Dodaj do ulubionych

Nareszcie tow. Mateusz M. mógł być zaatakowany

23.09.23, 21:57
Niech Pan Budka się nie chwali, że tylko jemu ktoś chciał dowalić.
"Tu przed chwilą ktoś próbował mnie zaatakować, ale dziękuje bardzo służbie za szybką i sprawną interwencję - skomentował premier Mateusz Morawiecki."
Na scenę wtargnęlo z użyciem przemocy kilku zamachowców, w liczbie dwóch i na pewno chcieli po pokazaniu baneru z hasłem: : "Ocieplanie to twoja robota". dokonać zamachu na życie tow. św. h. c. Mateusza. Jak szli z banerem, to udawali ze go nie widzą, ale SOP nie dał się zwieść i kiedy tylko minęli premiera, skuł bandytów, niedoszłych zabójców polskiego premiera. Bez wątpienia to musieli być skrytobójcy od Donalda T. ksywa ryży. I znowu im się nie udało. Niedawno posłanka go chciała zaatakować tubą, ale policjant ją rozbroił. Tow. Jarosław prawdę mówił, że Polska to bezpieczny kraj jak on jest wicepremierem.
Obserwuj wątek
  • dr.krisk Re: Nareszcie tow. Mateusz M. mógł być zaatakowan 23.09.23, 22:01
   Tak być nie może! Jak ktoś rękę na tow. Morawieckiego Mateusza podnosi (nawet werbalnie) to mu się tem rękem utnie (niewerbalnie). Precz z mącicielami i podżegaczami antywojennymi na usługach niemieckich rewizjonistów i rewanżystów!
  • privus Re: Nareszcie tow. Mateusz M. mógł być zaatakowan 24.09.23, 00:05
   No to PiS ma pierwszego męczennika :)
   • ireneo Re: Nareszcie tow. Mateusz M. mógł być zaatakowan 24.09.23, 05:51
    privus napisał:

    > No to PiS ma pierwszego męczennika :)
    +++++
    malo co a umarłby na zawał, za wiarę w to że nie będzie siedział. Ale tej wiary w zapewnienie kurdupla iż Polska jest bezpieczna przed hordami ryzego to żadnej u niego.
  • pies.na.czarnych Re: Nareszcie tow. Mateusz M. mógł być zaatakowan 24.09.23, 01:46
   Stary partyzant kulom werbalnym się nie kłania.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka