Dodaj do ulubionych

Skutek inwazji Putina

  • szczypawka.jadowita Re: Skutek inwazji Putina 19.05.23, 21:29
   Polska powinna pomagać Ukrainie, moim zdaniem jeszcze bardziej niż dotychczas, taka racja stanu.

   Natomiast bez złudzeń w kwestii wzajemnych relacji. Żadnych propagandowych kłamstw na użytek zewnętrzny, dla pożytecznych idiotów w Polsce i gdzie się da.
   Ten film youtu.be/G1Wmqp3O9FA powstał w państwowej wytwórni pod patronatem rządu. To apoteoza OUN/UPA, w Polsce zabronione, w czołówce była mowa o tym, że Polska okupuje rdzennie ukraińskie ziemie - to oficjalna polityka państwa.

   Dmitro Jarosz (twórca Prawego Sektora) w Rzepie przedstawiał ukraińskie pretensje terytorialne w stosunku do Polski, one nigdy nie zostały odwołane, Ukraina nie potwierdziła obecnych granic Polski.
   • pozytonium Re: Skutek inwazji Putina 19.05.23, 21:55
    szczypawka.jadowita napisała:

    > Polska powinna pomagać Ukrainie, moim zdaniem jeszcze bardziej niż dotychczas,
    > taka racja stanu.
    >
    > Natomiast bez złudzeń w kwestii wzajemnych relacji.

    Takie jest i me zdanie. Pomoc za coś to sutenerstwo. Pomoc powinna być bezinteresowna. Ukraińcy już to dostrzegają. Dostrzegają też, że w przeszłości się rżnęliśmy jak wieprze w rzeźni.
    Jesteśmy dwoma siostrzanymi narodami (społecznościami), do dziś granicę przekroczyło 12 mln Ukraińców. Oczywiście część wróciła. Bilans wyjdzie na jakiś 5-6 mln. Tylu ludzi Polska przygarnęła. Dała im pracę i nie zamknęła w obozach.
   • antares504 Re: Skutek inwazji Putina 19.05.23, 23:05
    Oj ~szczypawka.jadowita, my tej Ukrainie to już wystarczająco pomagamy. Nie wymagaj większej pomocy. Powiem Ci dlaczego... oni u nas mieszkają, oni u nas pracują, oni się dorabiają, korzystają z naszych programów pomocy społecznej (wszystko to super i sprawiedliwie) - a jednocześnie - są skrajnie antypolscy, wychwalają swoich bohaterów - morderców Polaków, noszą zbrodnicze emblematy i są z tego DUMNI. DUMNI są z rzezania polskiej swołoczy. Moja droga, OK teraz tam wojna, ale oni i tak budują swoje państwo na Banderze. W odróżnieniu do Białorusinów traktują naszych wspólnych królów za zaborców. Trzeba olać Ukrainę i bratać się z Białorusią, z którą będzie nam dużo łatwiej się dogadać. Spoiwem może być wspólna historia, rozdzielona przez czas zaborów. Ukraińcy prędzej czy później pójdą po rozum do głowy i poczują się po tej wojnie osamotnieni, wtedy można wywierać razem z Białorusią na nich realny wpływ. Chcecie dołączyć do naszej konfederacji to najpierw zacznijcie budować państwo oparte na Rusi Kijowskiej i królach Rzeczpospolitej, bo to byli również wasi królowie.
  • pies.na.czarnych Re: Skutek inwazji Putina 19.05.23, 21:48
   Ukrainka prowadziła dom dziecka, uciekła przed wojną do Polski. Jest podejrzana o wykorzystywanie seksualne dzieci fakty.tvn24.pl/fakty-po-poludniu/ukrainka-prowadzila-dom-dziecka-uciekla-przed-wojna-do-polski-jest-podejrzana-o-wykorzystywanie-seksualne-dzieci-7134791
   • pozytonium Re: Skutek inwazji Putina 19.05.23, 23:48
    pies.na.czarnych napisała:

    > Ukrainka prowadziła dom dziecka, uciekła przed wojną do Polski. Jest podejrzana o wykorzystywanie seksualne dzieci

    Kopulowała z małolatami? Zadawalał ją 3 letni penis?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka