Dodaj do ulubionych

Wietnamczycy prawie wyrzuceni

19.04.05, 08:20
No to teraz zostalo ich tylko prawie zlapac i prawie odstawic na granice i
bedzie mozna powiedziec o prawie sukcesie .
Obserwuj wątek
    • michal_p11 Re: Wietnamczycy prawie wyrzuceni 19.04.05, 09:16
      Tak tak. Najsmtniejsze jest w tym wszystkim to, ze jeszcze niedawno polscy
      obywatele musieli robic to samo co Ci Wietnamczycy. Czy Oni tez byli odsylani do
      kraju przez wladze Niemiec czy USA? Watpie.

--
      Wygraj
      www.fajnekonkursy.pl
      • olewin Re: Wietnamczycy prawie wyrzuceni 23.04.05, 03:16
        i to ilu .. zobacz jak traktuje się Polaków z legalnymi wizami na lotniskach w
        USA !!! z legalnymi wizami są deportowani do Polski .. tylko dlatego że coś nie
        spodobało się pracownikowi biura imigracyjnego ..
    • kilpikonna Re: Wietnamczycy prawie wyrzuceni 19.04.05, 09:33
      Sad juz sie zhanbil. Jeszcze krok, i zhanbi sie panstwo polskie.
    • meylec Tak, najlepiej do oporu przyjmować Wietnamczyków 19.04.05, 09:46
      i innych, nadawać status mniejszości, mieszkania, pracę, szczególną ochronę, a
      polskich bezrobotnych do Constaru na kiełbasy.
      • eptesicus [...] 19.04.05, 10:32
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • meylec Eptasicus ty na pewno chciałeś mnie poprzeć 19.04.05, 20:11
      • lucyperek2 A mnie oni jakoś nie przeszkadzają 19.04.05, 14:23
        > i innych, nadawać status mniejszości, mieszkania, pracę, szczególną ochronę, a
        > polskich bezrobotnych do Constaru na kiełbasy.

I tu się mylisz. Im nic nie trzeba DAWAĆ. Ku wściekłości naszych rodaczków
        zakładają knajpki ze swoim żarciem, pracują po 20 godzin na dobę i nadzwyczaj
        szybko stają się daleko bogatsi niż przeciętny Polak. Za to własnie polaczki
        powiesiliby ich na suchej gałęzi.
        • meylec Re: A mnie oni jakoś nie przeszkadzają 19.04.05, 20:18
          Ale też nie płacą często podatków i tworzą mafie etniczne. A poza tym w Polsce
          silna jest niestety lewicowo-liberalna doktryna, w myśl której preferuje się
          różnego typu mniejszości także narodowe i etniczne, a olewa problemy Polaków.
    • pro.filutek1 Re: Wietnamczycy prawie wyrzuceni 19.04.05, 09:51
      Debilne władze.
    • alkud WSTYDZE SIE ZA TEN KRAJ!!! 19.04.05, 12:17
      zwyczajna hanba!

---
      www.eurojihad.org/
    • tonvananh Re: Wietnamczycy prawie wyrzuceni 19.04.05, 17:27
      byłam na rozprawie. Nic tylko płakać... To była jakaś pomyłka!
    • malaszaramysz Wspaniali sędziowie niech lepiej w lusterko 19.04.05, 20:29
      nie zerkają, bo skończą jak Bazyliszek.
    • uniaeuropejska1 Re: Wietnamczycy prawie wyrzuceni 20.04.05, 13:17
      Prawie wyrzuceni? To wielkie świństwo.A swoją drogą,to tęgi syf musi być w
      Wietnamie,skoro go tak opuszczają.Naprawdę nie stać nas na udzielenie azylu?
    • cham_i_prostak Re: Wietnamczycy prawie wyrzuceni 20.04.05, 13:42
      >Nguyen Lam, Ngo Thi Lan, Dang Quang Dung, Throung Thi Linh, Nguyen Van Khanh i
      Nguyen Thanh Binh

Ej no, nie róbcie jaj przecież ludzie nie mogą się tak nazywać! Dang Quang
      Dung, eh...
    • robertkrzyszton Re: Wietnamczycy prawie wyrzuceni 20.04.05, 20:42
      Ta historia nigdy nie powinna się wydarzyć, zwłaszcza (!!!) w Polsce. Polskie
      dziedzictwo to także dziedzictwo długu wobec wolnego świata, który gościł
      emigrację w czasach naszej niewoli.
      Nie zgadzam się, żeby mój honor i honor moich rodaków plamili jacyś urzędnicy,
      najwyraźniej niezbyt związani z historią i tradycją mojego Kraju!
      • hrabia.m.c Re: Wietnamczycy prawie wyrzuceni 20.04.05, 21:30
        O !!!
        jeszcze jeden leperek,ktory wie lepiej niż ,niezalezny sąd.
    • skorpionx Re:Dzisiaj kilku, jutro polowa Wietnamu... 20.04.05, 21:25
      Argumenty o przesladowaniu to znany sposob. Decyzja sadu jest w interesie Polski.
      Jezeli nie bedzie zdecydowanej polityki to jutro bedzie u nas pol Wietnamu a
      pojutrze polowa Chin, To jes nasz kraj! Ta wymuszona emigracja to rodzaj
      wspolczesnej wojny...
      • kinokuniya Re:Dzisiaj kilku, jutro polowa Wietnamu... 23.04.05, 03:07
        Glupstwa gadasz i tyle
    • kinokuniya Re: Wietnamczycy prawie wyrzuceni 23.04.05, 03:04
      Zal mi ze przyszlo mi mieszkac w takim GOWNIANYM kraju jak Polska. Kiedych za
      komuny w Polsce, to sami blagali o azyl do innych krajow, a jak teraz przyszlo
      pomagac innym, Wietnamczykom przesladowanym przez komunistow, to ich po prostu
      wyrzucaja. No, coz Polska to GOWNO i to plywajace po oceanie bezprawia i
      glupoty... co tu wiecej dodac?
      • olewin Re: Wietnamczycy prawie wyrzuceni 23.04.05, 03:14
        g...wnem to ty jestes .. debilu ..
      • meylec A nie słyszałeś o Polakach wydalanych za komuny? 23.04.05, 18:11
        Z krajów w których nielegalnie przebywali? Bo ja tak.
    • olewin BRAWO SĄD !!! 23.04.05, 03:14
      Jeśli dostali się do Polski nielegalnie to jest oczywiste że nie mają prawa
      przebywać w naszym kraju ..
      Poza tym w Wietnamie każdy jest w stanie udowodnić że jest represjonowany -
      zatem pozytywna decyzja sądu oznaczałaby wietnamski potop na naszej granicy -
      tak jakby go nie było .. W Polsce mieszka już kilkadziesiąt tys.
      Wietnamczyków .. 90% nielegalnie !!!
      • olewin Re: BRAWO SĄD !!! 23.04.05, 03:22
        poza tym w Polsce działa np. Wietnamska mafia .. Zajmuje się ściąganiem haraczy
        od swoich ziomków ale poza tym jest ona zinfiltrowana przez służby
        komunistycznego rządu Wietnamu ..
        W Polsce poprawnie przemilcza się w mediach wiele rzeczy nie chcąc rozbudzać
        rasistowskich nastrojów: np. zabójstwo Polaka jakie miało miejsce w Łodzi ..
        itp ..
        • kaanalia.konszechter Re: BRAWO SĄD !!! 23.04.05, 05:06
          olewin napisał:

>w Polsce działa np. Wietnamska mafia .. zinfiltrowana przez służby
          > komunistycznego rządu Wietnamu ..

Co na to polski kontrwywiad?
          Jak zawsze zajety zlodziejstwem na rzecz "wladz rzadowych i partyjnych"?

• olewin Re: BRAWO SĄD !!! 23.04.05, 20:13
            Polskie służby specjalne - nie istnieją .. ABW czy kontrwywiad wojskowy powinny
            natychmiast zostać rozwiązane bo są obsadzone przez niefachowych ludzi z
            politycznego rozdania ..
            Nie jest tajemnicą że polski lewicowy rząd utrzymuje kontakty z władzami
            komunistycznego Wietnamu i Koreii Płn. która ma w Polsce swoją jedyną
            europejską ambasadę ( no może ma i w Moskwie ..) !!!
            • robertkrzyszton Re: BRAWO SĄD !!! 25.04.05, 22:35
              Hrabio.m.c., interpunkcja! Wyszło coś innego, niż chciałeś...
              Gnębicielu reżimów z Phenianu, Hanoi i Pekinu. Jeśli popierasz wydalanie
              uchodźców, to jesteś sprzymierzeńcem owych reżimów. Zdecyduj się na coś!
              Polaków przyjmowano, jako uchodźców, na zasadzie oświadczenia, popartego
              przysięgą, że czują się zagrożeni. W latach osiemdziesiątych takich azylantów z
              Polski Ludowej pojawiło się na Zachodzie prawie milion. I nikt nie wrzeszczał o
              "zalewie" polskim. Nie wydalano polskich uchodźców, to kłamstwo! Wydalano
              jedynie robotników sezonowych, pracujących "na czarno" z krótkoterminową wizą (a
              wizy Zachód wydawał, nie tak, jak Polska dzisiaj).
              Honor Polski doznał uszczerbku. Cieszyć się mogą ci tylko, dla których pojęcie
              honoru nic nie znaczy!
              Poczytajcie sobie, zakompleksieni spakobiercy tow. gen. Moczara, Jasienicę
              chociażby. Pomyślcie...
              A ja myślę sobie, że dziedzina praw człowieka powinna być poza sporem.

Przyzwoitych pozdrawiam. Zakompleksione dzieci komuny, niekoniecznie...
              • olewin Re: BRAWO SĄD !!! 25.04.05, 23:53
                a kim są ludzie z budek wietnamskich chodzący masowo po polskich ulicach ?? -
                uchodźcami politycznymi czy nielegalnymi imigrantami którym nawet nie zależy na
                legalizacji pobytu (wolą pozostać w szarej strefie ..) ?
                sam byłem świadkiem kontroli policyjnej na pytanie policjanta: paszport
                Wietnamka rozłożyła ręce i powiedziała że ma mniej niż 16 lat .. Babka
                wyglądała na 40 lat ale doskonale wiedziała że nie można deportować nieletnich
                i na tym to polega (choć teraz to się zmienia .)..
                w latach 90-tych mieliśmy plagę fikcyjnych ślubów z Polakami .. Bardzo wielu
                Wietnamczyków kupiło wizę za 3 tys. $ od polskiego konsula ..
                Większość z nielegalnie przebywających w Polsce wietnamczyków ma kontakt z
                mafią - organizacją zinfiltrowaną przez komunistryczne służby bezpieczeństwa ..
                Ci ludzie są w Polsce za zgodą władz komunistycznego Wietnamu przy kompletnej
                obojętności lewicowych władz polskich .. Porównanie polskich uchodźców do
                wietnamczyków jest tutaj nie na miejscu ...
                Ja nie namawiam do pogromów czy rasistowskich wystąpień .. ja chciałbym jedynie
                respektowania prawa przez państwo wobec nas oraz obcokrajowców przebywających w
                Polsce ..
    • rolotomasi Re: wyrzuceni Vietnamczycy 24.04.05, 00:40
      [pisane w tonie na wesoło, a tu sprawa poważna, gardłowa wręcz :| ]
      • FORUM Kraj Forum nr 181 >> Vietnam vs Vatican
      rolotomasi '4.11.28 00:52

[GW’4.11.19 „Nie wyrzucajmy Wietnamczyków "
      kuch , ostatnia aktualizacja 19:55
      150 intelektualistów podpisało się pod listem w obronie szóstki wietnamskich
      opozycjonistów, których Polska chce wydalić ”]

Pan Osiołom ma Rację!
      Autor: nasza.dziennikarka foKra’4.11.20
      W naszym środowisku dziennikarskim (ale nie tym polskojęzycznym) mówi się od
      dawna, że cała sprawa warszawska jest prowokacją wymierzoną w Polskę i powagę
      toruńskiego Radyja.

O co chodzi?

Mógłby kto pomyśleć, że przeciwko Polsce knują tylko Żydzi. Otóż nie. Istnieją
      uzasadnione przypuszczenia, że za ostatnimi atakami na prałata Jankowskiego
      stoją Vietnamczycy z Grupy trujMiasto, dybiący na jego samochód i szpital,
      które prowadzi.
      Najpierw kazali mu wozić się mercedesem po całym Helu (Vietnamczycy, jak
      wiadomo, ze swojego Półwyspu Indochińskiego nigdy nie widzieli prawdziwego
      morza!). Ponadto, przez parę miesięcy wywierali presję na kapłona, żądając
      podpisania umowy o dostawę sajgonek i kaczek po vietnamsku do przytułku sióstr
      Brygidek, po sztucznie zaniżonych cenach, zresztą (razem z tofu, sic!).
      Ksionc Jankowski nie chcąc doprowadzić do ruiny gdańskich restauratorów, nie
      zgodził się na tę propozycję i o całej sprawie powiadamił rydzą kurię w
      Toruniu. - Przyślę Ci świeży kosz rydzyków razem z wódką nowakówką -odparł
      ojciec Dyrektor. - W żadnym wypadku nie kupuj u Vietnamczyków, bo oni zatruwają
      ciała i dusze judeoPolaków! Poza tym aktualnie są pod wpływem sekty Kao Dai,
      która dopiero co nie zgodziła się na druk nowej dzieła Jerzego Roberta Nowaka,
      książki pt. "1000 trucizn vietnamskich restauratorów << Za co Azjaci
      muszą
      przeprosić Polaków!
      Na pożegnanie Rydzyk rzucił: „Jakoś, trzymaj się Jankoś ”, i
      trzasnął słuchawką.
      - Znowu zawraca ci ..ę ten redemptorek! - ryknęła wszechgosposia Prałatowa[patrz
      Kurier Wechszpolski, lipiec 2004]

Parę tygodni później polskojęzyczne mendia doniesły o innym przypadku. W
      Warszawie otwarli nową restaurację vietnamską, dostępną dla szerokiej widowni
      przy ulicy Rybarskiego [nie muszę chyba dodawać, że wybór miejsca też był
      prowokacją, uwaga moja - Maria Luiza]. Odwiedzający po spożyciu kurczaków w so-
      sie chińskim oraz ananasa i banana w cieście, dostali jakichś fiksacji: zaczęli
      bluźnić na o.Rydzyka, wymiotować na kioski udostępniające Nasz Dziennik, a
      jedna staruszka wyraziła nawet gotowość wyjazdu do Torunia, aby, jak to ujęła,
      cyt: „wygrzmocić tego starego kacyka parasolką po głowie“. Zajmujący
      się sprawą
      dr Krajski przyjmuje, że mogło tu dojść do wszczepienia ludziom specjalnych
      czipów, za pomocą których masoneria chce wykonywać swą wrażą władzę (3xW) nad
      Polakami [Nasz Dziennik, 4 sierpień 2004 "Czy już strach mieszkać wWarszawie?" ]

Skojarzyłam te dwie notki (trzymam je obie wycięte w szufladzie) z artykułem w
      Wybiórczej. Oczywiście wszystko w nim jest nieprawdą, gdyż demokracji w
      Vietnamie jest więcej niż w będącej pod okupacją liberalnych mediów Polsce, a
      Vietnamczycy pewnie nie przez poglądy uciekli, tylko za przekręty (w SocRepViet
      dość dzielnie walczy się z korupcją. Postępowanie tamtejszych władz przynosi
      chwałę Azji, zostało nawet pochwalone przez surowo zazwyczaj oceniający te
      sprawy Instytut Schyllera). Niemniej sprawa śmierdzi, a ja jako stara wyżeraczka
      dziennikarska, pracująca w zawodzie już 40 lat (Słowo Powszechne i okolice),
      mogę podejziewać, że to dopiero przygrywka do kolejnej antypolskiej hecy - tem
      bardziej,im bardziej, że artykuł skrobnął pewnikiem sam Michnik [piszący
      ostatnio pod pseudonimem 'kuch', co jest skrótowcem od ko-much, a to w prostej
      lini pochodzi od KOlaborant Masonerii Ujadający na wszystko Co polskie]

Tak więc Panie Osiołomie, takem cięta na tych Vietnam-menschów, żem gotowa
      nawet jutro z Panem ich wyrzucić z Polski.
      Gdzie Pan mieszka? Czy moglibyśmy się umówić na jakąś wspólną akcję?
      Nie wykluczam wspólnej z Panem rozgrzewki (wiadomo jakiej :)) przed akcją główną

PS. Jak ich wyrzucimy, to se podjemy kaczek i kurczaków, bo sporo ich zostawią.
      Oczywiście nie tych zarażonych grypą azjatycką!

Z atencją i wszechogarniającym uciskiem –
      Nasza=Wasza Szparka=Dziennikarka
      --
      PAX zwycięży !
      Układ nadwyręży
      --
      ?już?

KrajowyWajchowyForumowy
      • x2468 Re: wyrzuceni Vietnamczycy 25.04.05, 23:06
        Widac ze decyzje poparl sad ktory najlepiej czul sie w prl.Nie byl przesladowany.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka