Dodaj do ulubionych

kto sie prymitywnej demagogii daje ten frajer

28.08.23, 13:07
Więc aby z bezrobocia rozliczyć proboszcza i parafie, wpierw trza ocenić demografię. I tak kiedy ociec ma trzech synów i jeden hebel, to dwóch bedzie bezrobotnych jak sie przekręci. Jakby miał tylko dwóch to bezrobocia byłoby 50%. Gdyby jednak jeden wybył z ojcowizny byłoby zerowe.
Od czasu gdy buk na prośbę Andrzeja D. dał im dojną ojczyzne stanowiska pracy robią się sierotami, bo za starych, młodych następców mało. Stało się to tuż po 2006-7 gdy "polscy hydraulicy" hurtem wiali przed, już nie zbliżającymi się, a nachalnymi proboszczami. Wyciekło ich tak z pięć milionów. Za Tuska wróciła tylko połowa. Nie ma komu robić. Już sami ściągają "ciapatych" i tych z Bangladeszu choć to ponoć gwałciciele i brudasy, jak oPiSał ich tow. Mateusz M. z tym małym.
Zatem komu drogi dzieciaków los, niech przez kartke patrzy nie na gębę, a na nos.
Obserwuj wątek
  • manhu Re: kto sie prymitywnej demagogii daje ten frajer 28.08.23, 14:16
   Tu masz ciekawy film: www.money.pl/emerytury/nie-wszystkim-rowno-zapytalismy-emerytow-co-sadza-o-14-emeryturze-6934864618948225v.html . Generalnie potwierdzają, że: "gdyby rządził Tusk to inflacja byłaby taka sama (lub 60% jak powiedział Terlecki), a podwyżki emerytur o 2-4 zł". To jest bezmózga sekta, fajerów nie brakuje.

   Co do bezrobocia to zapomniałeś o największej zbrodni Kaczyńskiego: obniżce wieku emerytalnego (i wypchnięciu bezrobocia na emerytury). Ta zbrodnia będzie mieć dramatyczne konsekwencje, pracuje tylko 17 mln 293 tys czyli 45% ludzi (a w Niemczech 55%, co daje w PL 3,8 mln ukrytego bezrobocia i więcej). Teraz już nikt nie podwyższy wieku ("wierzę" w Tuska, z pewnością nie będzie chciał głupio stracić władzy), zmierzamy wesoło do katastrofy. Ludzie żyją coraz dłużej więc: 1. muszą pracować dłużej, 2. żyć krócej, 3. mniejsze emerytury - wszystkie 3 opcje zostaną odrzucone, niedługo emeryci mieli 50% w wyborach itp.
   • ireneo Re: kto sie prymitywnej demagogii daje ten frajer 28.08.23, 15:38
    manhu napisał:

    > Tu masz ciekawy film: www.money.pl/emerytury/nie-wszystkim-rowno-zapytalismy-emerytow-co-sadza-o-14-emeryturze-6934864618948225v.html . Generalnie potwierdzają, że: "gdyby rządził Tusk to inflacja byłaby taka sama (lub 60% jak powiedział Terlecki), a podwyżki emerytur o 2-4 zł". To jest bezmózga sekta, fajerów nie brakuje.
    >
    > Co do bezrobocia to zapomniałeś o największej zbrodni Kaczyńskiego: obni
    > żce wieku emerytalnego (i wypchnięciu bezrobocia na emerytury). Ta zbrodnia będ
    > zie mieć dramatyczne konsekwencje, pracuje tylko 17 mln 293 tys czyli 45% ludzi
    > (a w Niemczech 55%, co daje w PL 3,8 mln ukrytego bezrobocia i więcej). Teraz
    > już nikt nie podwyższy wieku ("wierzę" w Tuska, z pewnością nie będzie chciał g
    > łupio stracić władzy), zmierzamy wesoło do katastrofy. Ludzie żyją coraz dłużej
    > więc: 1. muszą pracować dłużej, 2. żyć krócej, 3. mniejsze emerytury - wszystk
    > ie 3 opcje zostaną odrzucone, niedługo emeryci mieli 50% w wyborach itp.
    ++++++
    Dobry argument z tym wiekiem. Niby jak kto chce... itd. Rzecz w tym, ze kobieta w tzw wieku raczej nie jest w pracy mile widziana, chyba że nauczycielka. Jest pewne ale. Są anse młodych którzy wakaty chcą dzielić na nadliczbówki. Z tymi emeryturami plus dwa itp to odiotyzm własnie dla ciemnego.luda gdyż podlegają ustawowej waloryzacji. Gdyby to Tusk, to też musiałyby o tyle wzrastać. Co najmniej.
    Tusk miał na starcie gorzej bo zostawili szambo a przyszedł jeszcze kryzys. Dojni weszli z koniunkturą, a odejdą zostawiając finanse z dziurą. W finansach platformy widziałem amortyzacje, akumulacje inwestycje. W tych tylko konsumpcje. O akumulacje zadbał tow. Mateusz M. lokując swoje miliony w obligacjach i dbając aby inflacja nie spadała bo to obniżałoby ich oprocentowanie. Ma część na 10 lat więc inflacja potrwa.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka