Dodaj do ulubionych

Haniu! gdzie byłaś? Na urlopie? Jak było?

IP: *.poznan.sdi.tpnet.pl 24.06.02, 11:15
> chicas mil gracias! sabia que podia contar con ustedes por que son tremendas
> personas!!
> les mando un beso y voy a poner sus links aqui! otra cosa,tienen e-mail o
msn?
> es que les quiero preguntar algo..
> besos!

Czy wiesz co tu jest napisane?..ściągnąłem to z kolumbijskiego netu
Obserwuj wątek
    • Gość: Hania Re: Haniu! gdzie byłaś? Na urlopie? Jak było? IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 24.06.02, 12:15
      Gość portalu: GMR napisał(a):

> > chicas mil gracias! sabia que podia contar con ustedes por que son tremend
      > as

Na poczatku Brzydula wszystkim dziekuje i mowi, ze wie, ze moze liczyc na "was"
      (rozumiem, ze na innych internautow), poniewaz sa wspanialymi osobami.

> > personas!!
      > > les mando un beso y voy a poner sus links aqui! otra cosa,tienen e-mail o
      > msn?

Pozniej nie bardzo rozumiem, a dalej jest pytanie, o to czy maja maila albo msn
      (czyli czat na zywo).
      > > es que les quiero preguntar algo..
      > > besos!
      >

Przedostatniego zdania nie rozumiem(cos tam brzydula chce, ale nie wiem co). A na
      koncu przesyla calusy.
      Tyle z mojego kulawego hiszpanskiego :)
      > Czy wiesz co tu jest napisane?..ściągnąłem to z kolumbijskiego netu

Nie bylam na ulropie. Mocno sie pochorowalam i tyle. Niestety mam laptopa,
      podlaczenie do internetu i telefon, co sprawia, ze mam biuro w domu :)
      • Gość: GMR Re: Haniu! gdzie byłaś? Na urlopie? Jak było? IP: *.poznan.sdi.tpnet.pl 24.06.02, 12:30
        Ojej...mam nadzieję że jesteś już zdrowa..jeśli nie to zyczę ci szybkiego
        powrotu do tego zdrowia. Wakacje już się zaczęły a ja.. mam pracę (zostałem
        zaopatrzeniowcem.autko do dyspozycji..więc bedzie mnie mniej na
        forum...ostatnio żeglowałem po kolumbijskim necie..chciałem sprawdzić pewne
        pogłoski i plotki..dotyczące ..no wiesz kogo..wiadomość o jej śmierci to jakaś
        bzdura z palca wyssana..(ostatnia aktualizacja 22 czerwca br a więc 9 dni po
        rzekomej jej smierci)....a tak apropos..podpadła Oszołomowi..bo AMO
        (odtwórczyni Brzyduli) jest ..fanką Harrego Pottera
        A tak poza tym poznałem byłą dziweczynę Oszołoma..ma na imię Joasia mieszka na
        stancji i sąsiadów..studiuje medycynę... nie wyszło mu z nią...chyba dał plamę
        bo nie chce się przyznać dlaczego nie są już razem... a jest całkiem niezła ...
        To tyle polotek...na razie..muszę już lecieć pozdrawiam serdecznie ..pa!
        • Gość: Hania Re: Haniu! gdzie byłaś? Na urlopie? Jak było? IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 24.06.02, 13:18
          Gość portalu: GMR napisał(a):

> Ojej...mam nadzieję że jesteś już zdrowa..jeśli nie to zyczę ci szybkiego
          > powrotu do tego zdrowia. Wakacje już się zaczęły a ja.. mam pracę (zostałem
          > zaopatrzeniowcem.autko do dyspozycji..więc bedzie mnie mniej na
          > forum...ostatnio żeglowałem po kolumbijskim necie..chciałem sprawdzić pewne
          > pogłoski i plotki..dotyczące ..no wiesz kogo..wiadomość o jej śmierci to jakaś
          > bzdura z palca wyssana..(ostatnia aktualizacja 22 czerwca br a więc 9 dni po
          > rzekomej jej smierci)....a tak apropos..podpadła Oszołomowi..bo AMO
          > (odtwórczyni Brzyduli) jest ..fanką Harrego Pottera
          > A tak poza tym poznałem byłą dziweczynę Oszołoma..ma na imię Joasia mieszka na
          > stancji i sąsiadów..studiuje medycynę... nie wyszło mu z nią...chyba dał plamę
          >
          > bo nie chce się przyznać dlaczego nie są już razem... a jest całkiem niezła ...
          > To tyle polotek...na razie..muszę już lecieć pozdrawiam serdecznie ..pa!

Dziekuje za zyczenia. Gratulacje (re: praca).
          Pozdrawiam
          PS. To nieladnie plotkowac.
      • Gość: Beny Zdrowia zycze IP: OBEDET* / 213.68.127.* 24.06.02, 13:06
        Gość portalu: Hania napisał(a):

> > > personas!!
        > > > les mando un beso y voy a poner sus links aqui! otra cosa,tienen e-ma
        > il o
        > > msn?
        >
        > Pozniej nie bardzo rozumiem, a dalej jest pytanie, o to czy maja maila albo msn

Buziaki i zamierzam zostawic/postawic ten link "aqui"
        czyli tez nie rozumiem :( nie mam slownika i nie wiem co to jest ten aqui?

> (czyli czat na zywo).
        > > > es que les quiero preguntar algo..
        > > > besos!
        > Przedostatniego zdania nie rozumiem(cos tam brzydula chce, ale nie wiem co). A
        > na

Ona tego e-maila lub msn potrzebuje bo sie chce o cos zapytac.
        • Gość: Hania Re: Zdrowia zycze IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 24.06.02, 13:16
          Gość portalu: Beny napisał(a):

> Gość portalu: Hania napisał(a):
          >
          > > > > personas!!
          > > > > les mando un beso y voy a poner sus links aqui! otra cosa,tienen
          > e-ma
          > > il o
          > > > msn?
          > >
          > > Pozniej nie bardzo rozumiem, a dalej jest pytanie, o to czy maja maila alb
          > o msn
          >
          > Buziaki i zamierzam zostawic/postawic ten link "aqui"
          > czyli tez nie rozumiem :( nie mam slownika i nie wiem co to jest ten aqui?
          >

Aqui to chyba znaczy "tutaj". Ale tak na 100% nie jestem pewna.

> > (czyli czat na zywo).
          > > > > es que les quiero preguntar algo..
          > > > > besos!
          > > Przedostatniego zdania nie rozumiem(cos tam brzydula chce, ale nie wiem co
          > ). A
          > > na
          >
          > Ona tego e-maila lub msn potrzebuje bo sie chce o cos zapytac.

Aha!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka