Dodaj do ulubionych

Mamy Leppera z głowy:) Huraaaaaaa!

07.12.06, 22:10
12.07 21:29
Komitet polityczny PiS poprosił premiera o zdymisjonowanie LepperaKomitet
polityczny PiS poprosił premiera Kaczyńskiego o bezzwłoczne zdymisjonowanie
wicepremiera Andrzeja Leppera - informuje tvn24. (karp, tvn24)
Obserwuj wątek
        • valle Re: Mamy Leppera z głowy:) Huraaaaaaa! 07.12.06, 22:20
          pla_cebo napisała:

> To potwierdza dzisiejsze zachowanie Gilowskiej.

Argument od rzeczy.
          Gilowska absolutnie nie ma tu nic do rzeczy !
          Jesteście jak ogłupione cyborgi, którymi się manipuluje pilotem telewizyjnym :)
          Już wczoraj decyzje zostały podjęte.
          Czekano tylko na zielone światło od Kaczmarka.

• pla_cebo Re: Mamy Leppera z głowy:) Huraaaaaaa! 07.12.06, 22:23
            > pla_cebo napisała:
            >
            > > To potwierdza dzisiejsze zachowanie Gilowskiej.
            >
            > Argument od rzeczy.
            > Gilowska absolutnie nie ma tu nic do rzeczy !
            > Jesteście jak ogłupione cyborgi, którymi się manipuluje pilotem
            telewizyjnym :)
            > Już wczoraj decyzje zostały podjęte.
            > Czekano tylko na zielone światło od Kaczmarka.
            >
            Ma mimo iz decyzje zostaly podjete wczoraj. Gilowska nie jest dopuszczana do
            najwazniejszych informacji.
      • basia.basia Re: Poczekaj jeszcze :) 07.12.06, 22:13
        woda.woda napisała:

> To jest na razie prośba

Myślę, że dymisja Zyty nie była plotką i to ona zmusiła Kaczyńskiego, żeby to
        zrobił jeszcze dziś. Lepiej będzie wyglądało, jego zdaniem, jak ogłosi że
        wszyscy byli zgodni, że go należy wywalić już dziś.
          • basia.basia Re: Poczekaj jeszcze :) 07.12.06, 22:19
            woda.woda napisała:

> Tez tak myslę, ale wolę dmuchac na zimne

Oglądałam dzisiejszą płaczliwą konferencję Leppera - on się pośrednio przyznał.
            Ujął to tak: "jeśli nawet coś by tam było to po mnie jedźcie ile wlezie ale
            zostawcie w spokoju moje dzieci" i tu już był łamiący się głos...
            Dla mnie to było oczywiste.

Ponadto uważam, że gdyby nawet on sam był czysty (w sensie, że nie tknął tej
            pani nawet palcem) to nie ma takiej możliwości, żeby nie wiedział o
            skanadlicznych obyczajach swojej prawej ręki.
              • basia.basia Re: Poczekaj jeszcze :) 07.12.06, 22:27
                woda.woda napisała:

> Wszystko prawda, tez na to zwróciłam uwagę. No, może jestem zbyt nieufna :)
                >
                > Popatrz: wszystko sie sypie przez jedną zwyczajną kobietę i jedną gazetę :)

Nie tak to widzę. Kiedy Lepper ponownie został wicepremierem ktoś (nie pamiętam
                kto) powiedział, że czeka nas coś, co Włosi nazywają gniciem parlamentu.
                W naszej sytuacji proces gnilny nabrał ekspresowego tempa, bo sprawy różnych
                paskudztw w SO nawarstwiały się (a raczej nasza wiedza o nich była coraz
                bogatsza) i to się musiało tak skończyć czy z powodu tej Anety czy jakiegoś
                innego. Dobrze, że tak szybko!
                • ojgoj Poczekaj jeszcze :) 09.12.06, 01:40
                  basia.basia napisała:
                  > bo sprawy różnych paskudztw w SO nawarstwiały się (a raczej nasza wiedza o
                  nich > była coraz bogatsza)

To może sie określ, co jest gorsze, wiedza o paskudztwach, czy paskudztwa. A jak
                  to rozstrzygniesz, to siebie zapytaj kiedy i co się działo.

Więc kto jest odpowiedzialny za ...?
      • basia.basia Coś się stało... 07.12.06, 22:15
        mmikki napisał:

> fajnie, tylko
        > co ten Komitet Centralny takiej odwagi nabrał?
        >

Śledzę to wszystko i sądzę, że decydujące jest to co powiedział Kaczyńskiemu
        Kaczmarek przed rozpoczęciem komitetu a z przekazu wynikało, że jest jakiś
        przełom w śledztwie.
              • woda.woda Re: napisalem wczoraj 07.12.06, 22:26
                > uwazam tez przy okazji ze cala sprawa moze byc jednak zainscenizowana przez
                PiS

Ja nie. Juz raczej widzę jako sprawdów pewną gazetę i jedną kobietę, która
                okazała sie byc bardzo odważna.
                • marcus_crassus Re: napisalem wczoraj 07.12.06, 22:30
                  nie wiem. jesli chodzi o kwestie inscenizacji to przy dobrym rozegraniu kaczor
                  pozbedzie sie leppera i zapewni sobie (pomimo chwilowego smrodu) 3 lata na
                  zapomnienie o tych chwilach + koniec klopotow jakie niesie lepper. to sie
                  kalkuluje.

wg mnie nie ma lepszej chwili. przystawki sa slabe - kaczor moze grac va
                  banque. poslowie samoobrony wiedza ze jak sejm rypnie PiS przeforsuje z PO
                  zakaz kandydowania dla ludzi z wyrokami.

SO jest bardzo slaba. dzis uciekla dwojka.

wg mnie PiS czego chyba sie nie zauwaza jest na b.dobrej pozycji.

jesli afera jest prawdziwa a "dobra wrozka" to ocenia na 99% lepper jest
                  skonczony. nie bedzie juz mogl wiec nic rozgrywac.

szach i mat.

rok po wyborach kaczor zostaje de facto krolem. rzadzi sam z resztkami
                  przystawek bez koalicji bez groznego leppera ze zmarginalizowanym giertychem
                  • basia.basia Re: napisalem wczoraj 07.12.06, 22:36
                    marcus_crassus napisał:

>
                    > rok po wyborach kaczor zostaje de facto krolem. rzadzi sam z resztkami
                    > przystawek bez koalicji bez groznego leppera ze zmarginalizowanym giertychem
                    >
                    >

Nie zgadzam się. On nie takl dawno powiedział, że z ludźmi marnymi nie będzie
                    się zadawał i wkrótce zrobił z gęby cholewę, bo się jednak zadawał. Rezultat
                    jest katastrofalny! Jego wiarygodność musiała zmaleć.
    • artsg No i co, zdymisjowany? 07.12.06, 22:22
      basia.basia napisała:

> 12.07 21:29
      > Komitet polityczny PiS poprosił premiera o zdymisjonowanie LepperaKomitet
      > polityczny PiS poprosił premiera Kaczyńskiego o bezzwłoczne zdymisjonowanie
      > wicepremiera Andrzeja Leppera - informuje tvn24. (karp, tvn24)
    • basia.basia ze strony zetki... 07.12.06, 22:24
      Gilowska zamieszała
      Radio ZET 07-12-2006

O co w tym wszystkim chodzi? Spore zamieszanie za sprawą Zyty Gilowskiej. Według
      informacji Radia ZET potwierdzonych w czterech źródłach wicepremier i minister
      finansów złożyła rezygnację. Po rozmowie z premierem jednak ją wycofała i w
      rządzie zostaje. Sama Gilowska wszystkiemu zaprzecza.
    • basia.basia rzepa; z ostatniej chwili:) 08.12.06, 00:02
      12.07 23:10
      Zakończyło się posiedzenie komitetu politycznego PiSPrzed godziną 23. zakończyło
      się posiedzenie Komitetu Politycznego PiS. Politycy Prawa i Sprawiedliwości
      opuszczając Kancelarię Premiera, gdzie odbywały się obrady, nie zatrzymywali
      się, aby porozmawiać z oczekującymi na rezultaty spotkania dziennikarzami.
      Premier Jarosław Kaczyński wyjechał z Kancelarii i udał się do rządowego hotelu
      na ul. Parkowej na spotkanie z prezydentem Lechem Kaczyńskim. Wcześniej rzecznik
      PiS Adama Bielan mówił, że po czwartkowym posiedzeniu Komitetu Politycznego
      partii "nie należy spodziewać się decyzji w sprawie koalicji (g, pap)

12.07 23:36
      Premier nie spotkał się z prezydentemRzecznik rządu Jan Dziedziczak
      poinformował, że wieczorem nie doszło do spotkania premiera Jarosława
      Kaczyńskiego z prezydentem Lechem Kaczyńskim. Jak dodał, premier po wieczornym
      posiedzeniu Komitetu Politycznego PiS udał się do rządowego hotelu na ul.
      Parkowej, ponieważ tam mieszka. Prezydent przebywał tam wcześniej. Wcześniej PAP
      ze źródeł zbliżonych do Kancelarii Prezydenta dowiedziała się, że w czwartek
      wieczorem dojdzie do spotkania prezydenta z premierem w hotelu przy ul.
      Parkowej. Według informatora PAP, spotkanie miało być rutynowe i nie należało
      się po nim spodziewać żadnych sensacji. (g, pap)

..............................................................................

Ale zmyły robią:)

Ciekawa jestem czy i tym razem sprawa zostanie utrupiona. Czy to możliwe?
      • woda.woda No widzisz? 08.12.06, 00:12
        Jednak wolę pozostac nieufna.

> Ciekawa jestem czy i tym razem sprawa zostanie utrupiona. Czy to możliwe?

Oczywiście, że możliwe. "Władzy raz zdobytej nie oddamy". Smutne to.
        • basia.basia Spotkali się czy nie? 08.12.06, 00:20
          woda.woda napisała:

> Jednak wolę pozostac nieufna.
          >
          > > Ciekawa jestem czy i tym razem sprawa zostanie utrupiona. Czy to możliwe?
          >
          > Oczywiście, że możliwe. "Władzy raz zdobytej nie oddamy". Smutne to.

Ale zauważyłaś, że nawet PAP nie ufa politykom? Przeczytaj jescze raz to dementi
          w sprawie spotkania. A wp.pl podała z kolei takie info:

"Po spotkaniu komitetu politycznego PiS czołowi politycy tej partii, wraz z
          premierem, zebrali się na naradę w hotelu rządowym na Parkowej. Przyjechał tam
          także prezydent Lech Kaczyński."

No więc przejechał Lech na Parkową czy nie? Spotkali się czy nie? Jak myślisz?

• woda.woda Re: Spotkali się czy nie? 08.12.06, 00:25

> No więc przejechał Lech na Parkową czy nie? Spotkali się czy nie? Jak myślisz?
            >

Nie mam pojęcia. I nie sądzę, że to ma jakies znaczenie - nie wierzę, że
            prezydent ma coś do powiedzenia. I tak wszyscy kłamią.
        • basia.basia Re: rzepa; z ostatniej chwili:) 08.12.06, 00:31
          nurni napisał:

> basia.basia napisała:
          >
          > > Ale zmyły robią:)
          >
          > Glowa do gory - tak latwo Cie nie wykiwaja :)

Co tam ja!

Powiedz mi szczerze Nurni czy chciałbyś, by Lepper ze swoimi poplecznikami był
          dalej w rządzie?
          • nurni Re: rzepa; z ostatniej chwili:) 08.12.06, 00:46
            basia.basia napisała:

> nurni napisał:
            >
            > > basia.basia napisała:
            > >
            > > > Ale zmyły robią:)
            > >
            > > Glowa do gory - tak latwo Cie nie wykiwaja :)
            >
            > Co tam ja!
            >
            > Powiedz mi szczerze Nurni czy chciałbyś, by Lepper ze swoimi poplecznikami był
            > dalej w rządzie?

Nie wiem jak poplecznicy - dzisiejszy pokaz chamstwa prostytutek z legitymacjami dziennikarskimi w rajtuzach w stosunku do Leppera, sprawil ze zyczylbym sobie tej koalicji na pewno na trzy lata. Oczywiscie pod warunkiem ze by dzialala - jesli nie dziala to po co...?
            • basia.basia Re: rzepa; z ostatniej chwili:) 08.12.06, 00:49
              nurni napisał:

>
              > Nie wiem jak poplecznicy - dzisiejszy pokaz chamstwa prostytutek z legitymacjam
              > i dziennikarskimi w rajtuzach w stosunku do Leppera, sprawil ze zyczylbym sobie
              > tej koalicji na pewno na trzy lata.

Na ich tle on i tak błyszczy?

Oczywiscie pod warunkiem ze by dzialala -
              > jesli nie dziala to po co...?
              • nurni Re: rzepa; z ostatniej chwili:) 08.12.06, 11:40
                basia.basia napisała:

> Na ich tle on i tak błyszczy?

Nie mam zamiaru przypinac Lepperowi orderow tylko dlatego ze dziennikarskie mendy wziely sie akurat za niego. Lista ofiar takich nagonek w III i IV RP jest bardzo dluga i Lepper zamyklaby w najlepszym razie piata dziesisatke.

Odmawiam mendom miana dziennikarzy - to wszystko.
                Sa, bo i zawsze byli, strona konfliktu.
                Moze tez nie chca sprzatac w jakiejs szkole....
                • bush_w_wodzie Re: rzepa; z ostatniej chwili:) 08.12.06, 11:46
                  tja. nagonka na leppera :)

kilka wyrokow. zbrojne ramie sld. szef partii zalozonej przez sb. pan andrzej
                  sie zmienil. wicepremier. warchol i agent wplywu wsi. z takimi ludzmi nie wolno
                  rozmawiac. wicepremier. zalzawiony bu..ltata. ofiara brudnej nagonki

daruj sobie te meandry bo nie piszesz do ciemnego ludu. po prostu pisowi chodzi
                  o wladze. za wszelka cene. i widac ta bolszewicka zasada w zusplewnosci wystaczy
                  by wytlumaczyc polityczna rzeczywistosc ivrp
                  • nurni my sie q... nie znamy na gazie 08.12.06, 12:10
                    bush_w_wodzie napisał:

> tja. nagonka na leppera :)
                    >
                    > kilka wyrokow. zbrojne ramie sld. szef partii zalozonej przez sb. pan andrzej
                    > sie zmienil. wicepremier. warchol i agent wplywu wsi. z takimi ludzmi nie wolno
                    > rozmawiac. wicepremier. zalzawiony bu..ltata. ofiara brudnej nagonki
                    >
                    > daruj sobie te meandry bo nie piszesz do ciemnego ludu.

Przepraszam zapedzilem sie.
                    Dziennikarze nie prowadza nagonek tylko pokazuja "cala prawde cala dobe".

Czuwa na tym personel techniczny mediow - technik Subotic i adjustator Maleszka.

Pis jest zly i chodzi mu o wladze. Po co to piszesz?
                    Mam telewizor.
                    • bush_w_wodzie Re: my sie q... nie znamy na gazie 08.12.06, 12:17
                      nurni napisał:

>
                      > Przepraszam zapedzilem sie.
                      > Dziennikarze nie prowadza nagonek tylko pokazuja "cala prawde cala dobe".

to byloby za duzo niemniej duzo jest prawdy w tym co podaja media

> Czuwa na tym personel techniczny mediow - technik Subotic i
                      > adjustator Maleszka

oraz redaktor lisiecki z kolegami redaktor wildstein jak rowniez zespol
                      dziennika. dobrze ze jest o rydzyk i redaktor sakiewicz. inaczej calkiem by nas
                      otumanili

> Pis jest zly i chodzi mu o wladze.
                      > Po co to piszesz? Mam telewizor.

to jestes do przodu bo ja nie mam

po co to pisze? ano po to ze nie lubie komplikowac i ubarwiac prostych spraw
    • leszab No i co z tego wyszło?A Gilowska to podała się do 08.12.06, 11:31
      No i co z tego wyszło?A Gilowska to podała się do dymisji czy nie?
      Cha,cha,chaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
      aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
      aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
      aaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • kamasz_dorna Zaciąłeś się, przewodniczący nie przesmarował? 08.12.06, 11:53
        leszab napisał:

> No i co z tego wyszło?A Gilowska to podała się do dymisji czy nie?
        >
        Cha,cha,chaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
        > a
        >
        aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
        > a
        >
        aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
        > a
        >
        aaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
        > !
        > !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
        !
        > !
        > !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • basia.basia To kwestia godzin lub dni! 08.12.06, 12:26
      www.rzeczpospolita.pl/dodatki/opinie_061208/opinie_a_3.html
      Wysoka cena koalicji

Kaczyński powiedział Samoobronie: "Wybierzmy przyszłość!". Jednak po raz kolejny
      dała znać o sobie przeszłość polityków tej partii - twierdzi publicystka
      "Rzeczpospolitej"

Od września, od słynnej wymiany ciosów między Jarosławem Kaczyńskim a Andrzejem
      Lepperem ("warcholstwo" versus "chamstwo"), stało się jasne, że w naszym życiu
      politycznym nie ma rzeczy niemożliwych. Po kilku tygodniach Lepper z wroga
      publicznego numer jeden (warto przypomnieć choćby publikacje o możliwych
      związkach lidera Samoobrony z likwidowanymi WSI, które miały stać za aferą
      taśmową) stał się ponownie wicepremierem, koalicjantem i sojusznikiem, z którym
      PiS zblokowało listy w wyborach samorządowych. Premier był kilkakrotnie pytany,
      czy cena, jaką płaci jego ugrupowanie - i cały kraj - za koalicję z Samoobroną,
      nie jest przez przypadek zbyt wysoka. I niezmiennie odpowiadał: - Było warto.
      Dlaczego? Choćby dla raportu z rozwiązania WSI, dla samej ich likwidacji, dla
      ujawnienia i rozpoczęcia procesu rozmontowywania ubekistanu - było warto.

Dziś, po ujawnieniu seksskandalu w Samoobronie, pytanie o cenę koalicji musi
      powrócić. Odpowiedź nie jest prosta. To, za co przychodzi płacić, jest już
      określone i w dużym stopniu dokonane. Nie wydaje się, by poparcie Samoobrony do
      czegokolwiek więcej było przydatne, bo nie wiadomo, jak długo uda się utrzymać
      koalicję i obecny rząd. Nie ma natomiast jasnej odpowiedzi, ile jeszcze za
      koalicję trzeba będzie płacić. Ile jeszcze rzeczy wyjdzie na jaw zwewnętrznego i
      nie tylko życia Samoobrony. Pozostając przy biznesowych porównaniach, wiele
      wskazuje, że Jarosław Kaczyński podpisał in blanco weksel, na którym teraz
      zaczynają się pojawiać przerażająco wysokie sumy. Gdy rodził się pomysł paktu
      stabilizacyjnego i koalicji z Samoobroną, komentatorzy życia publicznego byli
      podzieleni. Część bardziej liczna przestrzegała przed politycznym eksperymentem.
      Wskazywała na tajemnicze okoliczności powstania Samoobrony, na powiązania jej
      lidera z esbeckimi ekspertami, na kłopoty z prawem najważniejszych działaczy i
      przybocznych Andrzeja Leppera. Druga część komentatorów wsparła plan Jarosława
      Kaczyńskiego. Nie było w tej grupie, trzeba przyznać, entuzjastycznych piewców
      koalicji PiS z Samoobroną. Za planem Kaczyńskiego miały przemawiać jedynie
      konieczność zbudowania sejmowej większości i wiara, że Samoobrona wpuszczona na
      polityczne salony zacznie się cywilizować. Był jeszcze jeden argument, nigdy
      oficjalnie niewyartykułowany: PiS miało "połknąć" Samoobronę. Wziąć z partii
      Leppera to, co warto - głosy w Sejmie i poparcie wyborców - reszty zaś po prostu
      się pozbyć.

Trawestując znane hasło wyborcze, Kaczyński powiedział Samoobronie: "Wybierzmy
      przyszłość!". Jednak po raz kolejny dała znać o sobie przeszłość, która dziś
      zaczyna wypełniać ów weksel, podpisany zaledwie kilka miesięcy temu.

Od kilku dni cała Polska jest unurzana w bagnie. Na ulicach, w sklepach, w
      tramwajach śmiech z naszej polskiej seksafery miesza się z najprawdziwszym
      obrzydzeniem.

W dodatku nie ma żadnej gwarancji, że afera seksualna to ostatnie słowo
      Samoobrony. Ta partia w sposób znaczący różni się od wszystkich liczących się
      ugrupowań politycznych, które znamy i z Sejmu, i z opozycji pozaparlamentarnej.
      Czy w jakimś innym ugrupowaniu mogłaby zrobić karierę cała grupa działaczy bez
      żadnego wykształcenia (w poprzedniej kadencji posłowie Samoobrony na
      przyspieszonych kursach przygotowywali się do matury)? Czy w jakimś innym
      ugrupowaniu są posłowie z podejrzanymi dyplomami filii ukraińskich czy
      rosyjskich szkół wyższych? Czy w innych partiach większość posłów ma na głowie
      komorników i tonie w długach? Czy w jakiejś innej partii jest lub było takie
      nagromadzenie skandali na tle obyczajowym? Co jest w Samoobronie, że przyciąga
      takie postacie jak poseł Filipek (romans z działaczką i pracownicą biura
      poselskiego), poseł Bestry (oskarżenie o molestowanie seksualne dziecka, wyrok),
      europoseł Golik (oskarżenie o zgwałcenie prostytutki), poseł Łyżwiński? Jak
      posłanka Hojarska (cytat: "wiadomo, po co do Samoobrony przychodziły takie jak
      Aneta K."), jak posłanka Łyżwińska ("dobre chłopy, bo jeszcze mogą").

To koalicjant Prawa i Sprawiedliwości. Partia, która ma pomóc w moralnym
      odrodzeniu Polski. To właśnie Samoobrona.
      Małgorzata Solecka
      • mysz_polna5 Re: poczekają do poniedziałku 09.12.06, 01:16
        create napisał:

> jak sie okaze ze Łyżwiński nie jest ojcem to koalicja bedzie trwac,
        >
        > jak bedzie ojcem to moze sie ropadnie
        >
        > koalicja sprowadzona do D.N.A

Nu, nu, nu ... budziet podwazana nawet ponizej D.N.A.
        Jesli to tatus, to cacy ... dla GownaWyborczego i, sprawdzian podwazany nie
        budziet!
        A jesli nie? Hehehehe, to bedzie cyrk!

A mowiac serio. Bedzie to sprawdzian D.N.A prawdy, lub D.N.A klamstwa i
        manipulacji, bo taki drobiazg ... kto faktycznie jest ojcem tej biednej
        dziewczynki, to nikogo to nie interesuje.

• mysz_polna5 Re: poczekają do poniedziałku 09.12.06, 01:22
            create napisał:

> interesuje całe społeczeństwo

Jasko sensacja. I to jest OBRZYDLIQWE.
            A przeciez ta 3 letnia dziewczynka, to przeciez maly CZLOWIEK, ktory ma
            juz 'garb' od poczatku swojego istnienia!. Czy wy osly tego nie rozumiecie?!
            Plakac mnie sie chce.
            • silesius.monachijski22 stare dobre czasy: Michnik, Blochowiak i "kolorowe 09.12.06, 01:30
              skarpetki"
              .
              www.youtube.com/watch?v=GscgQ974PNE.
              adas nadaje sie do cyrku obwozniego

mysz_polna5 napisała:

> create napisał:
              >
              > > interesuje całe społeczeństwo
              >
              > ******************************************
              >
              >
              > Jasko sensacja. I to jest OBRZYDLIQWE.
              > A przeciez ta 3 letnia dziewczynka, to przeciez maly CZLOWIEK, ktory ma
              > juz 'garb' od poczatku swojego istnienia!. Czy wy osly tego nie rozumiecie?!
              > Plakac mnie sie chce.
            • mysz_polna5 Re: poczekają do poniedziałku 09.12.06, 01:34
              mysz_polna5 napisała:

> create napisał:

> > interesuje całe społeczeństwo

> ******************************************

Jast to sensacja. I to jest OBRZYDLIWE.
              A przeciez ta 3 letnia dziewczynka, to przeciez maly CZLOWIEK, ktory ma
              juz 'garb' od poczatku swojego istnienia!. Czy wy osly tego nie rozumiecie?!
              Plakac mnie sie chce.

Poprawilam potkniecia na klawiaturze.
              • kum.z.antalowki Ale na rodzinach osób uwikłanych to się odbije... 09.12.06, 02:38
                Wczoraj wicepremier Lepper tak dramatycznie wołał, by oszczędzic jego rodzinę,
                zwłaszcza dzieci.
                Ale sobie tłumika na usta nie założył kiedy, dla podważenia wiarygodnosci p.
                Anety Krawczyk z wysokości swego urzędu wykrzykiwał do kamer i mikrofonów o jej
                dzieciach, że każde z innego ojca.
                Bo co? Jesli on taki ważny to i jego dzieci ważniejsze i wrażliwsze od
                dzieci "jakiejś tam"? A swoją drogą - najpierw najpierw tej pani "nie
                znał", "nie pamiętał" - bo przecież tylu posłów ma biura i kierowniczki. A
                potem - gdy już w kręgach wysoko postawionych było wiadomo, że księga wejść się
                odnalazła - to dziwnym trafem sobie przypomniał, że p. Aneta bywała w hotelu
                sejmowyma, a nawet w jego pokoju...
                Mógłby jej dzieci oszczędzić, bo jaki pan Wicepremier Rządu RP, minister
                Rolnictwa, przewodniczący Samoobrony RP odniósł pożytek z tego, co na te
                maluchy po chamsku wygadywał?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka