Dodaj do ulubionych

No nie wiem gani czy chwali za dawanie kulek

24.09.23, 07:05
Tyle razy czytałem te Sage rodu Dawida, że jakbym wszystkie rozumy boskie wyczytał, a nie mogę pojąć tego boskiego namiestnika.
"mówił o jednym z krajów, który występuje z szeregu i nie daje broni" dodał następnie, że prowadzi to do tego, że naród ukraiński będzie męczennikiem."
Czy namawia aby zbroić Ukrainę, żeby nie była męczennikiem, czy dobrze gdyby tym męczennikiem była. A to dzięki temu podnóźkowemu jemu krajowi. Akcentuje przy tym tych podłych, co broń sprzedają. Tow. Mateusz M. sprzedaje im to podły. Wuj Sam też jest podły, Europa podła, a Putin już nie.
Tu już bardzo nie rozumiem czy ten "nieomylny" gotów przekląć tych co robią broń nie tylko na własny użytek, a sprzedają, bo powinni dawać darmo?
W oczy to wygarnąłbym, że Putin nie ma tej broni darmo. Nawet pralki i lodówki kradł żeby ją robić. A jak tak, to i jego przekląć za posługiwanie się kradzionym czy kupionym.
Coś mi się wydaje, że ten kraj, co to nie chce rozdawać kulek, to i świętopierza nie powinien dawać, dzięki czemu Watykan stałby się męczennikiem, co przecież chwalebnym jest. I tak mu dopomóż buk.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka