Dodaj do ulubionych

A to mi plon ujadania - wystarczy nie kraść!

06.06.23, 10:37

Wygląda na to że wywrzeszczane ziarno padło na ugór, bo wykiełkowała jedna marna roślina, nazywana korupcją, wagi półtora roku komory. Korupcja z lat 2011-14.
Zaraz po wyborach 2015 zapowiadano wrzaskliwie i entuzjastycznie liczne kontrole (Macierewicz tu brylował). Obiecywano rozpracowanie utuczonej watowskiej mafii paliwowej ze skradzionymi miliardami. Skutek jak wyżej. Na prycze trafi były poseł i wiceminister peowski. Góra była olbrzymia a zatrzymała mysz. Dobre i to, ale najlepsze, że nowe będzie mniej obiecywało a zamykało tych co stajnie dojną świnili osiem lat. (oscypkowy handlarz lewymi maseczkami na miliony, koperty do nielegalnych wyborów na dziesiątkii milionów, zbrojne respiratory na setki milionów czy łamanie praworządności za miliardy).
Ale też pozaprawne rozporządzanie majątkiem np. przez Kuchcińskiego i kolesiów jak prokurator stanu wojennego, licznych ministrów (apartamenty i lewe dodatki mieszkaniowe, paliwowe, remonty) Wszystkiego wymienić nie dam rady, ale mam nadzieję, że z powrotem odreformowana sprawiedliwość, już da, bez jałowego obiecywania audytów do których wcześniej nawet nie było przesłanek.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka