emeryt.z.mojrzeszowa
02.06.06, 15:39
Nasza wladza bierze sie za ubecje na tym forum?
Minister Wassermann i dziennikarze
Minister koordynator ds. służb specjalnych Zbigniew Wassermann stawił się do Sądu Rejonowego dla Krakowa Nowej Huty, by zeznawać jako świadek w procesie, jaki o pomówienie wytoczył emerytce Wandzie Gąsior.
Spodziewam się, że będę mógł powiedzieć, jak było naprawdę - powiedział dziennikarzom przed wejściem na salę rozpraw. Ta sprawa to rodzaj minimalnej satysfakcji. Do tej pory piłka była po tamtej stronie - dodał.
Jak wyjaśnił, wymagał tylko prawdy i przeprosin. Jeżeli ktoś, kto ma postawione zarzuty i może się oczyścić przez przeproszenie, uważa, że on wymaga przeprosin, zamienia się to w farsę - powiedział Wassermann.
To sprawa kapitalna do rozgrywki politycznej - dodał minister. Przyznał, że jest pod ochroną BOR-u, poskarżył się, że dziennikarze obfotografowali cały jego dom. Komu zależy, żeby moje bezpieczeństwo było narażone na szwank - zapytał retorycznie wchodząc na salę. Proces toczy się z wyłączoną jawnością.