Dodaj do ulubionych

No to jest problem i co zrobić z tym.fantem?

03.09.23, 19:20
Tak wyglądają rodacy imigranci:
"Witajcie na dworcu w Hamburgu. "Wychudzone postacie włóczą się, tworzą małe grupy i biorą narkotyki". Wśród nich większość to Polacy, Rumunii i Bułgarzy".
A co będzie, kiedy Polacy postanowią na zimę wrócić do Polski. Ano będzie problem. Tow. św. h. c. Mateusz postawił szlaban dla nosicieli pasożytów i genów gwałtu, bo jest ich okolo ćwierci miliona, choć jak dotąd problemów z nimi nie ma, a z tym już jest.
Trzeba tym zamknąć dostęp do polskich dziewczyn i kobiet. Taki naćpany tylko szuka okazji aby pogwałcić i to głównie muzułmanki. Jaki nasz kraj i władze opiszą "ciapaci" Po.takiej ",rekomendacji" nawet Egipt przed polskimi gwałcicielami się zamknie.
Jeszcze nie tak dawno o polsliego hydraulika walczono na zachodzie gdy teraz, w ósmym roku władztwa katolickich tradycji i wartości na takch i splunąć z obrzydzenia nie zechcą.
A kiedy do tego dojdzie opinia o polskich księżach onanistach ekshibicjonistach?
Pięciu kadencji nie starczy aby utracone dobre imię odzyskać.
Obserwuj wątek
    • pies.na.czarnych Re: No to jest problem i co zrobić z tym.fantem? 03.09.23, 20:06
      > A co będzie, kiedy Polacy postanowią na zimę wrócić do Polski.

      Po co mają wracać? Niemieckie biedne dworce są ogrzewane, a na polskich bogatych wiatr hula cały rok jak na Świętojańskiej w Gdyni. Ano:) u Niemców można jeszcze jakiegoś psa zgwałcić, a w pisim landzie nawet psy dupą szczekają i gryzą.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka