Dodaj do ulubionych

Co tam w loży prasowej na tvn24 gadają???

03.07.05, 20:16
Ogląda ktoś tvn24 może? Nie mam teraz... dostępu do telewizji; jakby
powiedzieli coś ciekawego to piszcie :-)
Obserwuj wątek
    • kataryna.kataryna Re: Co tam w loży prasowej na tvn24 gadają??? 03.07.05, 20:28
      strajker napisał:

> Ogląda ktoś tvn24 może? Nie mam teraz... dostępu do telewizji; jakby
      > powiedzieli coś ciekawego to piszcie :-)

Loża się psuje. Już drugi tydzień jest nadreprezentacja lewicy (Trybuna, Gazeta
      i Paradoska) kontra osamotniony Zaremba. Dzisiaj głównie o ponadpartyjnym
      Cimoszewiczu, było też trochę o Hejmie i Kieresie, oczywiście poza Zarembą
      wszyscy kibicują Hejmie w wydzieraniu odszkodowania od Kieresa.

Mam nadzieję, że to sezon urlopowy spowodował te zmiany w składzie bo jednak
      wolałabym 2+2. Ale za to zamiast Łaszcz jest Morozowski a jego bardzo lubię.
      • camille_pissarro M.Łaszcz jest do bani.... 03.07.05, 20:36
        Nie przepadam za M.Łaszcz, pamiętam ją jeszcze TOK FM, ale nawet wtedy nie
        potrafiła mnie jakoś rozbudzić , monotonny i jednostajny ( bez żadnych
        intonacji ) tembr jej głosu powoduje u mmnie oznaki senności , no a poza tym
        faktycznie dobór gości nie odzwierciedla politycznego spektrum .
      • strajker Re: Co tam w loży prasowej na tvn24 gadają??? 03.07.05, 20:45
        kataryna.kataryna napisała:

> strajker napisał:
        >
        > > Ogląda ktoś tvn24 może? Nie mam teraz... dostępu do telewizji; jakby
        > > powiedzieli coś ciekawego to piszcie :-)
        >
        >
        > Loża się psuje. Już drugi tydzień jest nadreprezentacja lewicy (Trybuna,
        Gazeta
        >
        > i Paradoska) kontra osamotniony Zaremba. Dzisiaj głównie o ponadpartyjnym
        > Cimoszewiczu, było też trochę o Hejmie i Kieresie, oczywiście poza Zarembą
        > wszyscy kibicują Hejmie w wydzieraniu odszkodowania od Kieresa.
        >
        > Mam nadzieję, że to sezon urlopowy spowodował te zmiany w składzie bo jednak
        > wolałabym 2+2. Ale za to zamiast Łaszcz jest Morozowski a jego bardzo lubię.
        >

oj nie!, ja go znosiłem do czasu wyjazdu Kwasa do Moskwy; było jedno takie
        Prześwietlenie gdzie moim zdaniem pokazał Morozowski swoje umięjętnie skrywane
        prawdziwe oblicze. Wmawiał Sekielskiemu (i było widać, że nie tylko po to, żeby
        był w programie także inny pogląd; widać było, że on tak uważa), że Putin
        w zasadzie nic- nawet niestosownego nie zrobił, że mówił o Amerykanach,
        Francuzach, niemieckich i włoskich antyfaszystach... no bo jaką rolę odegrała
        Polska w tej wojnie? "Bierną- no dała się podzielić Ribentropowi i Mołotowowi"-
        przekonywał pan Morozowski. Rozumiem, że aktywni według pana Morozowskiego byli
        Austriacy, Czesi, włoscy i niemieccy antyfaszyści, Francuzi i Brytyjczycy
        którzy wykazali się szczególną aktywnością we wrześniu 39 itd

Pewnie powiesz, że przesadzam, ale dla mnie taka postawa jest podła!
        Jest to plucie na Polaków którzy postawili się i Hitlerowi i Stalinowi
        i za Polskę ginęli. Ja czegoś takiego normalnie nie byłbym w stanie pojąć po
        prostu- Sekielski pamiętam był też przerażony (potem już w ogóle nie reagował
        na to co ten Morozowski wygadywał). Normalnie! Ale po aferze Rywina, Orlenu, no
        i w ogóle tym wszystkim- wśród dziennikarzy napewno ma ta cała sitwa swoich
        ludzi- i tym, że Morozowski był jakiś czas temu przez pół roku w Moskwie...
        można próbować zrozumieć.
    • camille_pissarro Re: Co tam w loży prasowej na tvn24 gadają??? 03.07.05, 20:31
      Jestem nad Baltykiem i wq hotelu , w którym mieszkam nie ma TVN24 w
      kablówce..Sprawa o tyle ciekawa , ze TVN POGODA np. jest .Ale sa wakacje i
      trzeba trochę odpocząć od tych medialnych spektakli.Pozostaje dogłębsza lektura
      tygodników i dzienników poza takimi jak GW,Trybuna, Przegląd Tygodniowy darmowe
      Dzień Dobry ( to chyba tez organ wspierający lewaków , ciekawe z jakiej kasy to
      idzie????
      Np w ostatniej Rzepie +- ciekawy tekst Andrzeja Sadowskiego z Centrum Adama
      Smitha czy polemika E.Skalskiego z tekstami z poprzedniego tygodnia Rafała
      Ziemkiewicza i Piotra Skórzyńskiego (według mnie bez polotu )

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka