Dodaj do ulubionych

Zgadzam się z pijaczkiem Kwaśniewskim.:)

03.12.22, 11:55
PiS ułatwia politykę Fiutina.:)

wiadomosci.wp.pl/kwasniewski-polityka-kaczynskiego-ulatwia-zadanie-rosjanom-6840307428456992a
Obserwuj wątek
    • rotenschwanz Re: Zgadzam się z pijaczkiem Kwaśniewskim.:) 03.12.22, 12:00
      Autorytet Kwasniewski
      To tylko z tej gazecie mozliwe :)
      • adam.eu Re: Zgadzam się z pijaczkiem Kwaśniewskim.:) 03.12.22, 14:16
        rotenschwanz napisał:

> Autorytet Kwasniewski
        > To tylko z tej gazecie mozliwe :)

A to niby dlaczego tak sądzisz?
        Dla mnie Kwaśniewski to najlepszy z polskich prezydentów.
    • zlamas-kutany Kwaśniewski był najlepszym polskim prezydentem 03.12.22, 12:38
      Prawdziwym i samodzielnym nie jak obecny panprezydęt.
      Obadwa Qrduple razem wzięci na trzeźwo nie dorastali do pięt nawalonemu Kwachowi,
      • opinia.nie.publiczna Re: Kwaśniewski był najlepszym polskim prezydente 03.12.22, 13:09
        zlamas-kutany napisał:

> Obadwa Qrduple razem wzięci na trzeźwo nie dorastali do pięt nawalonemu Kwachowi,

Pełna zgoda z tym że, do tych "niedorastających", dodałbym Bredzisława...
      • superspec1 Re: Kwaśniewski był najlepszym polskim prezydente 03.12.22, 13:31
        A ja głosowałem w 1995 na Bolka a w 2000 na Krzaklewskiego.:)
        • m.c.hrabia Re: Kwaśniewski był najlepszym polskim prezydente 03.12.22, 13:35
          a Krzaklewski to kto zacz
          • 99venus Re: Kwaśniewski był najlepszym polskim prezydente 03.12.22, 13:57
            Ano własnie.Gwiazda 1 sezonu.
            • horpyna4 Re: Kwaśniewski był najlepszym polskim prezydente 04.12.22, 11:05
              Ksywa "piękny Marian".
              • no-popis Re: Kwaśniewski był najlepszym polskim prezydente 04.12.22, 11:26
                horpyna4 napisała:

> Ksywa "piękny Marian".
                Jak mówiły wtedy wpatrzone w Mariana aktywistki miał cudowny dołek w brodzie :).
          • superspec1 Re: Kwaśniewski był najlepszym polskim prezydente 03.12.22, 14:29
            Sollidaruch:)
        • 99venus Re: Kwaśniewski był najlepszym polskim prezydente 03.12.22, 13:56
          Nie wstyd ci?
        • pies.na.czarnych Re: Kwaśniewski był najlepszym polskim prezydente 03.12.22, 14:00
          superspec1 napisał(a):

> A ja głosowałem w 1995 na Bolka a w 2000 na Krzaklewskiego.:)

Jaki wpływ, wydarzenia 1995 roku, miały na twój dzisiejszy stan psychiczny? ;)
          • pies.na.czarnych Re: Kwaśniewski był najlepszym polskim prezydente 03.12.22, 15:24
            pies.na.czarnych napisała:

> superspec1 napisał(a):
            >
            > > A ja głosowałem w 1995 na Bolka a w 2000 na Krzaklewskiego.:)
            >
            > Jaki wpływ, wydarzenia 1995 roku, miały na twój dzisiejszy stan psychiczny? ;)
            >
            >

superspec1 napisał(a):

> Jestem chory psychicznie i czekam na prawo do eutanazji!
            :)
    • no-popis Re: Zgadzam się z pijaczkiem Kwaśniewskim.:) 03.12.22, 15:43
      superspec1 napisał(a):

> PiS ułatwia politykę Fiutina.:)
      >
      > wiadomosci.wp.pl/kwasniewski-polityka-kaczynskiego-ulatwia-zadanie-rosjanom-6840307428456992a
      Owszem. Miał problem z alkoholem ale bez przesady, że pijaczek. Na chodniku leżącego, jak syna Czarneckiego, nikt Olka nie znalazł.
      • superspec1 Re: Zgadzam się z pijaczkiem Kwaśniewskim.:) 03.12.22, 16:27
        Pijaczek zawetował podatek liniowy!:)

www.polityka.pl/archiwumpolityki/1822196,1,wet-za-wet.read
        • adam.eu Re: Zgadzam się z pijaczkiem Kwaśniewskim.:) 03.12.22, 16:30
          Dla Ciebie głównie pijaczek, dla mnie najlepszy z dotychczasowych prezydentów.
          • 141288bs Re: Zgadzam się z pijaczkiem Kwaśniewskim.:) 03.12.22, 16:35
            adam.eu napisał:

> Dla Ciebie głównie pijaczek, dla mnie najlepszy z dotychczasowych prezydentów.
            >
            - menel z menelem zawsze pod rękę
            • pies.na.czarnych Re: Zgadzam się z pijaczkiem Kwaśniewskim.:) 03.12.22, 16:37
              Takich głupot jakie dokonuje Duda to nawet największy pijak by nie zrobil.
            • adam.eu Re: Zgadzam się z pijaczkiem Kwaśniewskim.:) 03.12.22, 16:40
              141288bs napisał:

> - menel z menelem zawsze pod rękę

Nic innego nie można się po Tobie spodziewać?

Sorry, jeszcze można spodziewać, że będziesz bronił pedofili, o ile są z PISu.
              • 141288bs Re: Zgadzam się z pijaczkiem Kwaśniewskim.:) 04.12.22, 08:57
                Wiem, że nie lubisz tego określenia, ale rzeczywistośc jest nieubłagalna.
                • adam.eu Re: Zgadzam się z pijaczkiem Kwaśniewskim.:) 04.12.22, 09:06
                  141288bs napisał:

> Wiem, że nie lubisz tego określenia, ale rzeczywistośc jest nieubłagalna.

Nieubłaganie PIS wzorem SB z PRL dla swojego "dobra" chroni pedofilów w sutannach, a jak też widać, Ty również atakujesz ofiary pedofilów z PISu tych również bez sutann.

A Ty sobie przemyśl, czy aby historia nie określi Kwaśniewskiego jako najlepszego prezydenta do 2021 roku.
            • no-popis Re: Zgadzam się z pijaczkiem Kwaśniewskim.:) 04.12.22, 09:45
              141288bs napisał:

> adam.eu napisał:
              >
              > - menel z menelem zawsze pod rękę
              O szefem mocarstwa atomowego / guzik atomowy/ to Olek nie mógłby być bo jak nic odpaliliby z Markiem Siwcem jedna czy dwie rakiety z ładunkiem jądrowym podczas imprezowego uniesienia :) .
              Jako były komunista Olek nie miałby szans na prezydenturę gdyby wyborca nie zawiódł się tym durniem Wałęsą i jego okolicami.
          • no-popis Re: Zgadzam się z pijaczkiem Kwaśniewskim.:) 04.12.22, 15:07
            adam.eu napisał:

> Dla Ciebie głównie pijaczek, dla mnie najlepszy z dotychczasowych prezydentów.
            Adasiu, czy z uwagi na podpisany konkordat?
        • no-popis Re: Zgadzam się z pijaczkiem Kwaśniewskim.:) 04.12.22, 05:07
          superspec1 napisał(a):

> Pijaczek zawetował podatek liniowy!:)
          >
          > www.polityka.pl/archiwumpolityki/1822196,1,wet-za-wet.read
          Podatek liniowy jest sprzeczny z fundamentami każdej lewicy i to nie tylko polskiej.
        • no-popis Re: Zgadzam się z pijaczkiem Kwaśniewskim.:) 04.12.22, 11:25
          superspec1 napisał(a):

> Pijaczek zawetował podatek liniowy!:)
          >
          > www.polityka.pl/archiwumpolityki/1822196,1,wet-za-wet.read
          Ale za to podpisał konkordat :)
          Może episkopat wysłał Głódzia aby sponiewierał Olka i podsunął mu do podpisania :)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka