Dodaj do ulubionych

recepta tow. Jarka na nichcianą ciążę

26.06.23, 15:19
Nie wyrechotał tego wprost, ale dał do zrozumienia, że buk dał kobietom szanse bez sięgania do radykalnych, wielce inwazyjnych rozwiązań, aby nie kupować kolejnego imienia specjalnej troski.
Wiadomym jest w beretowych kręgach, że mężczyzna, choćby mąż stanu kawalerskiego płodu nie donosi. Zarodka zresztą też. W takiej sytuacji wystarczy naśladować [ z rechotem[ tow. Władka co jak chce to robi się Zosią i zamienić się, ale we Władka. Władek w naturalny sposób zmusi ducha swiętego, aby byłą już Zosię odbłogosławił. Kiedy to się stanie, to odbłogosławiona może bezpiecsnie zrobić się z Władka, Zosią. Teraz możecie podziękować prezesowi, no podziękujcie mu za prosty trik uwalniający Zosie od pokropka a potem pochówka.
Przy okazji dopiszę iż z chwilą zmartwychwstania chrzest niepotrzebny. Po to przcież buk się narodził, a potem zmarł i odrodził, aby wszystkie pierworodne grzechy wymazać, i tym samym przywrócić porody takie jak Ewa miała przed owocem zakazanym, bezbolesne. I tak wam dopomóż buk.
Obserwuj wątek
  • pies.na.czarnych Re: recepta tow. Jarka na nichcianą ciążę 26.06.23, 15:48
   Kiedyś cinkciarze sprzedawali na każdym rogu dolary. Dzisiaj ludzie Kulawego sprzedają tam skrobanki.
   • pies.na.czarnych Re: recepta tow. Jarka na nichcianą ciążę 26.06.23, 15:51
    Zdaniem Jarosława Kaczyńskiego aborcji można dokonać "niemalże na każdym rogu w Warszawie i w wielu różnych miejscach". Do tych słów odniosła się w TVN24 doktor Gizela Jagielska, specjalistka położnictwa i ginekologii. tvn24.pl/polska/jaroslaw-kaczynski-o-aborcji-dostepna-niemalze-na-kazdym-rogu-w-warszawie-ekspertka-komentuje-7190993
   • ireneo Re: recepta tow. Jarka na nichcianą ciążę 26.06.23, 16:00
    pies.na.czarnych napisała:

    > Kiedyś cinkciarze sprzedawali na każdym rogu dolary. Dzisiaj ludzie Kulawego sp
    > rzedają tam skrobanki.
    >
    +++
    te zagrożone wysoką karą, a ta miernota na każdym rogu potyka się o wyskrobane płody i tylko grzmi dyszkancikiem zamiast lecieć na policje żeby już chroniły skrobaków przed linczem ze strony brygad różańcowych.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka