Dodaj do ulubionych

skąd na forum tyle antysemickich wypowiedzi?

IP: *.unimedia.pl 28.01.05, 20:19
Odpowiedzcie mi drodzy rodacy na to pytanie?
Co wam (móię do tych co piszą negatywnie o Żydach)Żydzi którzy zgineli w
obozach zagłady zrobili złego, że ioch tak nienawidzicie?

Naprawdę jak czytam niektóre wypowiedzi, to zaczynam się brzydzić tego, że
jestem Polakiem i katolikem, a zaczynam się utożsamiać z narodem Zydowskim.
Obserwuj wątek
    • Gość: J Katolicyzm = antysemityzm. Stara prawda IP: *.block.alestra.net.mx 28.01.05, 20:24
      Integrystom katolickim RP udalo sie tylko odgrzac stara zupe. Prokurator
      milczy. Hanba !
      • Gość: Polak duży Re: Katolicyzm = antysemityzm. Stara prawda IP: *.unimedia.pl 28.01.05, 20:36
        nie można stawiac sprawy na ostrzu noża.
        Wina nie lezy w katolicyźmie a co najwyżej "pseudokatolicyźmie"
        Uważam, że ludzie po prostu za mało wiedzą o zagładzie Żydów.
        A wystarczy się po prostu wczuć w ich los.
        Wyobraźcie sobie przeciętną żydowską rodzinę z małego miasteczka, lub z getta
        Warszawy.
        Wyobraźcie sobie młode matki w ciąży, lub z małymi dziećmi idące na śmierć.
        Pamiętacie może ten obrazek na którym widać kobiety, starców i małe dzieci
        wychodzące z getta warszawskiego idące z podniesionymi rękami pod obstrzałem
        Niemców?
        WCZUJCIE SIĘ W ICH PROSZĘ - TO SĄ NASI BRACIA - BRACIA ŻYDZI.
        KOCHAM ICH i WIERZĘ, ŻE SĄ TERAZ W RAJU BLISKO BOGA.
        AMEN
        • oszolom.z.radia.maryja Re: Katolicyzm = antysemityzm. Stara prawda 28.01.05, 20:43
          wina leży w politycznej poprawnosci która zafałszowuje rzeczywistoć...ona robi
          też krzywdę Zydom bo niby im się przymila ale tak naprawdę to przymilanie się
          podłych ludzi do Żydów powoduje reakcje antyżydowskie w myśl zasady Cygan
          zawinił kowala powiesili...problemem więc nie są Zydzi lecz tzw filosemici z
          różnych nacji którzy dokonują różnych fałszerstw i manipulacji w imię Żydów
          rzekomo dla ich dobra...
          • Gość: Marek Re: Katolicyzm = antysemityzm. Stara prawda IP: *.dip.t-dialin.net 28.01.05, 20:48
            Naucz sie jasno i logicznie wypowiadac. Z tym co napisales niestety nie da sie
            nic zrobic. To jest po prostu "kaszanka".
            • Gość: J Re: Katolicyzm = antysemityzm. Stara prawda IP: *.block.alestra.net.mx 28.01.05, 20:52
              Tak samo wlasnie wyglada naprawianie historii przez nazistowskich debili rodem
              z RM i LPR. Wg tych znawcow Auschwitz byl sanatorium, a nie obozem zaglady
              Narodu Zydowskiego.
              • Gość: Polak duży Re: Katolicyzm = antysemityzm. Stara prawda IP: *.unimedia.pl 28.01.05, 20:58
                dlatego tez z powdu działąności takich ludzi jak panowie z LPR, czy
                przdstawicieli radia maryja czuje się zniechęcony do katolicyzmu.
                Jestem katolikiem , ale to mnie już nie grzeje.
                Po prostu widze duzy rozdźwięk pomiędzy tym co mówi Papież a kościołem który
                widzimy w Polsce.
                Nie jestem Zydem, nie myslcie , że chce was przekabacić na ich stronę, nie
                zostałem jako Polak - katolik przez nich przekupiony, ale mam swój rozum, a
                sercem zawsze jestem bliski tym co cierpią lub kiedyś cierpieli najbardziej.

• oszolom.z.radia.maryja Re: Katolicyzm = antysemityzm. Stara prawda 28.01.05, 22:08
                nie wg nas ale takie słowa imputuje nam lewactwo z UP..był w tej sprawie parę
                lat temu proces i okazało sie ze je wypowiadający nie utozsamiał sie z nimi a
                jedynie cytował je w celu poakzania manipulacji..Radio Maryja od lat
                przeciwstawia sie antypolskim oszcerstwom mówiących o polskich obozach i za to
                stale obrywamy a teraz sami przystąpiliscie do obrony dobrego imienia Polski i
                Polaków
                • Gość: . I brytyjski TORYS, od zawsze - czyli np. ja. Nie IP: *.range81-156.btcentralplus.com 29.01.05, 00:10
                  boj sie - Howarda organicznie nie cierpie (moim idolem nadal jest p.Thatcher i
                  jej "wychowankowie")i z Zydami nic wspolnego nie mam: jestem anglikaninem.
                  Niemniej chce mi sie rzygac zarowno na prymitywny antysemityzm zulii z
                  Wszypolskiej, jak i "antysyjonizm" forumowej antysemickiej polinteligencji,
                  bezprawnie podajacej sie za konserwatystow (hahaha, konserwa z bolszewickimi
                  programami gospodarczymi)
              • Gość: antysemita Re: Katolicyzm = antysemityzm. Stara prawda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.05, 22:16
                Gość portalu: J napisał(a):

> Tak samo wlasnie wyglada naprawianie historii przez nazistowskich debili
                rodem
                > z RM i LPR. Wg tych znawcow Auschwitz byl sanatorium, a nie obozem zaglady
                > Narodu Zydowskiego.

Nihil novi. Kultura wypowiedzi na przeciętnym poziomie charakterystycznym dla
                postępaka.
                Może byś przygłupie zacytował coś na poparcie swojego bredzenia? Jeśli będziesz
                wszystkich dookoła przezywał nazistami, tylko dlatego, że nie mają tak skrajnie
                lewackich poglądów jak ty, to kiedy nazwiesz nazistami prawdziwych nazistów,
                też się będą z ciebie śmiać.
                Prawdopodobnie chodziło ci o wypowiedź prof. Bendera, że Auschwitz był obozem
                pracy. Cóż na to poradzić, że taka jest prawda.
                A nawet jeśli to jest nieprawda, to wypadałoby to jakoś spokojnie wytłumaczyć.
                Terrorem medialnym i sądowym nie wspiera się prawdy, tylko łajdactwa które mają
                uchodzić za prawdę.
                • Gość: . NARODOWYMI SOCJALISTAMI - wez do lapy programy i IP: *.range81-156.btcentralplus.com 29.01.05, 00:14
                  i publikacje LPR oraz Mlodziezy Wszechpolskiej, a bedziesz wiedzial, ze to
                  klasyczny NAZIZM; ba - dokladnie to samo, co na websites chocby brytyjskiego
                  Combat 18, ktory nawet firmuje sie hitlerowska swastyka i SS-owska srebrna
                  czaszka...I nie mysle tu nawet o stosunku do Zydow czy innych ras, ale chocby o
                  programach gospodarczych i stosunku do aborcji (wsrod narodu panow; inne nizsze
                  rasy niech sie skrobia - to nazi nie boli)
                • Gość: . PS: Auschwitz I moze byl obozem pracy (jak IP: *.range81-156.btcentralplus.com 29.01.05, 00:18
                  Kolyma czy Solowiowki, hahaha), ale Birkenau byl - nawet w pismiennictwie
                  hitlerowskim - obozem smierci, narzedziem ostatecznego rozwiazania.
                  PS: Bender to oslizgle bydle - pamietam go z pierwszej KRRiTV. Ba, moze doniesc
                  do NIK-u? Jaki jest termin przedawniania spraw o korupcje w III RP?
            • Gość: . On nie mysli - on powtarza za N.Dz. Antysemici IP: *.range81-156.btcentralplus.com 29.01.05, 00:06
              szukaja usprawiedliwienia swego antysemityzmu - cholery mozna dostac: parszywe,
              gnidowate tchorze!
          • oja83 Re: Katolicyzm = antysemityzm. Stara prawda 29.01.05, 09:39
            jeśli ktoś przekłamuje rzeczywistość to tylko WY-w Polsce jest ok.5 tyś Żydów
            WY robicie z tej liczby conajmniej 5 mln
            pytanie -kiedy LPR zacznie mówić prawdę?
        • Gość: J Re: Katolicyzm = antysemityzm. Stara prawda IP: *.block.alestra.net.mx 28.01.05, 20:47
          Nie do mnie kieruj te slowa. Mnie sie jezy wlos kiedy czytam wypowiedzi na ten
          temat osob wywodzacych sie z kregu RM i LPR. To sa zwyczajni nazisci,ktorym
          brak tylko mozliwosci uruchomienia komor gazowych i krematoriow.
          Dlatego postawilem znak rownosci miedzy katolicyzmem i antysemityzmem, a nawet
          nazizmem. Hitler sam bym przeciez katolikiemù podobnie jak wielu szefow obozow
          zaglady Zydow.
          • Gość: Czarny ;-) Re: Katolicyzm = antysemityzm. Stara prawda IP: *.access.telenet.be 28.01.05, 20:55
            Bedac dzieckiem, na naszym podworku bylem jedynym, ktory nie chodzil do
            kosciola. Inne dzieciaki chcac mi dokuczyc przezywaly mnie "Zyd".
            Mysle, ze macie odpowiedz na pytanie jacy sa Polacy i jak wychowuja wlasne
            dzieci.
            • Gość: Polak duży Re: Katolicyzm = antysemityzm. Stara prawda IP: *.unimedia.pl 28.01.05, 21:05
              Ja sam przezywałem mając kilkanascie lat kolegę (swego pierwszego najlepszego
              kolege od pierwwzej klasy) Żydem, a tylko dlatego, że miał niemieckie nazwisko.
              (Zydzie czesto mieli nazwiska niemieckie) choć kolega wyglądał na nordyka.
              To nieważne czy był Niemcem, Szwedem, Rosjaninem etc, po prostu miał
              obcobrzmiące nazwisko i był jedynym blondynem.
              Jaki ja byłem głupi - widze to teraz i wstydze się tego.
              Może też i dlatego czuję sie teraz bardziej filosemitą.
              Choć tak naprawdę to kwestie historii polskich Zydów i ich zagłady uświadomiła
              moja żona, pisząc swoją prace magisterską na ich temat.
              Cieszę się, że razem z żoną mamy teraz taki sam stosunek do Żydów.
              Czasami sie smiejemy z jeje teścia urodzonego zaraz po wojnie, który gdy
              narzeka na obecna sytuację w Polsce o wszystko złe w Polsce oskarża Żydów, choć
              co śmieszne także i kościół.
              Chyba wg niego Zydzi a kościół to ta sama mafia/
          • Gość: antysemita Re: Katolicyzm = antysemityzm. Stara prawda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.05, 22:22
            Gość portalu: J napisał(a):

> Nie do mnie kieruj te slowa. Mnie sie jezy wlos kiedy czytam wypowiedzi na
            ten
            > temat osob wywodzacych sie z kregu RM i LPR. To sa zwyczajni nazisci,ktorym
            > brak tylko mozliwosci uruchomienia komor gazowych i krematoriow.
            > Dlatego postawilem znak rownosci miedzy katolicyzmem i antysemityzmem, a
            nawet
            > nazizmem. Hitler sam bym przeciez katolikiemù podobnie jak wielu szefow
            > obozow
            > zaglady Zydow.

Chyba czas, żeby zacząć ciągać do sądu tych lewackich sku***eli za takie
            wypowiedzi. Kiedy jeden przygłup z drugim nieźle zabuli, to mu się odechce
            bluzgać.

PS. Właśnie przeczytałem depeszę PAP. Zdekonspirowali ogólnopolską sieć komór
            gazowych, które LPR przygotowywała na czas przejęcia rządów. :-))))))))))))
            Idź się leczyć gościu.
            • Gość: . Staniecie przed sadem: na poczatek chocby grodzkim IP: *.range81-156.btcentralplus.com 29.01.05, 00:24
              za wypowiedzi i publikacje o charakterze rasistowskim - juz Rada EU
              przygotowuje note do rzadu polskiego, ze Polska - jako jedyny kraj EU - lzejsze
              hate crimes calkowicie ignoruje (choc ma cenzure koscielna, tez jako jedyny
              kraj EU -hahahaha).
              Zobacz, jak to z takimi jak wy w starej, dobrej Anglii:
              news.bbc.co.uk/1/hi/england/4212987.stm
    • Gość: Gien Re: skąd na forum tyle antysemickich wypowiedzi? IP: *.chello.pl 28.01.05, 21:37
      A skąd tyle wypowiedzi antypolskich w USA ? Nic nie dzieje się bez przyczyny!!!
      Żydzi fałszują historię II wojny Światowej w USA ,wszędzie antypolskie
      wypowiedzi, nawet w Polsce !!!
      Na temat nienawiści Żydów do Polaków można tomy tu pisać a nie tylko parę zdań.
      Jak nie wiesz dlaczego to obserwuj uważnie Świat i wszystkie wypowiedzi przeciw
      Polakom obserwuj kto to wypowiada to od razu pokapujesz.
      • Gość: Marek Re: skąd na forum tyle antysemickich wypowiedzi? IP: *.dip.t-dialin.net 28.01.05, 23:58
        Dla przecietnego obywatela amerykanskiego Auschwitz niewiele mowi , a jesli juz
        cos mowi ,to tyle ,ze byl to oboz koncentracyjny w Polsce.Z tego wynika na
        podstawie prostego kojarzenia , ze Polacy mordowali Zydow .Ze taki prosty
        sposob rozumowania jest obecny nawet w Europie , mielismy niedawno tego dowod w
        Parlamencie Europejskim . Ale w Ameryce prostowaniem tego prostego kojarzenia
        zajeli sie wlasnie Zydzi.Oni pierwsi protestowali przeciwko twierdzeniu jakoby
        Polacy urzadzili obozy koncentracyjne. Wlasnie Zydzi jasno i klarownie
        wyjasnili ,ze obozy na terenie Polski pobudowali Niemcy.Natomiast jesli chodzi
        o nienawisc i te rzekome tomy , to popatrzmy na samych siebie.Wsluchajmy sie w
        to, co sami o innych mowimy.Swiat poprawiajmy od siebie .
      • Gość: . Zacytuj pare takich "antypolskich" wypowiedzi? IP: *.range81-156.btcentralplus.com 29.01.05, 00:30
        Przeciez to z reguly nie sa klamstwa, a GORZKA PRAWDA, ktorej Polak chcialby
        sie w swej megalomanii wyprzec. I tak prawda jest mord na Zydach w Jedwabnem,
        prawda jest pogrom Kielecki, prawda jest atak na Cyganow w Mlawie, prawda jest
        rekordowa korupcja, prawda jest powszechna nieznajomosc jezykow obcych, prawda
        jest kulturowe zacofanie wsi polskiej, prawda jest cenzura koscielna, prawda
        jest seksualny prymitywizm Polakow i prawda jest polski brak respektu dla
        prawa, polskie kombinowanie nawet, gdy nie trzeba kombinowac: od ciecia po
        Prezydenta III RP.
        No, zacytuj te wypowiedzi "antypolskie"?
      • Gość: . PS: Mysle, ze Polacy sa dla calego swiata za mali IP: *.range81-156.btcentralplus.com 29.01.05, 00:31
        i zbyt niewazni, by ktokolwiek mial ich nienawidziec (nienawidzi sie poteznych,
        znaczacych). Z Polakow - co najwyzej - mozna sie posmiac...
    • chilum Re: skąd na forum tyle antysemickich wypowiedzi? 28.01.05, 22:07
      Gość portalu: Polak duży napisał(a):

> Odpowiedzcie mi drodzy rodacy na to pytanie?
      > Co wam (móię do tych co piszą negatywnie o Żydach)Żydzi którzy zgineli w
      > obozach zagłady zrobili złego, że ioch tak nienawidzicie?

> Naprawdę jak czytam niektóre wypowiedzi, to zaczynam się brzydzić tego, że
      > jestem Polakiem i katolikem, a zaczynam się utożsamiać z narodem Zydowski

Mam bardzo podobne odczucia:-((.
      Będąc dzieckiem znalazłem w domu "Pamiętniki Dawida Rubinowicza".
      To było gdzies w pod koniec 60-tych,pocz. 70-tych.
      Znaleziony pamiętnik dziecka żydowskiego z Bodzentyna.
      Z lat wojny.
      No co tu pisać..,chłopak opisuje jak wyglądało "życie" Zydowskiej rodziny w tym czasie.
      Przeczytałem też "Dziennik Anny Frank" w tym czasie.
      Potem przeczytałem(już jako nastolatek w LO i na studiach) bardzo duzo literatury tzw "obozowej".
      Począwszy od "Anus Mundi" Kielara,przez "Zeszyty oświęcimskie"(wyd. Muzeum Oświecimskiego),po "Oświęcim w oczach SS"(fragmenty pamiętników Hoesa-komendanta,lekarza obozowego m.in) i całe tysiące stron pozycji,których tytułów już nie pomnę.
      No wiele tej literatury było...
      Obce są mi słowa,które spotykam na FK wobec tragedii jaka dotknęła ten naród i nie wiem jakim trzeba być "człowiekiem",zeby pisać rzeczy,których nawet cytować nie chcę.

Nigdy do głowy by mi nie przyszło,że nadejdzie czas,kiedy będzie się z tamtych okrutnych i nieludzkich czasów .

Mój dziadek zginął, tam,w KLAuschwitz.
      Nie był Zydem,zginął tak jak oni,był polskim inżynierem i to wystarczyło...
    • gauche Re: skąd na forum tyle antysemickich wypowiedzi? 29.01.05, 00:02
      moze podaj jakis przyklad?

(móię do tych co piszą negatywnie o Żydach)Żydzi którzy zgineli w
      > obozach zagłady zrobili złego, że ioch tak nienawidzicie?
      KTO pisal negatywnie o Zydach, ktorzy zgineli w obozach???
      Podaj przyklad takiego nienawistnego postu nt.
      jesli tego nie zrobisz -znaczy,zes podly nikczemny oszczerca!
      • Gość: . Wbij w wyszukiwarke: "autor - Gucio, totyle" I IP: *.range81-156.btcentralplus.com 29.01.05, 00:34
        bedziesz mial wyczerpujaca odpowiedz... Na poczatek (potem ci podam inne nicki).
    • ethanol1 Re: skąd na forum tyle antysemickich wypowiedzi? 29.01.05, 01:43
      antysemickie wypowiedzi to prowokatorzy
      ty tez jestes prowokatorem
      • Gość: . Srali muszki...Udowodnij swoja teze... Znow Polak IP: *.range81-156.btcentralplus.com 29.01.05, 02:06
        - wbrew faktom i dowodom - idzie w zaparte jak w sprawie mordu w Jedwabnem czy
        pogromu w Kielcach...
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka