Dodaj do ulubionych

Nie kupują źle, kupują też źle prawicy nie dogodzi

05.12.22, 10:41
Prawica już kompletnie odleciała. Nie kupują źle, kupują też źle. Prawicy nie dogodzisz
wiadomosci.onet.pl/wroclaw/czeski-desant-na-polskie-sklepy-mieszkancy-bogatyni-apeluja-o-kulture-zakupow/2kqw4zg
www.zgorzelec.info/news/23505
Każdy patriota cieszyłby się z tego, że sklepy mają obrót i płacą podatki do gminy i do skarbu państwa. Jeśli jest zbyt, to zamawia się więcej towaru i ma się większe dochody.
Ktoś kto jedzie za granicę na zakupy, nie wyprawia się tam po 1 serek homogenizowany. Kupuje cały karton, by tylko w taki sposób zwróci mu się wyprawa.
Ludzie zawsze od wieków kupowali tam, gdzie było taniej. Prawica chce przebijać klientom opony, czego nigdy nie robili Czesi. Nie rozumiem tego.
Były czasy, gdy taniej było w Czechach. Jak już tam pojechałem, to kupowałem skrzynkę piwa, a nie 1 butelkę i Czechy się od tego nie zawaliły.

Nie wiem czy można radnego Artura Sienkiewicza nazwać Polakiem, bo jego działalność szkodzi Polakom i Polsce.
Obserwuj wątek
    • pies.na.czarnych Re: Nie kupują źle, kupują też źle prawicy nie do 05.12.22, 14:36
      > Nie wiem czy można radnego Artura Sienkiewicza nazwać Polakiem, bo jego działalność szkodzi Polakom i Polsce.

Nie mogło się obyć bez tego pseudopatriotycznego wzdęcia?
      • pozytonium Re: Nie kupują źle, kupują też źle prawicy nie do 05.12.22, 14:55
        pies.na.czarnych napisała:

> > Nie wiem czy można radnego Artura Sienkiewicza nazwać Polakiem, bo jego d
        > ziałalność szkodzi Polakom i Polsce.
        >
        > Nie mogło się obyć bez tego pseudopatriotycznego wzdęcia?

Sienkiewicz zobowiązuje.
        • pies.na.czarnych Re: Nie kupują źle, kupują też źle prawicy nie do 05.12.22, 15:03
          Bajki z mchu i paproci "takosz".
          • pozytonium Re: Nie kupują źle, kupują też źle prawicy nie do 05.12.22, 18:43
            pies.na.czarnych napisała:

> Bajki z mchu i paproci "takosz".

Dlatego uwielbiam Jaroslava Haška.
            3 stycznia będzie 100 lat jak nie żyje, a ciekawe jakby opisał Sienkiewicza.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka