Dodaj do ulubionych

Oni pokazali że polityka nie jest dla pieniędzy

01.05.23, 08:15
Raz dwa wykopali matołka ze stołka. I to w niedzielę! Inaczej niż między Bałtykiem i Tatrami który zadurnia się...stołkami.
"Jego dymisję przegłosował w niedzielę parlament, zarzucając mu złe zarządzanie. Prezydent Iranu Ebrahim Raisi bronił ministra i domagał się przywrócenia go na stanowisko. "Stabilność resortu jest bardzo ważna" - przekonywał szef państwa, ale posłowie nie zmienili zdania."

Choć bronił się Bideninflacją, mafią pokazali mu palucha Lichockiej okraszonego rechotem gejarka - gościu, polityka nie dla pieniędzy.
W polskiej parafii jakoś ze spadkiem wartości złotówki nie tylko nikt z rzadu nie wypada a przeciwnie - dokwaterowuje się nowych z wyższymi płacami.
Obserwuj wątek
  • gerlalt Re: Oni pokazali że polityka nie jest dla pienięd 01.05.23, 08:37
   Jesteś naiwny sądząc że wymiana ministra zmieni sytuację na światowym rynku i w światowej ekonomii. Ale pod miejscową publiczkę zagranie jak najbardziej. To też kłóci się z pokazywaniem Iranu w zachodnim ścieku zwanym mediami jako satrapi tyrani itp.. Jak wy macie wygrać z PiSem jeśli takich oczywistości ogarnąć. Pokazujesz poziom wyborcy PO? Parę gadek z dupy parę fajetwerków i łykacie wszystko jak leci.
   • ireneo Re: Oni pokazali że polityka nie jest dla pienięd 01.05.23, 08:58
    gerlalt napisał(a):

    > Jesteś naiwny sądząc że wymiana ministra zmieni sytuację na światowym rynku i w
    +++++
    a co ty tu synku o tym światowym rynku?!
    Te dojne miernoty są jak najbardziej zaściankowo parafialne. I tyle tobie starczy do czasu aż ktoś starannie poukłada ci klepki, choć na tyle, abyś dał radę odnosić się do tekstu, a nie dotykać autora tekstu. I tak ci dopomóż buk.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka