Dodaj do ulubionych

Znikoma szkodliwość społeczna. Co za kpina.

29.11.02, 15:33
"Prokurator krajowy o Radiu Maryja: wyjaśnienie w najbliższych tygodniach
Prokurator krajowy, zastępca prokuratora generalnego Karol Napierski
zapowiedział, że w ciągu dwóch-trzech tygodni prokuratura wyjaśni, czy w
prowadzonych do tej pory śledztwach w sprawie Radia Maryja zostały popełnione
błędy. W rozmowie z radiową Trójką Karol Napierski przypomniał, że większość
dochodzeń związanych z Radiem Maryja umorzono ze względu na znikomą
szkodliwość społeczną. Niektóre nie zostały w ogóle wszczęte, często z powodu
przedawnienia. Zarzuty dotyczyły głównie fikcyjnych darowizn i fałszowania
dokumentów. Prokurator zapewnił, że sprawy te zostaną sprawdzone."
Obserwuj wątek
    • Gość: Towarzysz Szmaciak Re: Znikoma szkodliwość społeczna. Co za kpina. IP: *.czajen.pl / 192.168.3.* 29.11.02, 17:01
      Tu muszę przyznać towarzyszowi rację. Partia popelniła błąd, ale jak zapewne
      towarzysze zauważyli, podjęliśmy właśnie działania mające na celu naprawę tego
      błędu. Diałania te ze strony partii koordynuje minister sprawiedliwości tow.
      Kurczuk, który wiedzę prawniczą zdobywał w Moskwie za starych, dobrych czasów.
      Pozwolę sobie wyrazić nadzieję, że za popełnione przestępstwa Radio Maryja
      zostanie skazane na 25 lat pozbawienia wolnosci najlepiej w Białołęce.
      • douglasmclloyd Re: Znikoma szkodliwość społeczna. Co za kpina. 29.11.02, 17:16
        Gość portalu: Towarzysz Szmaciak napisał(a):

> Tu muszę przyznać towarzyszowi rację. Partia popelniła błąd, ale jak zapewne
        > towarzysze zauważyli, podjęliśmy właśnie działania mające na celu naprawę
        tego
        > błędu. Diałania te ze strony partii koordynuje minister sprawiedliwości tow.
        > Kurczuk, który wiedzę prawniczą zdobywał w Moskwie za starych, dobrych
        czasów.
        > Pozwolę sobie wyrazić nadzieję, że za popełnione przestępstwa Radio Maryja
        > zostanie skazane na 25 lat pozbawienia wolnosci najlepiej w Białołęce.

Wystarczy, że posadzą dyrektora.
    • Gość: polishAM Re: Znikoma szkodliwość społeczna. Co za kpina. IP: *.nas37.philadelphia1.pa.us.da.qwest.net 29.11.02, 17:27
      Te wszystkie darowizny to sprawa zupelnie groteskowa. Wyjasniam dlaczego. To
      jest tak jak z kratkami w samochodach w celu unikniecia placenia podatku.
      Wiadomo, ze kazdy to robi zeby uniknac podatkow, nikomu jednak nie mozna tego
      udowodnic. Rowniez politycy biora mase pieniedzy w formie darowizn i musialbys
      posadzic sejm w wiezieniu gdyby komukolwiek udalo sie to udowodnic. Darowizny
      to forma unikania podatkow. Calkiem skuteczna. Oczywiscie meritum sprawy
      stanowi polityczne zaangazowanie sie Ojca Rydzyka i Radia Maryja. Ja nie chce
      petajacych sie po Warszawie izraelskich agentow, ludzi ktorzy z naszego kraju
      robia sobie prywatny folwark Izraela.
      • douglasmclloyd Re: Znikoma szkodliwość społeczna. Co za kpina. 29.11.02, 17:33
        Gość portalu: polishAM napisał(a):

> Te wszystkie darowizny to sprawa zupelnie groteskowa. Wyjasniam dlaczego. To
        > jest tak jak z kratkami w samochodach w celu unikniecia placenia podatku.

Coś ci się totalnie pokiełbasiło. Kratki w samochodach nie zwalniają od
        płacenia podatków.

> Wiadomo, ze kazdy to robi zeby uniknac podatkow, nikomu jednak nie mozna tego
        > udowodnic.

Dziwne, w Polsce jeździ mnóstwo samochodów bez kratek.

> Rowniez politycy biora mase pieniedzy w formie darowizn i musialbys
        > posadzic sejm w wiezieniu gdyby komukolwiek udalo sie to udowodnic. Darowizny
        > to forma unikania podatkow.

Jak chcesz to możesz mi coś podarować.

> Calkiem skuteczna. Oczywiscie meritum sprawy
        > stanowi polityczne zaangazowanie sie Ojca Rydzyka i Radia Maryja. Ja nie chce
        > petajacych sie po Warszawie izraelskich agentow, ludzi ktorzy z naszego kraju
        > robia sobie prywatny folwark Izraela.

Pętajacy się po Filadelfii izraelscy agenci ci nie przeszkadzają? Co za
        dwulicowość.
          • douglasmclloyd Re: Znikoma szkodliwość społeczna. Co za kpina. 29.11.02, 17:51
            Gość portalu: polishAM napisał(a):

> Wiesz Douglas, ze my reprezentujemy rozny punkt widzenia, a ja mam tylko
            jedna
            > agende. Zeby zasymilowac Zydow w Polsce albo sie ich pozbyc. Dla dobra
            > wszystkich.

Od lat mieszkasz w Ameryce, więc zasymiluj zydow najpierw tam. Ewentualnie się
            ich pozbądź. Zacznij od siebie później uszczęśliwiaj innych.

> Co do darowizn to ja nie mam z tym problemu jak i cala Polonia.
            >
            > Polecam strone. <a
            href="http://www.chomik.kip.pl"target="_blank">www.chomik.ki
            > p.pl</a>
            > Oraz adres domu dziecka bardzo zaniedbanego
            >
            > DOM DZIECKA
            > Gluchowo
            > 87-140 Chelmza
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?