Dodaj do ulubionych

Co by było gdyby Ziobro,albo ZQ (Zawistny Qrdupel)

26.05.23, 18:14
Mieli coś na Tuska?
Przecież ten człowiek jest najbardziej prześwietlonym człowiekiem w Polsce przez wszystkie (czytaj PiSdackie) służby (czytaj po kaczemu "sużby" ) w Polsce!!!
Obserwuj wątek
  • horpyna4 Re: Co by było gdyby Ziobro,albo ZQ (Zawistny Qrd 26.05.23, 18:25
   Natychmiast by to wykorzystali.

   A że nic nie mają, opluwają go licząc, że coś z tego się przylepi; mają zresztą rację, bo dla ich durnego elektoratu każde słowo wodzusia jest święte i pada jak ziarno w świeży gnój. No i oczadziały elektorat powtarza ich łgarstwa.
   • zlamas-kutany Re: Co by było gdyby Ziobro,albo ZQ (Zawistny Qrd 26.05.23, 18:29
    Fakt, gówno majOM
  • ukos Re: Co by było gdyby Ziobro,albo ZQ (Zawistny Qrd 26.05.23, 19:55
   Właśnie przepchnięta stalinowska czerezwyczajka nie musi nic mieć. Wystarczy, że uzna jakiekolwiek najzupełniej legalne działanie za podjęte w interesie Rosji (ocena najzupełniej woluntarystyczna) i już Tusk jest uwalony. Jeśli nawet komisja wyborcza nie odmówi zarejestrowania listy z jego kandydaturą, a potem Izba Spraw Publicznych, która nie jest sądem, odrzuci protesty wyborcze w sprawie jego wyboru, to Duda najpierw najpierw odmówi desygnowania go na premiera, a po wybraniu Tuska przez Sejm odmówi zaprzysiężenia rządu. Potem Sejm nie udzieli wotum zaufania premierowi powołanemu przez Dudę. W tej sytuacji będą nowe wybory i wtedy już komisja wyborcza nie zarejestruje listy z Tuskiem.
   Jeśli Duda nie zawetuje stalinowskiej czerezwyczajki albo przynajmniej nie wyśle jej przed podpisaniem do kalekiego TK, to mamy już pełną dyktaturę.
  • szwampuch58 Re: Co by było gdyby Ziobro,albo ZQ (Zawistny Qrd 26.05.23, 20:07
   Rzuca gooowno na wentylator....i siEm zobaczy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka