Dodaj do ulubionych

Przyjedźcie po mnie, najlepiej niemieckim wypasion

30.11.22, 15:47
Przyjedźcie po mnie, najlepiej niemieckim wypasionym autem. Ksiądz wybiera się po kolędzie :)

Przyjdzie taki, nażre się i jeszcze trzeba mu za to zapłacić.

- Jeżeli chodzi o posiłki, to z chęcią zjem. Ale nie w każdym domu. Nie jestem w stanie w każdym domu czegoś zjeść ani w co drugim. Ale tak mniej więcej w połowie i na końcu z chęcią coś zjem. Natomiast jestem na diecie i niewiele mogę, trzeba też uważać na to - mówi duchowny.
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,29203823,czarna-herbata-na-kolacje-zimna-plyta-ksiadz-mowi-wiernym.html#s=BoxOpImg8
W dupach już im się przewraca. Na szczęście u mnie nie chodzą po żebrach bo bym takiego psami poszczuł.
Obserwuj wątek
    • pies.na.czarnych Re: Przyjedźcie po mnie, najlepiej niemieckim wyp 30.11.22, 15:53
      Rybnik.com zwrócił się do księdza, który według lokalnych dziennikarzy jest bohaterem nagrania. Duchowny nie chciał komentować sprawy. - Nie mam nic do dodania - powiedział portalowi.

No może jeszcze jednak bym dodał, ze na początku zapaliłbym sobie dobrego skręta coby sumienie uspokoić i łatwiej będzie mi robić wyznawców w przysłowiowego ciula.:)
    • pies.na.czarnych Re: Przyjedźcie po mnie, najlepiej niemieckim wyp 30.11.22, 16:30
      Wyznawcy! Zacznijcie już gotować. Be ready, they're coming :)
      • yoma Re: Przyjedźcie po mnie, najlepiej niemieckim wyp 30.11.22, 16:33
        Ksiądz proboszcz już się zbliża, już stuka do mych drzwi... 🎶🎵
        • pies.na.czarnych Re: Przyjedźcie po mnie, najlepiej niemieckim wyp 30.11.22, 16:42
          Ratuj się kto może :)
        • pies.na.czarnych Re: Przyjedźcie po mnie, najlepiej niemieckim wyp 30.11.22, 16:44
          Przy okazji. Co twój szwagier ugotował dla księdza? Już teraz trzeba gotować, aby miało czas wystygnąć. :)
          • yoma Re: Przyjedźcie po mnie, najlepiej niemieckim wyp 30.11.22, 17:37
            Chyba dostanie odpadki ze stołu świątecznego. Coś mi się majaczy, że u nich łazi po świętach.

Pewnie racuchy. Szwagier umie usmażyć racuchy i kiełbasę :D
            • horpyna4 Re: Przyjedźcie po mnie, najlepiej niemieckim wyp 01.12.22, 11:04
              U mnie w tym roku nie będzie, za duża parafia. Połowę obchodzą w roku nieparzystym, drugą w parzystym. Bez żadnych ministrantów.

Niczym nie częstuję, forsy nie daję. Chce pogawędzić, to proszę bardzo. Mądrzyć się i tak nie będzie, bo żaden szczyl mi nie podskoczy; mój siwy włos i aparycja wiedźmy działają tak, że jeden z drugim robi się malutki.

Nawiasem mówiąc, u mnie proboszcz zachęca do wpłacania ewentualnych datków nie do łapy, tylko na konto parafii, żeby parafianie mogli sobie odliczyć od podatku. I to ma sens, bo finanse parafii stają się bardziej jawne, a i ksiądz wracający z kolędy nie dostanie po łbie od złodzieja.
              • pies.na.czarnych Re: Przyjedźcie po mnie, najlepiej niemieckim wyp 01.12.22, 11:22
                :)
    • szwampuch58 Re: Przyjedźcie po mnie, najlepiej niemieckim wyp 30.11.22, 17:07
      Nieeeeeesamowiteeeee
      • wsk175 Re: Przyjedźcie po mnie, najlepiej niemieckim wyp 01.12.22, 10:45
        Ja lokalnych kieckowych do chałupy nie wpuszczam.
        Unikan kontaktów z wroga, obcą cywilizacją.
        • snajper55 Re: Przyjedźcie po mnie, najlepiej niemieckim wyp 01.12.22, 13:24
          wsk175 napisał:

> Ja lokalnych kieckowych do chałupy nie wpuszczam.
          > Unikan kontaktów z wroga, obcą cywilizacją.

Wrogą raczej nie. Czy pasożyt jest wrogi wobec żywiciela?

S.
          • wsk175 Re: Przyjedźcie po mnie, najlepiej niemieckim wyp 01.12.22, 13:28
            Ten pasożyt akurat jest.
    • kawa_poranna11 Re: Przyjedźcie po mnie, najlepiej niemieckim wyp 01.12.22, 16:06
      Tak, tak, Watykańska Korporacja Finansowa narzuca wymagania.
      A wyobraźcie sobie pracowników banku, np PKO BP odwiedzxających swoich klientów w ich domach, rozglądających się po nim, dopytujących się o to i owo.
      Prześmieszne.
      A tych z Watykańskiej Korporacji Finansowej wpuszczają bez zrozumienia obciachu w jaki wchodzą.
      • snajper55 Re: Przyjedźcie po mnie, najlepiej niemieckim wyp 01.12.22, 16:14
        kawa_poranna11 napisał(a):

> Tak, tak, Watykańska Korporacja Finansowa narzuca wymagania.
        > A wyobraźcie sobie pracowników banku, np PKO BP odwiedzxających swoich klientów
        > w ich domach, rozglądających się po nim, dopytujących się o to i owo.
        > Prześmieszne.
        > A tych z Watykańskiej Korporacji Finansowej wpuszczają bez zrozumienia obciachu
        > w jaki wchodzą.

Nie ma ofiar, są tylko ochotnicy.

S.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka