Dodaj do ulubionych

SLD o lustracji Oleksego

IP: *.devs.futuro.pl 22.12.04, 19:47
Komuchy swego tanio nie dadzą.
Obserwuj wątek
    • Gość: mac kiepska uwaga kolego... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.12.04, 20:03
      Właśnie wysłuchałem konferencji prasowej Oleksego. Specjalnie jego los mnie nie
      interesuje, nie wiem gdzie jest prawda, jednak interesuje mnie by w Polsce
      skończyły się manipulacje (uwielbiane przez ludzi małych).

Jeśli to cała prawda co ujawnił na konferencji, to faktycznie Polsce bliżej jest
      nadal do 'Murzynów' niż do Europy. Skoro sam wspominał na kwestionariuszu o
      współpracy z wojskową 'agendą', skoro takie a nie inne miała zadania, to jak
      można mówić o zatajeniu tej współpracy i o współpracy z aparatem bezpieczeństwa.
      Trzeba być kompletnym debilem, by dojść do takiego wniosku.

Nigdy nie popierałem PRL, jednak mam na tyle przyzwoitości by uznać, że Polska -
      zwłaszcza struktury wojska (za którym tez nie przepadam), podobnie jak w każym
      kraju, przygotowywały się na wypadek wojny. Bo po to są stworzone - skoro już
      istnieją. Ale niektórych najwidoczniej opanowuje swoista schizofrenia.

Teraz dochodzi do tego sprawa Niezabitowskiej. Cóż - też nie wiem jaka jest
      prawda. Widać jednak jak większość Polski partzy z niedowierzaniem na tą sprawę,
      a z lubością przesądza tamtą. A jeśli już - to przecież tu mamy właśnie
      współpracę z aparatem bezpieczeństwa.

Nieco refleksji i nieco więcej spokoju. I oczywiście te sprawy powinny być
      jawne, tak jak chcą tego poszkodowani (czyli oboje z nich do momentu gdy
      udowodni im się że to oni zawinili). Bo ukrywanie faktów to woda na młyn
      inkwizycji, sądom kapturowym i cwaniaczkom, kórzy chcą za wzselką cenę zniszczyć
      kogoś...

A czy sądy są niezależne? Mam nadzieję. Jednak trzeba być bardzo naiwnym, by nie
      wiedzieć że sĘdzia to człowiek - czesto o konkretnych poglądach. Że czesto się
      mylą (stąd uchylanie wyrokó), są słabo przygotowani - cokolwiek. Gdyby do końca
      wierzyć w nieomylność sędziów, nie byłoby przypadków więzienia niewinnych ludzi
      latami, wyższych instancji, kasacji, itd.

• Gość: doradca Pozdrowienia IP: *.aster.pl / *.aster.pl 22.12.04, 20:13
        Tak Polskie struktury przygotowywały się na wypadek wojny. Na Rakowieckiej w
        Warszawie można znaleźć plany zajęcia Królestwa Danii. Morale jednak było tak
        wielkie, że dzielni generałowie LWP szybko zorientowali się, że polski żołnierz
        najchętniej uderzyłby na Danie aby....wziąść azyl polityczny.
        Kiedy słucham Olina dochodze do wniosku, że kłamstwo ma krótkie nóżki i łysą
        główkę. Gdyby komuszki były przewidujące to wystarczyło zwiększyć budżet IPN.
        Niestety komuszkom już dawno mózgi przeżarło od gorzałki więc nic nie jest w
        stanie mnie ździwić.
        A co do TW "Nowak". Wsadzić Kiszczaka do pierdla to wszystko wyśpiewa.
      • Gość: bolek Re: kiepska uwaga kolego... IP: *.ne.client2.attbi.com 22.12.04, 20:30
        "Nigdy nie popierałem PRL, jednak mam na tyle przyzwoitości by uznać, że
        Polska -zwłaszcza struktury wojska (za którym tez nie przepadam), podobnie jak
        w każym kraju, przygotowywały się na wypadek wojny."

Chyba kolego mlody lestes i mozna Ci naiwnosc wybaczyc. Ale nalezy rowniez
        postawic pytanie - jakiej wojny? Ja pamietam jedna. Zaczela sie 13 grudnia i
        byla skierowana przeciw Polsce i jej obywatelom przez rzad bedacy agentura
        radziecka. Cala sprawa Oleksego nudzi mnie od poczatku z bardzo prostego
        powodu. Kazdy czlonek PZPR byl z definicji agentem ZSRR. A przyczepili sie
        jednego.
    • Gość: agawa Nie wyszło z Olinem, to teraz zmistyfikowana IP: *.magma-net.pl 22.12.04, 21:28
      lustracja. W końcu musi się udać usunąć Oleksego. Jednak ci, którzy napędzają
      tę histerię nie wiedzą, że krecą bat na własną d..., bowiem w historii nie
      zdarzyło się żeby tak rozkrwecona machina oszczerstw, podejrzeń i prowokacji
      nie sięgnęła ich organizatorów. Tym razem Oleksy padnie, bo SLD jest tak
      cienkie i bojaźliwe, że nie podejmie próby jego obrony, ale to się zemści na
      wszystkich, bo usuniecie ze sceny politycznej polityka tej klasy uderzy również
      w jego prześladowców.
      • Gość: członek Re: SLD o lustracji Oleksego IP: *.chello.pl 22.12.04, 22:53
        szlag mnie już trafia jak słysze te bełkoty! szlag mnie trafia jak jakis
        bezideowy dupek któremu niechce się ruszyć czterech liter żeby coś zmienić w
        tym kraju na lepsze ocenia moją prace przez pryzmat pary złodziejaszków i
        aferzystów. A tak pozatym to proszę niech mi ktoś poda tą sume którą ukradło
        SLD, wątpie żeby komuś się udało(wątpie żeby ta suma wogóle istniała)! Oleksy
        został niestety przewodniczącym i był to poważny błąd części członków SLD,
        został skazany (wyrok nieprawomocny)ale nie mnie oceniać czy słusznie czy nie.
        Powinien ustąpić z funkcji marszałka i przewodniczącego. Ale co najważniejsze
        my wszyscy, w tym kraju powinniśmy przestać żyć PRL-em było minęło czas wziąść
        się do pracy żeby było lepiej jutro!
    • Gość: samsob Re: SLD o lustracji Oleksego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.12.04, 07:07
      Gość portalu: feliX napisał(a):

> Komuchy swego tanio nie dadzą.

Może jednak do nich w końcu dotrze to, że jedynym słusznym rozwiązaniem jest
      zabezpieczenie jawności postępowań sądowych, w tym i dyscyplinarnych korporacji
      prawniczych w obronie immunitetów. Państwo prawa, to państwo otwarte i
      sprawiedliwe poprzez jawność działań władzy publicznej.
      pzdr

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka