Dodaj do ulubionych

A gdyby tylko Przyłębska, Piotrowicz Pawłowicz.

06.05.23, 07:21
W 2015 tow. prokurator stanu wojennego wygłosił mowę prokuratorską - zwiększenie liczby sędziów zgromadzenia ogólnego jedynie podnosi rangę trybunału. Więc o co chodzi wam, zdradziecka opozycjo?!
No i podnieśli, aby prof. Rzepliński prezesował nad wyższą rangą.
Z chwilą gdy tow. Jarosław posłał do trybunału nazwiska z tytułu tego tematu ranga tak spadła, że zaszła konieczność zmniejszenia liczby sędziów do stanu sprzed słynnego poszerzenia. Zatem aby zagwarantować stabilność trybunału proponuje te trzy razy p bez obaw gdyż niżej już upaść nie może, nawet gdyby dokoptować tam tego na k.
I tak mu dopomóż buk.
[ciekawe, czy ten tow. członek egzekutywy zakładowej organizacji partyjnej PZPR przy prokuraturze wojewódzkiej w stanie wojennym, da tow. I sekretarzowi KC PIS ciumka za obniżenie jego rangi].
Obserwuj wątek
  • 99venus Re: A gdyby tylko Przyłębska, Piotrowicz Pawłowic 06.05.23, 08:07
   Fakt jest faktem,że podręczniki prawa konstytucyjnego będą dzieje tej parodii wymiaru sprawiedliwości będą długo opisywały i komentowały. W ten sposób nie tylko ta trójka ale i pozostała część fagasów kucająca prze wodzusiem z Nowogrodzkiej przejdzie do historii. Tylko rodzin żal - taki wstyd!!
   • m.c.hrabia Re: A gdyby tylko Przyłębska, Piotrowicz Pawłowic 06.05.23, 08:44
    jaki reżim takie jego kanalie.
   • ireneo Re: A gdyby tylko Przyłębska, Piotrowicz Pawłowic 06.05.23, 08:53
    99venus napisał:

    . W ten sposób nie tyl
    > ko ta trójka ale i pozostała część fagasów kucająca prze wodzusiem z Nowogrodzk
    > iej przejdzie do historii. Tylko rodzin żal - taki wstyd!!
    +++
    Masz rachę, ta trójka jest znacząca dla dojnego ustroju:
    - Pierwsza na p osiągnęła koronę służby sędziowskiej po latach dobijania się o awans, bezskutecznego z powodu wielokrotnych negatywnych opinii jej pracy.
    - Drugi na p to zasłużony "utrwalacz" a przy tym skuteczny obrońca pedofila w koloratce. Zasłynął zakwalifikowaniem sędziów do złodziejskiej elity. Sam w tym czasie współuczestniczył w okradaniu skarbu państwa poprzez bezprawne użytkowanie rządowego specjalnego samolotu z ochroną.
    - Trzecia to taka, która świadomie, dla dobra sekciarskiego deklarowała gotowość gwałcenia konstytucji a mimo tego, albo.właśnie dlatego, została do pilnowania przestrzegania konstytucji wysłana.
    Czy te persony hańbią ustrój państwa? Nie, one są emanacją dyktatorskich zapędów dojnej drużyny, gdyż bez wniesienia ich na rękach posłów i prezydenta nie miałyby szans zostać asesorami sądowymi (Prxyłębska jako jedyna była sędzią, ale z aż tak miernymi ocenami).
  • ireneo Re: A gdyby tylko Przyłębska, Piotrowicz Pawłowic 06.05.23, 13:35
   Tow. Mateusz M . dziwi się zdziwieniu opozycji i ekspertów konstytucyjnych - przecież do 2015 roku było dziewięciu i dobrze, no to o co chodzi?. Ten gość gra głupa, gdyż nie było dobrze jeśli sam był inicjatorem zwiększenia liczby sędziów z 9 do 11.! A tak uzasadnia
   - "Są urlopy, choroby. Teraz mamy do czynienia z sytuacją, że ciężko jest zebrać jedenaście osób"
   Wedle tego bełkotu na czas wakacji ustanowi się 9., jak wyzdtieiehą i odpoczną to 11., a na sylwestra 5., albo jak ja postuluję - 3. Tylu ile ma klepek...
   • ireneo Re: A gdyby tylko Przyłębska, Piotrowicz Pawłowic 06.05.23, 13:37
    Tow. Mateusz M . dziwi się zdziwieniu opozycji i ekspertów konstytucyjnych - przecież do 2015 roku było dziewięciu i dobrze, no to o co chodzi?. Ten gość gra głupa, gdyż nie było dobrze jeśli sam był inicjatorem zwiększenia liczby sędziów z 9 do 11.! A tak uzasadnia
    - "Są urlopy, choroby. Teraz mamy do czynienia z sytuacją, że ciężko jest zebrać jedenaście osób"
    Wedle tego bełkotu na czas wakacji ustanowi się 9., jak wyzdrowieją i odpoczną to 11., a na sylwestra 5., albo jak ja postuluję - 3. Tylu ile ma klepek...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka