ireneo
28.09.23, 13:54
Ponoć katolik z dziada pradziada i prezydent z PO (też paciorki).
Kiedy biskup zażyczył sobie od niego (jako katolika)aby zamiast na obolałe zadki szczekać, to się modlić (też dać zapewne na msze od boleści) powiedział - basta!, prędzej was wziąłbym za dude i wy...kropkował z miasta. Tego osratnjego sie nie da, mają dożywotnią służebność i to z napalonym kolesiostwem.
Kurcze, nie dziwie się temu paciorkowi bo smród na całą okolice a co na to dzieciaki powiedzą, to chyba jeden jedyny Czarnek wie. Taka seksualizacja. Sądy powinny dać im zakaz zbliżania się do szkół i przedszkoli na jakie 800+ Czy może więc to dziwić?
"Prezydent Sosnowca Arkadiusz Chęciński poinformował, że miasto zawiesiło współpracę z diecezją sosnowiecką."
Zapewne buk uzna go za komucha i zdradziecką morde. Żaden powód do zmartwien, religii jest jak nas...I tak.mu dopomósz buk