Dodaj do ulubionych

wlasnie slucham rozmowy Chlebowskiego i Zawiszy

11.01.06, 17:59
Zawisza (PiS) nie rozumie, co sie mowi do niego. on po prostu nie rozumie! i co gorsza, przedstawia jako fakt (z tej rozmowy) swoja interpretacje. przeciez to sa jakies himalaje absurdu :(((((((((

ci ludzie wlasne projekcje i to co chcieliby uslyszec wkladaja w usta innych! paranoicy.
Obserwuj wątek
      • niezapowiedziany Re: Ja też słuchałałem 11.01.06, 18:05
        Chlebowski mowi, ze z jendej strony PiS wprowadza do rzadu Gilowska, a z drugiej strony robi wszystko zeby odwlec budzet i wydaje sie ze gra na przyspieszony wybory, a Zawisza "rozumie" z tego, ze PO wyglasza zal, ze Zyta jest w rzadzie :) w tym pobil Chlebowskiego? zgadza sie. nikt takiego idiotyzmu by nie pobil.
        • pralinka.pralinka Re: Ja też słuchałałem 11.01.06, 18:07
          niezapowiedziany napisał:

> Chlebowski mowi, ze z jendej strony PiS wprowadza do rzadu Gilowska, a z drugie
          > j strony robi wszystko zeby odwlec budzet i wydaje sie ze gra na przyspieszony
          > wybory, a Zawisza "rozumie" z tego, ze PO wyglasza zal, ze Zyta jest w rzadzie
          > :) w tym pobil Chlebowskiego? zgadza sie. nikt takiego idiotyzmu by nie pobil.
          >

Oczywiście! Wszak wszyscy wiedzą, że Platforma uradowała się powrotem Zyty i to
          własnie do tego rządu :)
          • niezapowiedziany Re: Ja też słuchałałem 11.01.06, 18:10
            ale to nie ma znaczenia! o tym co czuje PO w ogole nie bylo mowy. wlasnie o to chodzi. Chlebowski mowil o niejednoznacznosci dzialania PiS. a Zawisza, ze wlasnie slyszy i jest zdumiony, ze PO ma pretensje, ze Zyta jest rzadzie. oni nie sluchaja co sie mowi - oni i tak wiedza swoje! o to chodzi :)
          • bryt.bryt Re: Ja też słuchałałem 11.01.06, 18:11
            pralinka.pralinka napisała:

> niezapowiedziany napisał:
            >
            > > Chlebowski mowi, ze z jendej strony PiS wprowadza do rzadu Gilowska, a z
            > drugie
            > > j strony robi wszystko zeby odwlec budzet i wydaje sie ze gra na przyspie
            > szony
            > > wybory, a Zawisza "rozumie" z tego, ze PO wyglasza zal, ze Zyta jest w rz
            > adzie
            > > :) w tym pobil Chlebowskiego? zgadza sie. nikt takiego idiotyzmu by nie p
            > obil.
            > >
            >
            > Oczywiście! Wszak wszyscy wiedzą, że Platforma uradowała się powrotem Zyty i to
            > własnie do tego rządu :)

PO sie nie cieszy z powodu Zyty, ale ta konstatacja nijak nie wynika ze slow
            Chlebowskiego. Wisac posel Zawisza slyszal mysli Chlebowskiego, ktoremu
            przemknelo przez glowe cos smutnego.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka