stasi1 napisał:

> Rzeczywiście to że pis daje na publiczną to według ciebie jak zwykle wina Tuska
              > . I w jaki sposób uniezaleznilby telewizję od polityków?
              Jestem przedsiębiorcą, który 15 lat posiadał prywatne media i mam tu wiedzę profesjonalna od strony prawnej i biznesowej.
              Nie chce mi się dużo pisać bo Cenzura lewacka może wyciąć wynik mojej bardziej zaangażowanej wypowiedzi ale krótko Ci odpowiem na jednym przykładzie.
              Poważnej dyskusji nie było bo polscy politycy nie potrafią profesjonalnie rozmawiać. Kiedyś nawet politycy PO poprosili mnie o prywatne konsultacje w sprawie mediów elektronicznych, których udzueliłem ale zrobili swoje czyli chcieli mieć "własną" TVP na kiwnięcie palcem i mieli. Też!
              JAcek Żakowski, człowiek nie z mojej politycznej bajki ale go szanuję proponował np aby TVP i publiczne media elektroniczne podlegały całkowicie krajowej radzie radiofonii i telewizji ale (!) ... członków krajowej rady wybieraliby nie politycy ale rady wydziałów dziennikarskich największych uczelni w Polsce. Wtedy takich wynaturzeń jak robi PiS i robiła PO by nie było. Jest jeszcze wiele innych metod, było wiele innych pomysłów w świecie na ten problem ale jak na wstępie.
              • szwampuch58 Re: to wina kłamcy Tuska 01.12.22, 09:18
                a swistak zwija te sreberka....buhahaha
              • stasi1 Re: to wina kłamcy Tuska 05.12.22, 22:12
                To ten niby głos Żakowskiego mi się podoba. Ja miałem podobny pomysł aby część sędzi do TK wybierali by rektorzy wydziałów prawa, Wtedy PiS miałby większy problem z przejęciem TK. Tak samo do KRS
    • rotenschwanz Re: 3 miliardy na zakłamaną Qrwizję 01.12.22, 08:48
      Te pieniadze to lepiej przeznaczyc na prywatny teatrzyk piatej klepki pewnej aktorki z wlasciwymi korzeniami ?
      • no-popis Re: 3 miliardy na zakłamaną Qrwizję 01.12.22, 09:37
        rotenschwanz napisał:

> Te pieniadze to lepiej przeznaczyc na prywatny teatrzyk piatej klepki pewnej ak
        > torki z wlasciwymi korzeniami ?
        A co Cię korzenie obchodzą u ludzi? Dajesz dowód na to, że Jedwabne miało swoje podstawy kulturowe w Polsce skoro w 21 wieku piszesz o ..."korzeniach".
      • vivak01 Re: 3 miliardy na zakłamaną Qrwizję 01.12.22, 10:01
        " Te pieniadze to lepiej przeznaczyc na prywatny teatrzyk piatej klepki pewnej aktorki z wlasciwymi korzeniami ? "

Na służbę zdrowia, na którą podobno brakuje. Na obronę granic, na którą podobno brakuje. Na waloryzację 500+, na które podobno nie ma pieniędzy.

Jaki jest sens przeznaczania tych środków na TVP?
    • rotenschwanz Re: 3 miliardy na zakłamaną Qrwizję 01.12.22, 09:53
      Bedzie dobrze jak tusek powroci.
      Duzy Mis zrobi wam dobrobyt taki, ze wszystkie beda zazdraszczac.
      • no-popis Re: 3 miliardy na zakłamaną Qrwizję 01.12.22, 14:01
        rotenschwanz napisał:

> Bedzie dobrze jak tusek powroci.
        > Duzy Mis zrobi wam dobrobyt taki, ze wszystkie beda zazdraszczac.
        W studio TVP, przypadkowi goście, którzy przechodzili akurat z tragarzami obok, razem z Tomaszem Lisem będą znowu śpiewać 100 lat Tuskowi. Jak to było za Niezależnej TVP :) .
    • szwampuch58 Re: 3 miliardy na zakłamaną Qrwizję 01.12.22, 09:57
      Kilka milionów Polaków i kilkanaście milionów Niemców oglądało mecz w ZDF, bo bojkot Qrwizji to" obowiazek" wspoleczesnego modernego Polaka

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka