Dodaj do ulubionych

Konwencja PO - takie sobie wnioski.

22.05.06, 09:27
Najbardziej ucieszyło mnie wreszcie wyjscie platformy z syndromu przegranego
i poobijanego przez skinów osiedlowego chłopca.
Wiadomo z czym mamy do czynienia. Stanęła koalicja parudziesięciu
popieprzonych na umyśle niedokształconych polityków z PiS z najgorszą polską
hołotą, wliczam tu też starannie rydzykowy, rewizjonistyczny kościół
rydzymptorystów grający na naiwności naiwnych, żłodziejski i pazerny na
gotówkę.
Plan gry jest prosty. Monitoring, czyli patrzenie na łapy tej hołocie,
organizowanie struktur poziomych, wygranie wyborów samorządowych. Niewiele
więcej można dzisiaj zrobić. Przede wszystkim nie wolno dać się zastraszyć
tym ludziom, Stefan zdefiniował ich dokładnie: to nowomowa ciemniaków od
Gomułki, pełna jadu i pogardy dla wartości ludzkich, nie mówiąc o dziesięciu
przykazaniach. Mamy do czynienia z takim katolikami przy których trzeba
ustawicznie pilnować portfela. Po mszy zasuwają pod budkę z piwem, żeby
koleżkom od Leppera postawić kolejkę.
Pamiętam słowa Rokity w sejmie: wasza władza jeszcze się nie zaczęła, a już
sie skończyła. Święta prawda, moja prawda i tylko prawda.
Mogą jeszcze grabić Polskę przez jakiś czas, ale miarka wkrótce się przeleje.
Obserwuj wątek
        • bryt.bryt gdzie oni sa? 22.05.06, 09:43
          haen1950 napisał:

> loppe napisał:
          >
          > > śtucne zęby, śtucny świat
          >
          > Och, nie sadzę, pisiorkowy wrzask po tej konwencji działa na mnie ożywczo.

Mam podobne odczucia.
          Ciekawe, co by napisali ci, ktorzy jeszcze w piatek czy sobote cieszyli sie na
          FK, ze "PiS znowu ogral PO", bo "pozyczka moskiewska" jakoby miala przykryc
          konwencje. Gdzie oni sa?
    • bryt.bryt Re: Konwencja PO - takie sobie wnioski. 22.05.06, 09:41
      haen1950 napisał:

> Najbardziej ucieszyło mnie wreszcie wyjscie platformy z syndromu przegranego
      > i poobijanego przez skinów osiedlowego chłopca.
      (...)

Moim zdaniem juz dawno wyszla (jesli byla), konwencja spowodowala jedynie, ze
      ten przekaz nie jest juz tylko fragmentem relacji z konferencji prasowej lub
      cytatem z jakiegos programu publicystycznego. Teraz mamy jeden, wyrazny glos
      podany przez wszystkie media.
    • rekontra to nie wyjście, to mantra PO 22.05.06, 09:43
      haen1950 napisał:

> Najbardziej ucieszyło mnie wreszcie wyjscie platformy z syndromu przegranego
      > i poobijanego przez skinów osiedlowego chłopca.

które to już jest wyjście? to nie wyjście, to mantra PO :)
      • bryt.bryt Re: nic nowego nawet jezyk ten sam, rowniez twoje 22.05.06, 09:52
        krystian71 napisała:

> komentarza.
        > O punktowaniu PIS-u w kazdym mozliwym momencie, o patrzeniu wladzy na rece, o
        > tworzeniu gabinetu cieni slyszymy juz od miesiecy, od samego poczatku
        > I co z tego wynika?

A co konkretnego by mialo wynikac w sytuacji, kiedy marszalek sejmu nie
        dopuszcza projektow opozycji pod obrady, a kazda krytyka pisowskiej legislacji
        jest komentowana przez pisowcow w ten sposob, ze jesli ktos ma inne zdanie, to
        znaczy, ze albo jest z "ukladu", albo chroni przestepcow, albo ma inne niecne
        zamiary? Jesli PiS jest gluchy i wrogo nastawiony do kazdej inicjatywy, to czego
        sie spodziewac?
        Mimo to ludzie widza to co robi PO i to doceniaja.
        • krystian71 przypomnij mi jaki e to projekty ustaw zalegaja 22.05.06, 10:31
          szuflady Marka Jurka.
          Oprocz poparcia becikowego i zgloszenia jako wlasnej ustawy podatkowej jakos
          nic nie przycjhodzi mi do glowy
          I jeszcze raz podkreslam, to co powiedzialne zostalo na kongresie to nihil novi.
          PO nie ma zadnej koncepcji, ruch spoleczny to fikcja, takie ruchy tworza sie
          oddolnie, nie firmuje ich partia, zwlaszcza taka, ktora co pare dni jest
          kompromitowana afera , w ktorej uczestnicza jej dzialacze.
          Przytomny Tusk dlatego wyraznie od SLD sie odcial, z tamtej strony jeszcze
          wieksza grozba zepsucia image'u grozila
    • palnick Re: Konwencja PO - takie sobie wnioski. 22.05.06, 09:53
      haen1950 napisał:

> Pamiętam słowa Rokity w sejmie: wasza władza jeszcze się nie zaczęła, a już
      > sie skończyła.
      -------
      A ja pamiętam "Nicea albo śmierć!!!", coś tam o Hiroszimie i skok pod stół w
      sprawie immunitetu. Rokita autorytetem :)))))))))))))))
      --------
      Święta prawda, moja prawda i tylko prawda.
      Mogą jeszcze grabić Polskę przez jakiś czas, ale miarka wkrótce się przeleje.
      -------
      Chory?
      PiS grabi Polskę? Zaślepienie frustratów przekracza wszelkie granice :-)

• haen1950 Re: Konwencja PO - takie sobie wnioski. 22.05.06, 10:24
        > Chory?
        > PiS grabi Polskę? Zaślepienie frustratów przekracza wszelkie granice

Naukowo i podstepnie. W państwowej budzetówce niedługo sprzataczka bedzie
        musiała mieć polecenie od pisowskich wladz. Stocznia Gdańska tez zaczęła swoja
        reinkarnacje od absurdalnych podwyzek dla pisiorkowych prezesów. Przedtem
        ograbił ja wasz najsympatycznejszy patron, Rydzyk sie ta klecha nazywa.
        To się nazywa monitoring. Za pozwolenie na grabież przez swołocz od Leppera tez
        może się znajdzie paragraf. Nie chciałbym na miejscu Ziobry znaleźć się w
        pewnej instytucji. Chociaz, kto wie? Może by mu sie spodobało.

• mariner4 Agresja rodzi agresję 22.05.06, 10:20
      Kiedyś przyjmowałem wyniki wyborcze ze spokojem, choc tak naprawdę nie było
      rządu, ktory by mnie w pełni satysfakcjonował. Od 1989 roku. Nigdy nie czułem
      sie jednak tak upokorzony, jak po ostatnich wyborach. Od SLD niczego dobrego się
      nie spodziewałem, więc w tym sensie mnie nie zawiedli. Postepowali zgodnie z
      moimi oczekiwaniami, czyli źle. Teraz jest inaczej. Dwie partie o tym samym
      rodowodzie gryzą się jak dwa wściekłe psy. Kazda metoda jest dobra, aby dowalić
      przeciwnikowi. Zmowa z przestępcami też mieści się w tej filozofii. Polska jest
      więc podzielona. Nie chciałem tego, ale zmuszono mnie do opowiedzenia się po
      jednej ze stron. To jest mój kraj i ja nie mam zamiaru stać z boku.
      Opowiedziałem sie po stronie nie tyle PO, ale po stronie liberalizmu, demokracji
      i społeczenstwa obywatelskiego. Wojnę wywołali politycy i ja w tej wojnie będę
      "żołnierzem" tych sił, które chca pozbawić władzy tych dwóch małych, podłych
      gnomów. Oczywiście przy pomocy kartki wyborczej, którą ja mam tylko jedna. Ale
      mam spory dar przekonywamia. W mowie idzie mi to o wiele lepiej niż w piśmie. I
      będe robił czarny PR dla tej koalicji, gdzie się da i jak się da.
      M.
      • haen1950 Re: Konwencja to ciąg dalszy skowytu nieudacznikó 22.05.06, 11:46
        ab_extra napisał:

> Niesiołowski, śmieszny nieudaczny terrorysta i Tusk, śmieszny nieudaczny
        > polityk, który potrafił przegrać wybory, w których wygrana miał pewną jak w
        > banku. Koń by się uśmiał!

Terosta Tusk zapewne podłożył fałszywe bombki w Warszawie przedwyborczej.
        Ziobro go kryje.
      • haen1950 Re: Jeśli PiS się zgodzi na likwidację bezpośredn 23.05.06, 00:39
        jaa_ga napisała:

> wyborów burmistrzów, wójtów i prezydentów -
        > sam sobie wykopie grób!
        > Ludzie tak łatwo nie oddadzą raz zdobytych demokratycznych praw wyborczych
        > i w odruchu sprzeciwu wyjdą na ulice.
        > A o ruch społeczny przecież chodzi, prawda?

Oni na powaznie sie do tego zabieraja. Uchwalą to w wakacje, mniejsze
        niebezpieczeństwo im grozi, no i zwyczjne tchórze są. Ich elektorat to guzik
        obchodzi. Ale wczesniej czy później do grubej ruchawki dojdzie. Nie znajda
        pieniędzy dla swojej klienteli, bilety na darmowe igrzyska tez sie przestały
        juz sprzedawać. Ta komisje praktycznie przestały juz kogokolwiek obchodzić,
        zwłaszcz z takimi kretynami jak Zawisza. Październik przedwyborczy moze być
        bardzo goracy, wróci młodzież do szkół. Rewolucja październikowa?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka