Dodaj do ulubionych

Ja bym nie chciał łże-matury z łaski od Giertycha

18.07.06, 17:41
Nie chciałbym do końca życia mieć świadomości, że dostałem maturę, bo Giertych chciał ustrzelić trochę głosów na wybory samorządowe. Swoją drogą słyszałem, że wczorajsza Rzepa pisała, że ostatnią maturę we Francji zdało 81% piszących, co zostało uznane za wielki sukces. My najwyraźniej musimy być lepsi i podejśc pod 100%. Niedługo będzie się urządzać łapanki z ulicy (i z rządu), żeby tylko komuś jeszcze tę maturę wręczyć...
Obserwuj wątek
    • rejestr1 Inflacja matury 18.07.06, 18:00
      Będziemy zatem mieli "giertychowską maturę", taką formę świadectwa dojrzałości,
      które uległo inflacji. Giertych oczywiście i na to ma proste wyjaśnienie - PO
      jest temu współwinna.
      wiadomosci.onet.pl/1357852,11,item.html
    • hummer Rozumiem ciebie i myślę podobnie. 18.07.06, 19:21
      ford.prefect napisał:

> Nie chciałbym do końca życia mieć świadomości, że dostałem maturę, bo Giertych
      > chciał ustrzelić trochę głosów na wybory samorządowe.

Toż to jawna prostytucja w majestacie PiS (Prostytucja i Sutenerstwo) i koalicji. Nie udało się teraz można startować za rok. Lub nawet przyśpieszyć poprawki (pełna akceptacja) ale ma to być uczciwe. W IV RP nie trzeba być uczciwym wystarczy odpowiedni krzyżyk na odpowiedniej liście wyborczej i już wymażony dyplom jest w ręce. Tylko co dalej. Takiego delikwenta i tak ustrzelą na uczelni. Czy aby w podobny sposób Prezydent nie został magistrem, a potem "profesorem"?
      • ford.prefect Dobre, dobre. 19.07.06, 16:32
        A swoją drogą, właśnie słucham debaty przed głosowaniem wotum zaufania dla rządu. Długo tego nie wytrzymam, ale akurat przemawia Pawlak, a jego się jakoś miło słucha. W każdym razie przed chwilą przemawiał jakiś patriota z LPR. I tenże patriota porównał obecną sytuację maturalną z maturami zdawanymi w konspiracji podczas wojny. Ponoć w/g logiki krytyków Giertycha ich też nie należałoby uznawać. Teraz tez jest sytuacja nadzwyczajna (???) i ruch Giertycha jest w porządku. Pytał też czyja to wina, że tyle młodych nie zdało egzaminu dojrzałości. Oczywiście poprzednich rzadów (!!!). I biadolił, że jak im nie damy matury, to też będą musieli wyjechać z kraju...

Mamy najgłupszą władzę po 1989 roku.
    • ford.prefect Miałem rację 19.07.06, 20:04
      ford.prefect napisał:
      > Niedługo będzie się urządzać łapanki z ulicy (i z rządu), żeby tylko komuś
      > jeszcze tę maturę wręczyć...

Już się zaczęło!

"Amnestia maturalna min. Giertycha pozostanie. To część zaskakujących zmian na maturze. I to już od przyszłego roku. Obejmie ona także maturzystów, którzy oblali w zeszłym roku."

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3492675.html
      No, komu jeszcze? :)
      Proponuję wszystkim, którzy najwyżej raz powtarzali klasę. Wiadomo przecież, że to przez tą zbrodniczą reformę edukacji! Następnie ofiarom, które system ten doświadczył jeszcze mocniej - nie dostali się do liceum. Potem będzie już z górki.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka