Dodaj do ulubionych

Życzę wam , pisowscy złodzieje i ignoranci jak naj

05.12.22, 14:45
Życzę wam , pisowscy złodzieje i ignoranci jak najgorzej !
Za zniszczenie mojej ojczyzny , za zniszczenie stosunków społecznych , za podeptanie prawa i konstytucji , za promowanie miernot , Zenków , Sławomirów itp.
Za Piotrowicza , Pawłowicz , Terleckiego i całą zgraję Piebiaków i Obajtków .
Za drożyznę , pośmiewisko na arenie międzynarodowej , za wasz wygląd wreszcie.
Precz !!!
A upadek niech będzie bolesny.
Są godni losu Hansa Franka. bo tak jak ten hitlerowski urzędnik tolerują wyłącznie Polaków niewykształconych, bez świadomości prawnej, bez gustu, posłusznych, przekupnych, zastraszonych, ciemnych.
Obyśmy potem nie pozwolili się gadzinie odrodzić na własnych słabościach.
Obserwuj wątek
    • szwampuch58 Re: Życzę wam , pisowscy złodzieje i ignoranci ja 05.12.22, 14:52
      Juz nad dwuch
      • zlamas-kutany Troje 08.12.22, 06:58
        szwampuch58 napisał:

> Juz nad dwuch
        >
    • emeryt-myslacy Re: Życzę wam , pisowscy złodzieje i ignoranci ja 05.12.22, 21:02
      To pokazuje jak ogromna praca jest potrzebna aby ludzie popierali demokrację w stylu zachodnim, a nie komunizm pisowski w stylu wschodnim.
    • emeryt-myslacy Re: Życzę wam , pisowscy złodzieje i ignoranci ja 07.12.22, 18:47
      Ludziom nidouczonym, czyli pisowcom, zawsze przytrafi się jakaś wpadka. A to polski ład, a to kompletna głupota z węglem, a to inflacja dwa razy wyższa niz w UE.
    • yabbaryt Re: Życzę wam , pisowscy złodzieje i ignoranci ja 08.12.22, 08:41
      A ja ci nic nie życzę, nawet źle, bo oznaczałoby że twoja osoba wywołuje we mnie jakiekolwiek emocje. Ot kolejny wyskok nawiedzonej co to se paznokcie do skóry obgryza bo Kaczyński życie jej zmarnował.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka