Dodaj do ulubionych

Homoseksualna orgia za pieniądze podatników

19.05.06, 12:51
Jak informuje portal prawy.pl, w zeszłym roku organizacja R. Biedronia -
Kampania Przeciw Homofobii otrzymała od MEN-u środki na przeprowadzenie w
szkołach programu "edukacyjnego" pt. "Czy potrzebujemy płci?"
W ramach tego programu, za pieniądze podatników, grupa homoseksualnych
aktywistów odbyła kilkudniowe, wyjazdowe "warsztaty" z wyseklecjonowaną grupą
młodzieży szkolnej.
Na owych "warsztatach":
"(...)uczestnicy i opiekunowie spali w pokojach wieloosobowych w prywatnym
domu, który został im udostępniony przez krakowskiego profesora. W
pokojach „byli pomieszani płciowo”, ponieważ uczestnicy podkreślali, że „płeć
jest sprawą umowną i mieszkanie koedukacyjne w pokojach było jakby częścią
merytoryczną projektu”."
Dalsze szczegóły:prawy.pl/index.php?dz=felietony&id=7607&subdz=

I niech mi jeszcze ktoś powie o dyskryminacji!!!
Obserwuj wątek
    • xtrin Marna manipulacja. 19.05.06, 13:41
      > Jak informuje portal prawy.pl, w zeszłym roku organizacja R. Biedronia -
      > Kampania Przeciw Homofobii otrzymała od MEN-u środki na przeprowadzenie w
      > szkołach programu "edukacyjnego" pt. "Czy potrzebujemy płci?"

W artykule który linkujesz (a który doprawdy ciężko uznać za sprzyjający KPH)
      pisze wyłącznie o "młodzieży szkolnej", a dalej jest sprecyzowane, że są to
      "młodzi ludzie, którzy na co dzień, pracując jako wolontariusze, prowadzą
      działania związane z przeciwdziałaniem dyskryminacji i nietolerancji [...]".
      Czyli określenie "młodzież szkolna" odnosi się wyłącznie do wieku owych osób,
      uczestnikami warsztatów byli ochotnicy, wolontariusze zaangażowani w działania
      na rzecz tolerancji.
      Tak więc orkreślenie z Twojego postu "przeprowadzenie w szkołach" jest czystej
      wody manipulacją.

Również manipulacją, choć zdaje się to być raczej żartem, jest pisanie o orgii.
      Karaoke, dyskusje, przedstawienia i przebieranki to już orgia? Czy może
      "homoseksualną orgią" nazywasz to co dziać się mogło w koedukacyjnych pokojach? :)

Pieniędzy też chyba nie było za wiele, jeżeli nocowali w prywatnym domu. No i
      nie pochodziły one z MEN, a z fundacji finansowanej głównie z europejskiego
      programu PHARE.

Tak więc ani orgia, ani w szkołach, ani za pieniądze podatników :).
      • pieron.slonski Re: Marna manipulacja. 19.05.06, 13:58
        Xtrin napisał:
        "Tak więc ani orgia, ani w szkołach, ani za pieniądze podatników :)."

ad 1. "ani orgia" -
        "Drugie zadanie polegało na zabawie pod tytułem „Zmień swoją płeć”. „Skoro
        udało nam się zmienić płeć na papierze, to teraz, mając punkt odniesienia,
        możemy ją zmienić na jeden wieczór. (…) jest to sposób łamania barier”."
        Kolega wygląda na dobrze poinformowanego, cyż więc kryje się pod tym zagadkowym
        opisem?

ad 2. "ani w szkołach" -
        "warsztaty" były zorganizowane dla uczestników edukacji w szkołach i
        zatwierdzone jako forma warsztatów edukacyjnych dla wybranej grupy młodzieży
        szkolnej. Władze szkolne, przynajmniej formalnie, sprawowały nadzór nad tą
        inicjatywą. Tak więc były to warsztaty SZKOLNE.
        Bardzo interesuje mnie sposób informacji i rekrutacji owych "wolontariuszy".

ad 3. "ani za pieniądze podatników".
        Problem w tym, że każde pieniądze, którymi dysponuje państwo są pieniędzmi
        podatników.
        Fundusz PHARE nie jest tu wyjątkiem i nie spadł on nam z nieba lecz pochodzi ze
        składek państw członkowskich UE a więc z pieniędzy podatników.
        • xtrin Re: Marna manipulacja. 19.05.06, 14:15
          > Kolega wygląda na dobrze poinformowanego, cyż więc kryje
          > się pod tym zagadkowym opisem?

Jaki kolega?

> "warsztaty" były zorganizowane dla uczestników edukacji w szkołach i
          > zatwierdzone jako forma warsztatów edukacyjnych dla wybranej grupy młodzieży
          > szkolnej. Władze szkolne, przynajmniej formalnie, sprawowały nadzór nad tą
          > inicjatywą. Tak więc były to warsztaty SZKOLNE.

Przeprowadzanie warsztatów "w szkołach" jak to napisałeś sugeruje, iż Bierdoń i
          ska weszli do pierwszej z brzegu podstawówki, zebrali grupe dzieci i pojechali z
          nimi na orgię. Jakieś dowody na to, że tak było? Bo jak dla mnie to się nieco
          kłóci ze stwiedzeniem, że uczestnikami byli wolontariusze działający (w domyśle:
          już wcześniej) na rzecz tolerancji.
          Z informacji na stronie którą cytujesz jedyny związek z MEN to to, że grant
          pochodził od Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji ustaniowionej przez ministra
          edukacji w rządzie Suchockiej w 1992 roku.

> Bardzo interesuje mnie sposób informacji i rekrutacji owych "wolontariuszy".

A mnie cieszy, że młodzież jest wrażliwa społecznie :).

> Problem w tym, że każde pieniądze, którymi dysponuje państwo są
          > pieniędzmi podatników. Fundusz PHARE nie jest tu wyjątkiem i nie
          > spadł on nam z nieba lecz pochodzi ze składek państw członkowskich
          > UE a więc z pieniędzy podatników.

Z pieniędzy podatników europejskich i z darowizn na rzeczy fundacji.

To co nam zaprezentowałeś w pierwszym poście to mniej więcej tak, jakbym ja
          napisała, że "pieron.slonski sprzedaje narkotyki w kościele!", a w
          rzeczywistości to nie sprzedaje, tylko kupuje, nie w kościele, a w aptece na
          Kościelnej i nie narkotyki, a antybiotyki.
          • pieron.slonski Re: Marna manipulacja. 20.05.06, 08:52
            "jaki kolega?"
            - tp taka forma grzecznościowa, wiesz chodzi o kulturę osobistą.

"Przeprowadzanie warsztatów "w szkołach" jak to napisałeś sugeruje, iż Bierdoń i
            > ska weszli do pierwszej z brzegu podstawówki, zebrali grupe dzieci i
            pojechali z nimi na orgię. Jakieś dowody na to, że tak było? Bo jak dla mnie to
            się nieco kłóci ze stwiedzeniem, że uczestnikami byli wolontariusze działający
            (w domyśle: już wcześniej) na rzecz tolerancji."
            - to, że napisałem o szkołach sugeruje jedynie, iż była to impreza "edukacyjna"
            nastawiona na młodzeż szkolną.
            Tak a propos: pojęcie "tolerancja" staje się ostatnio aż nazbyt rozciągliwe.

"Z informacji na stronie którą cytujesz jedyny związek z MEN to to, że grant
            pochodził od Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji ustaniowionej przez ministra
            edukacji w rządzie Suchockiej w 1992 roku."
            - Grant, o którym mowa obejmuje młodzież szkolną i jest przyznawany przez
            władzę szkolną na działalność edukacyjną.
            Swoją drogą 80 tys PLN to niemała kwota?
            Skoro nocleg był prywatnie u jakiegoś profesora (pewnie od antypedagogiki) to
            ciekawe co pochłonęło tę kwotę?

"A mnie cieszy, że młodzież jest wrażliwa społecznie :)."
            -Młodzież zapewne w dużej części jest wrażliwa społecznie, ale o
            owych "wolontariuszach" można powiedzieć tylko to, że są wrażliwi na własne
            zachcianki.

"Z pieniędzy podatników europejskich i z darowizn na rzeczy fundacji."
            -Czyli również z podatnoków polskich gdyż: Polacy są Europejczykami i
            obywatelami UE"

"To co nam zaprezentowałeś w pierwszym poście to mniej więcej tak, jakbym ja
            napisała, że "pieron.slonski sprzedaje narkotyki w kościele!", a w
            rzeczywistości to nie sprzedaje, tylko kupuje, nie w kościele, a w aptece na
            Kościelnej i nie narkotyki, a antybiotyki."
            Bardzo ciekawe porównanie, w moim mniemaniu jednak nie trafione!
          • ave_duce Re: Marna manipulacja. 20.05.06, 09:33
            xtrin napisała:

>
            > To co nam zaprezentowałeś w pierwszym poście to mniej więcej tak, jakbym ja
            > napisała, że "pieron.slonski sprzedaje narkotyki w kościele!", a w
            > rzeczywistości to nie sprzedaje, tylko kupuje, nie w kościele, a w aptece na
            > Kościelnej i nie narkotyki, a antybiotyki.

"pironowi.slonskiemu" pewnie kiedyś rower ukradziono i mówiono o tym w Radiu
            Erewań...

;)

;)
          • pieron.slonski Re: Pieron, dales tylka: "homoseksualne" orgie 20.05.06, 14:47
            Widzisz.
            To w sprawozdaniu pani wizytator jest o "koedukacyjności".
            Jednak my wchodziły głebiej.
            I co zauważamy?
            Zauważamy, że "warsztaty" miały na celu zacieranie granic płciowych a więc
            i "koedukacyjności".
            Tak więc skoro płeć uczestników została w zasadzie zniwelowana, a konkretnie
            zatarto granice między płciami to:
            "Jedna Płeć - Ludzka Płeć!"
            A więc mimo koedukacyjności domniemana orgia (czy też zabawa edukacujna) miała
            niewątpliwie charakter homoseusualny gdyż wszelkie interakcje zachodziły w
            ramach "jednej płci - ludzkiej płci!"
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka