Dodaj do ulubionych

Talibowie w Klewkach TVP2 22.40

31.05.06, 17:15
itvp.pl/konfrontacja/odcinek/i.tvp/cat/84/lp/2215
Obserwuj wątek
    • jola_z_klewek Polskie area-51 ! ! ! 31.05.06, 19:32
      W Klewkach za lasami , polami , jeziorami ...tam nie masz wstepu ...dlatego nie
      wiesz co tracisz , polskie area-51. Doskonale zakamuflowana . Cuda tam sa!
      Wiecej nie powiem bo obowiazuje mnie tajemnica sluzbowa , choc mnie kreci.

------------
      Klewki, Dywity , Stare Kiejkuty , Borne S. , Szczytno-Szymany , Area-51.
    • nowytor3 Zapowiedź programu (a ja kurna chata nie mam TV) 31.05.06, 19:45
      O co tu biega? Bo akurat tej sprawy nigdy nie poświęciłem chwili uwagi.

# Maria Wiernikowska: Zwariowałam
      # data emisji: 31.05.2006
      Zaprezentujemy nigdy dotąd nie emotowany reportaż Marii Wiernikowskiej, który
      ukończony został - pomimo wielu przeszkód - dopiero po czterech latach. Jest on
      wynikiem dziennikarskiego śledztwa. Wiernikowska - znana reporterka Telewizji
      Polskiej - wzięła kamerę i… z Klewek wyrósł przed nią obraz Polski jako kraju
      korupcji, układów, mętnych interesów, powiązań polityków z szemranymi
      biznesmenami i służb, tych cywilnych i wojskowych, które w dodatku konkurują ze
      sobą.

"Wiernikowska odsłania obraz kraju korupcji, przemożnych układów wywodzących się
      z PRL-u i ciągłej obecności dawnych służb komunistycznych" - napisał Bronisław
      Wieldstein.

„Maria Wiernikowska znów jest Madonną Powodzi. Znów stoi po kolana w rzece, ale
      tym razem jest to rzeka nazwisk, faktów, hipotez i afer. I znów możemy, nie
      wychodząc z domu, obejrzeć kawałek niewesołej rzeczywistości. Jakiś czas temu
      usłyszałem w radiu Donalda Tuska, który chcąc powiedzieć o czymś, że jest
      absurdalne i niemożliwe, użył porównania "To tak jak z talibami w Klewkach".
      Zadzwoniłem wtedy do niego i powiedziałem, żeby nie szarżował z tymi Klewkami, a
      po szczegóły niech zadzwoni do Marii Wiernikowskiej. Państwo też przestaną sobie
      żartować z Klewek, kiedy przeczytają tę książkę.” – powiedział Piotr Najsztub

W studio na żywo gościć będą m.in autorka filmu Maria Wiernikowska, Andrzej
      Lepper (Samoobrona), Anita Gargass (Ozon), Wojciech Czuchnowski (Gazeta
      Wyborcza) i Piotr Pytlakowski (Polityka).
    • nowytor3 Czy ja śnię, czy to jakaś bajka? 31.05.06, 21:49
      Przeczytałem te zalinkowane artykuły i aż mi się wierzyć nie chce. Zawsze
      brzydko myślałem o telewizji publicznej, ale sprawa Wiernikowskiej przerosła
      moje wyobrażenia.
      Nawet "strażnicy" III RP forum fk zamilkli.
      Zdaje się, że bedo jaja

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka