Dodaj do ulubionych

RPO profesor Marcin Wiącek odkrył swoją prawdziwą

08.12.22, 14:21
RPO profesor Marcin Wiącek odkrył swoją prawdziwą twarz.

Rezygnacje ekspertów przy Biurze RPO po odwołaniu Hanny Machińskiej. "Wyczerpał się mój pokład zaufania" tvn24.pl/polska/hanna-machinska-odwolana-z-funkcji-zastepczyni-rzecznika-praw-obywatelskich-eksperci-przy-krajowym-mechanizmie-prewencji-tortur-rezygnuja-6419348
Obserwuj wątek
    • pies.na.czarnych Re: RPO profesor Marcin Wiącek odkrył swoją prawd 08.12.22, 15:07
      Protest przed Biurem RPO.
      tvn24.pl/polska/hanna-machinska-odwolana-z-funkcji-zastepczyni-rzecznika-praw-obywatelskich-eksperci-przy-krajowym-mechanizmie-prewencji-tortur-rezygnuja-6419348
      Przed siedzibą Rzecznika zorganizowano protest, na którym pojawił się między innymi były RPO Adam Bodnar. - Jeśli się ma osobę tak oddaną prawom człowieka, a jednocześnie ma się mandat konstytucyjny, żeby stać na straży praw i wolności człowieka i obywatela, to z taką osobą po prostu trzeba dalej współpracować - komentował.
    • oszol-lom-z-rm Re: RPO profesor Marcin Wiącek odkrył swoją prawd 08.12.22, 15:08
      i bardzo dobrze zrobił! Miałem co do niego wątpliwości ale teraz przynajmniej częściowo mi je rozwiał
      • pies.na.czarnych Re: RPO profesor Marcin Wiącek odkrył swoją prawd 08.12.22, 15:22
        Ja od samego początku widziałem, ze on jest wtyczką pisu. To było widać jak na dłoni.
        • oby.watel Re: RPO profesor Marcin Wiącek odkrył swoją prawd 08.12.22, 16:24
          pies.na.czarnych napisała:

> Ja od samego początku widziałem, ze on jest wtyczką pisu. To było widać jak na
          > dłoni.

Ty wiedziałeś, a ja mam dowód.
    • topiramax Re: RPO profesor Marcin Wiącek odkrył swoją prawd 08.12.22, 17:21
      Znana jest przyczyna tego odwołania? Może Pani Machińska chciałaby zdrowie podleczyć? Każdy ma prawo do ratowania życia.
      • pies.na.czarnych Re: RPO profesor Marcin Wiącek odkrył swoją prawd 08.12.22, 17:23
        > Znana jest przyczyna tego odwołania?

Iskrówka z Nowogrodzkiej przyszła.
    • yoma Re: RPO profesor Marcin Wiącek odkrył swoją prawd 08.12.22, 18:32
      Do podpisania

kampania.akcjademokracja.pl/petitions/solidarni-z-hanna-machinska?source=direct_link&
      • oszol-lom-z-rm Re: RPO profesor Marcin Wiącek odkrył swoją prawd 09.12.22, 09:29
        akcja dupokracja
        • 99venus Re: RPO profesor Marcin Wiącek odkrył swoją prawd 09.12.22, 10:52
          nie bądź palancie taki samokrytyczny.
      • qwardian Re: RPO profesor Marcin Wiącek odkrył swoją prawd 09.12.22, 11:34
        Kolejny list PO-parcia dla Władymira Putina, jak tu wpadnie CIA to będziecie fruwać w powietrzu, Pies was wciąga w dziurę.
    • pies.na.czarnych Re: RPO profesor Marcin Wiącek odkrył swoją prawd 09.12.22, 14:14
      forum.gazeta.pl/forum/w,28,172003224,172003224,Czym_Wiacek_przekonal_do_siebie_Pi_co_.html
    • pies.na.czarnych Re: RPO profesor Marcin Wiącek odkrył swoją prawd 09.12.22, 15:27
      Eksperci odchodzą od Rzecznika Praw Obywatelskich. Zrezygnowała cała komisja wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,29244579,eksperci-odchodza-od-rzecznika-praw-obywatelskich-zrezygnowala.html#s=BoxOpImg6

Następcą dr Machińskiej będzie Wojciech Brzozowski, doktor habilitowany nauk prawnych, profesor Uniwersytetu Warszawskiego, kierownik Zakładu Prawa Wyznaniowego na Wydziale Prawa i Administracji UW
      • oby.watel Re: RPO profesor Marcin Wiącek odkrył swoją prawd 09.12.22, 16:41
        pies.na.czarnych napisała:

> Eksperci odchodzą od Rzecznika Praw Obywatelskich. Zrezygnowała cała komisja
        >
        > Następcą dr Machińskiej będzie Wojciech Brzozowski, doktor habilitowany nauk pr
        > awnych, profesor Uniwersytetu Warszawskiego, kierownik Zakładu Prawa Wyznani
        > owego
        na Wydziale Prawa i Administracji UW

I o to właśnie chodziło! Teraz można będzie zaangażować prawdziwych fachowców. Genialna zagrywkę ze strony Kosiniaka-Kamysza zgłoszenie kandydatury Wiącka. Sprawozdanie za rok 2016 nadal jest uszkodzone. Przypadek?
    • ajr-on Re: RPO profesor Marcin Wiącek odkrył swoją prawd 10.12.22, 10:50
      Po prostu zwolnił starą procę.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka