Dodaj do ulubionych

Przecież to jest odwracanie kota ogonem

02.08.23, 19:26
Zaraz, zaraz. Przecież to jest odwracanie kota ogonem. To zachodnie państwa Unii chciały wprowadzić przepisy dotyczące pracowników delegowanych i tym samym chciały się chronić przeciwko nieuczciwej konkurencji przedsiębiorstw miedzy innymi z Polski, co spotkało się ze sprzeciwem Pinokio i jego kliki.

Ustawa o delegowaniu kierowców w transporcie drogowym została podpisana przez prezydenta Andrzeja Dudę - przekazała Kancelaria Prezydenta RP. Ustawa ma między innymi chronić polski rynek przewozów drogowych przed nieuczciwą konkurencją przewoźników z innych państw.

Prezydent dał zielone światło tvn24.pl/biznes/moto/motoryzacja-prezydent-andrzej-duda-podpisal-ustawe-o-delegowaniu-kierowcow-7275992
Obserwuj wątek
  • oby.watel Re: Przecież to jest odwracanie kota ogonem 02.08.23, 19:42
   Nie, to polska norma. Chronienie europejskiego rynku przewozów drogowych przed nieuczciwą konkurencją przewoźników z Polski to skandal i hucpa, chronienie polskiego rynku przewozów drogowych przed nieuczciwą konkurencją przewoźników z Europy to stanie na straży uczciwej konkurencji.
   • pies.na.czarnych Re: Przecież to jest odwracanie kota ogonem 02.08.23, 23:08
    Pisi równoległy świat.
  • mareczko-90 Re: Przecież to jest odwracanie kota ogonem 07.08.23, 20:53
   Teraz każdy kraj chce się zabezpieczać przed obcymi pracownikami. My się będziemy chronić przed nieuczciwą konkurencją z zagranicy a takie np Niemcy przestają wypłacać Kindergeld pracownikom oddelegowanym: odmowa Kindergeld dla delegowanych
   Wszyscy zaczynają dbać o swoje. I gdzie niby ta wizja zjednoczonej Europy?
   • pies.na.czarnych Re: Przecież to jest odwracanie kota ogonem 07.08.23, 20:57
    Przecież delegowani pracownicy maja otrzymywać wszystkie świadczenia i ubezpieczenia od kraju ich delegującego. Tak chciał Macron i teraz tak samo chce Duda.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka