Dodaj do ulubionych

Czarnek, sama ewangeliczna poprawność

09.03.23, 08:43
A co, myśliście, że wam się uda zataić pedofila w swoich szeregach by tylko o księżach pisać, tak!!!
To nie jest dosłowny cytat, a triumfalna wymowa tego prostaka. Wykazali radochę - PO ma podofila. Idiotyzm do potęgi, bo buk takich naprodukował tyle, że każde środowisko może się nimi poszczycić...w celi. Jedynie kościelni wolą mieć ich przy sobie, Jak Karol W. Sapiehę.
Gdyby rządowa szczekaczka wyszczekała triumfalnie
- "Krzysztof F., były pełnomocnik marszałka województwa zachodniopomorskiego Olgierda Geblewicza (Platforma Obywatelska) ds. walki z uzależnieniami, został skazany za pedofilię, posiadanie dużej ilości narkotyków i nakłanianie dzieci do ich zażywania." - to nie spełniłoby katolickich pragnień Przemysława C?
Jeszcze zatriumfował - bo musiliśmy ostrzec rodziców??? gość od roku siedział i akurat ustalono, że będzie tam przez cztery lata!
Miernoty nie żałują ofiar, by osiągnąć zamierzone spełnienie się w nienawiści - po trupach do celu z bogiem na ustach, Żenująca i żałosna podłość. Na🤟ałem,
🖐️ 🤟!
Obserwuj wątek
  • rzewuski1 Re: Czarnek, sama ewangeliczna poprawność 09.03.23, 09:29
   To jest akcja która ma celu odwrócenie uwagi od pedofilii w KK .
   Wiadomo że cel propagandy pisowskiej jakim jest lud wierny i wiec wystarczy krzyczeć pedofil i PO i to wystarczy.
   • ireneo Re: Czarnek, sama ewangeliczna poprawność 09.03.23, 09:49
    On nie bardzo rozumie o cochodzi z tym piętnowaniem postawy kościoła, a teraz i byłego papieża. Kościół nie płodzi pedofilów, ani Po, lewica czy LGBT, a długo bezkarnie ich ochrania. Potem wojuje aby kary nie było, a jeśli to króciutka. Zazwyczaj orzekane za to samo wobec cywilnych są niemal dwa razy wyższe. Miłujący boga, kościół i chrześcijańską idee dążyłby do oczyszczenia tej stajni gdy taki Przemysław C. ją dodatkowo paskudzi.
    • horpyna4 Re: Czarnek, sama ewangeliczna poprawność 09.03.23, 11:54
     Bo kościół potrzebny jest pisim jak pijakowi latarnia. Nie do oświecenia, tylko do podparcia się.
  • lumpior Re: Czarnek, sama ewangeliczna poprawność 09.03.23, 09:30
   Wściekły katolski beton.
  • ireneo Re: Czarnek, sama ewangeliczna poprawność 09.03.23, 12:31
   Wypowiada się teraz sąd. Zdziwiony że sprawa znana od 2020 roku wypełzła przestępczo w grudniu 2022 r. Przez trzy niemal lata pies z kulawą nogą sprawą si3 nie interesiwał, a zapragnął wuedzy w grudniu 2022r. Była to jakaś kanalia z trójki
   szczeńskiej. Jest wierutną bzdurą trzymanie się idiotyzmu, że było coś ukrywane. Personalia ofiar tak ale przestępstwo i zatrudnienie zboka już nie. Sam czytałem notki i w TVN24 gdy podnoszono - w TVN tego nie wyczytata. Rzecznik od sądu powiedział - ten przestępca, który te dane ujawnił, a więc trójka reżimowa.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka