Dodaj do ulubionych

Tusk!Teraz sojusz z LiD a nie z chamami i warchola

03.12.06, 00:00
Elektorat do wziecia zanim wezmie go LiD jest w centrum. Odwagi. Zrzuc Rokite
z Platformy do pisuaru. Nie boj sie PISu ze beda zarzucac Ci sojusz z Lewica.
Kaczory po sojuszu z lewymi burakami i kryptofaszystami moze sobie szczekac
do woli.
Obserwuj wątek
      • taziuta Re: PO już wzięła elektorat z tzw. centrum 03.12.06, 07:21
        elfhelm napisał:

> widać to przecież po ostatnich wynikach wyborów - gdzie mimo znacznie wyższej
        > frekwencji LID uzyskuje gorszy wynik niż 3 listy SLD, Sdpl, PD rok temu.

Spoko, niech PO potrzyma w swoich szeregach ciut dłużej fałszywców typu Rokita,
        niech dalej gromadzi różnej maści klerykałów, a centrum odejdzie do LiD'u :-)
      • dr.freud Re: PO już wzięła elektorat z tzw. centrum 03.12.06, 08:19
        elfhelm napisał:

> widać to przecież po ostatnich wynikach wyborów - gdzie mimo znacznie wyższej
        > frekwencji LID uzyskuje gorszy wynik niż 3 listy SLD, Sdpl, PD rok temu.

Warunkowo.
        Jeżeli PO pojdzie na zbliżenie z PiS, ten elektorat pójdzie do PiS.
        Zresztą już było widac że te 3 partie zdobyły więcej głosów niż badania dawały
        każdemu z osobna pól roku wcześniej.
        Aby zdobyć więcej głosów LID, PO musi go zaatakować.
        PiS nie musi atakować LID-u bo i tak nie ma sznas na glosy od nich, wieć może
        go rzogrywać przeciw Platformie, a wiadomo że to potrafi robić wyśmienie.

• dr.freud Re: PO już wzięła elektorat z tzw. centrum 03.12.06, 08:37
            humbak napisał:

> > Zresztą już było widac że te 3 partie zdobyły więcej głosów niż badania d
            > awały
            > > każdemu z osobna pól roku wcześniej.
            >
            >
            > No i co z tego? SLD było i jest niedowartościowane w sondażach. Poprawność
            poli tyczna.

Bzdury.
            A wogole lepiej nie uzywac terminów o rozmytej definicji.
            Poprawność polityczna co innego znaczy za rzadów lewicy, a co innego za prawicy.

• humbak Re: PO już wzięła elektorat z tzw. centrum 03.12.06, 08:40
              > A wogole lepiej nie uzywac terminów o rozmytej definicji.
              > Poprawność polityczna co innego znaczy za rzadów lewicy, a co innego za prawicy

Staram się na to patrzeć obiektywnie. SLD było niedowartościowane również w ostatnich wyborach parlamentarnych. Po ich ostatnich rządach ludzie się cokowliek wstydzą głosowaniana nich. Na PiS głosowania też się wstydzą, bo to "oszołomy" i wogóle "a fe".
              • dr.freud Re: PO już wzięła elektorat z tzw. centrum 03.12.06, 08:46
                humbak napisał:

> > A wogole lepiej nie uzywac terminów o rozmytej definicji.
                > > Poprawność polityczna co innego znaczy za rzadów lewicy, a co innego za p
                > rawicy
                >
                >
                > Staram się na to patrzeć obiektywnie. SLD było niedowartościowane również w
                ost atnich wyborach parlamentarnych. Po ich ostatnich rządach ludzie się
                cokowliek > wstydzą głosowaniana nich. Na PiS głosowania też się wstydzą, bo
                to "oszołomy" i wogóle "a fe".

Te "wstydy" są uwzględnianie w prognozowaniach.
                Nie można zwalić na błąd statystyczny przyrostu głosów o 100%,
                w ciagu kilku tygodni, jeżeli nie sa to granice błedu ( np. z 1,5% na 3% ).
                  • dr.freud Re: PO już wzięła elektorat z tzw. centrum 03.12.06, 12:22
                    humbak napisał:

> Wstydy uwzględniane w błędzie statystycznym? Że niby jak mi powiedz? Jak oni

> w stanie oszacować ile osób nie przyznało się do popierania np SLD? Gdzie Ty
                    w idzisz taką możliwość w statystyce?

Np. porownac o jaki procent nie zgadzaly sie poprzednie prognozy
                    i uwzględnienie tego w prognozach.
          • gh10 Tusk. Odwagi. Oprzytomniej1 05.12.06, 22:48
            Tusk odwagi.
            1. Badz dumny i bron liberalizmu!
            2. Rokita wyeliminowal: Olechowskiego, Zyte, Piskorskiego. Nastepnym
            bedziesz Ty.
            3. Poglady Rokity nie maja nic wspolnego z liberalizmem. To zapyzialy
            mieszczanski konserwatysta. W dodatku narcyz i destrukt. Won z
            Platformy. Niech wroci spokojny i racjonalny ojciec PO Olechowski.
            4. Nie boj sie atakow kaczorow. PO ma z lewej swojej strony najwiecej
            wyborcow do wziecia. Z prawa do sciany juz zajal Kaczor z Rydzykiem
            i Giertychem. Sojusz z LiD jest dla przyszlosci Polski najkorzystniejszy.
            Sojusz z Borowskim, Olejniczakiem i Onyszkiewiczem jest mniej
            wstydliwy niz sojusz kaczorow z Lepperem i Giertychem.

Patrz w przyszlosc a nie przejmuj sie co szczekaja warcholy i chamy.
        • humbak Re: Tusk!Teraz sojusz z LiD a nie z chamami i war 03.12.06, 09:03
          :) Mocne pytanie. Odpowiedź zdawała mi się oczywista, ale widzę że tak nie jest. Pierwsza rzecz to ich rządy. Wraz z AWSowskimi służą za symbol korupcji i kolesiostwa- łapówki, ustawy na zamówienie. Po rządach tych partii mamy w prawie bałagan taki, że np taki Kluska wycofał się z przedsiębiorczości. Do tego dochodzi jeszcze fatalna polityka zagraniczna. No i ta "zmiana" po upadku Millera- wysunięcie na przód paru pacynek i opowiadanie o wielkiej przemianie.
          • taziuta Re: Tusk!Teraz sojusz z LiD a nie z chamami i war 03.12.06, 09:10
            humbak napisał:

...
            > Wraz z AWSowskimi służą za symbol korupcji (politycznej) i kolesiostwa...,
            > ustawy na zamówienie...

Za PiS jest lepiej?

> Po rządach tych partii mamy w prawie bałagan taki, że np taki Kluska wycofał
            > się z przedsiębiorczości.

Wycofał się? Dziwne, to czyje kotleciki jagnięce ja wsuwam co weekend, jeśli
            nie z jego hodowli? :-)

> Do tego dochodzi jeszcze fatalna polityka zagraniczna.

Czy to ich wina, że ministrem spraw zagranicznych jest niejaka Fotyga?... :-(

> No i ta "zmiana" po upadku Millera- wysunięcie na przód paru pacynek i
            > opowiadanie o wielkiej przemianie.

W wysuwaniu na przód pacynek nikt PiS-owi nie dorówna :-)

I to wszystko? Chyba jesteście kolego po prostu uprzedzeni...
            • humbak Re: Tusk!Teraz sojusz z LiD a nie z chamami i war 03.12.06, 09:21
              > Za PiS jest lepiej?

Daj spokój. Korupcji póki co za wiele nie było (przynajmniej ja nic na ten temat nie słyszałem). Poza tym mówiłem chyba o SO i SLD, nie PiS, prawda?

> Wycofał się? Dziwne, to czyje kotleciki jagnięce ja wsuwam co weekend, jeśli
              > nie z jego hodowli? :-)

No to mnie gość zrobił w bola. Tak czy siak z różnych źródeł słychać co chwilę że priorytetem powinno być porządkowanie prawa.

> Czy to ich wina, że ministrem spraw zagranicznych jest niejaka Fotyga?... :-(

Mówię o poprzednich rządach, nie kręć. Teraz jest nie lepiej, a może i ciut gorzej. Tyle że przedtem też było fatalnie.

> W wysuwaniu na przód pacynek nikt PiS-owi nie dorówna :-)

Ale PiS nie twierdził że Marcinkiewicz to nowy szef partii, a więc główny rozgrywający.

> I to wszystko? Chyba jesteście kolego po prostu uprzedzeni...

Mysl sobie co chcesz, nie moja to sprawa. Jeśli uważasz że poprzednie rządy były dobre, szczerze współczuję (to z kolei moja sprawa).
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka