Dodaj do ulubionych

Polska to kurewski kraj.

IP: *.gov.ec 12.07.03, 20:11
Tylko tyle można powiedzieć o Polsce. Nic dobrego nie wiąże się z tym krajem.
Krajem oszusów, debili, chamów, prostaków i złodzieji. Jedynie zawiść i
kurestwo kierują Polakami. Zostałem pokarany rodząc się Polakiem. Ale mogę to
uczciwie powiedzieć, u kresu mego żywota. Wszyscy pragną tylko jak
największego zła dla drugiego. To jest przykre.

Dobrze oddaje to Modlitwa Polaka z filmu "Dzień Świra":

Gdy wieczorne zgasną zorze,
zanim głowę do snu złożę,
Modlitwę moją zanoszę,
Bogu Ojcu i Synowi
- dopierdolcie sąsiadowi!
Dla siebie o nic nie proszę
tylko mu dosrajcie - proszę!

Kto ja jestem:
Polak mały,
mały, zawistny i podły.
Jaki znak mój:
Krwawe gały.

Oto znoszę swoje modły
do Boga, Marii, Syna
- zniszcie tego skurwysyna.
Mojego rodaka
sąsiada,
tego wroga,
tego gada.

Żeby mu okradli garaż,
Żeby go zdradzała stara,
Żeby mu spalili sklep,
Żeby cegłą dostał w łeb.
Żeby mu córka z czarnym...
i wogóle żeby miał marnie.
Żeby miał AIDSa i Raka,
Oto Modlitwa Polaka.

Nic dodać nic ująć.
Obserwuj wątek
    • Gość: qrde Re: Polska to kurewski kraj. IP: *.chello.pl 12.07.03, 20:32
      mocno powiedziane... ale wlasnie chcialem podobny watek otworzyc... Polska to
      kraj zamieszkany przez ludzi cokolwiek dziwnych... ktos kto mial okazje
      mieszkac poza Polska, w NORMALNYM kraju, wie zapewne o czym mowie... chyba, ze
      nalezal do tej jakze licznej czesci Polakow, przez ktorych ta Polska wlasnie
      tak wyglada jak wyglada...
      • Gość: qrde Re: Polska to kurewski kraj. IP: *.chello.pl 12.07.03, 20:47
        a tak w ogole, to oczywiscie moim glownym marzeniem jest emigracja... powaznie
        sie do tego ze swoja narzeczona przymierzamy... droga stanie otworem, jak tylko
        ona skonczy studia... Polska to kraj chory, ulomny, uposledzony, zamieszkaly
        przez osoby zupelnie mi nieoodpowiadajace pod wzgledem systemu wartosci,
        moralnosci, poczucia uczciwosci, tolerancji, kultury osobistej etc. Nie wierze
        juz w to, ze Polska moze sie zmienic, ze Polacy moga sie zmienic. O Polakach
        jako narodzie mam przygnebiajaco zle zdanie. Ostatnie wybory parlamentarne
        uzmyslowily mi, ze te wszystkie moje wzglednie mlodziencze zludzenia sa
        nieadekwatne do realiow panujacych w Polsce. Tutaj licza sie zupelnie inne
        kwestie anizeli te, ktore dla mnie sa kryteriami oceny. Zycze Polsce jak
        najlepiej, ale sobie z kolei zycze, bym mogl wyjechac stad jak najdalej i jak
        najszybciej.
        Pozdrawiam

• Gość: Flint Re: Polska to kurewski kraj. IP: *.chello.pl 12.07.03, 20:48
        Hołota nie jest tylko polskim wynalazkiem. W naszym kraju jest bardzo dużo
        normalnych ludzi. Inna rzecz, że to nie oni a właśnie ta hołota tworzy
        wizerunek Polski i co gorsza ma decydujący wpływ na kształt naszej
        rzeczywistości społecznej. W Polsce na chamstwo po prostu nie ma kagańca. A nie
        ma zbyt wielu enklaw od niego wolnych. Myślę że to spadek po komuniźmie, który
        prostactwo wyniósł do rangi cnoty. Odbudować normalność nie jest prosto. Tym
        bardziej że w demokracji to przecież masy rządzą. Stąd też chamstwo awansowało
        już na salony i musimy wysłuchiwać co ma do powiedzenia Lepper, Wrzodak, czy
        inny prostak. Nie ma jednak także powodów popadać w skrajną czarną rozpacz nad
        kondycją polskiego społeczeństwa, bo inne nie są znowu takie lepsze.
        • Gość: Monika Hołota tworzy wizerunek Polski Chamstwo awansowało IP: *.toya.net.pl 13.07.03, 06:07
          i co gorsza ma decydujący wpływ na kształt naszej rzeczywistości społecznej. W
          Polsce na chamstwo po prostu nie ma kagańca." FLINT...dzieki za całą Twoja
          wypowiedż.Miernoty, nieudacznicy i złodzieje na stanowiskach od góry do dołu z
          nielicznymi wyjatkami, a barany beczą 'komuno wróć'jakby odeszła.A najgorsze
          jest to,że Ci co nie byli komunistami..po awansie sie nimi stają biorac pod
          uwagę cechy charakteru i styl.Ten cały proces został częściowo przedstawiony
          przez Orwella... lapidarnie rzecz biorąc.Absolutnie normalny chaos.Prawo ma
          krótki miecz i wyszczerbiony.No tak to my Polski nie zbudujemy..jak ktoś juz
          powiedział.Pozdrowienia.
    • Gość: Hugo Re: Polska to kurewski kraj. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.03, 01:32
      Jestem z Katowic.To co w ostatnich latach się tu dzieje przerasta moje
      najgorsze koszmary. Po mieście pałętają się okropne kałmuki - małpoludy w
      dresach i innych drelichach czy plastikach, z porażającymi wyrazami twarzy, z
      wykrzywionymi maskami, pijani lub naćpani, kurwujący i posługujący się
      knajackim językiem. W wielu innych miastach wygląda to podobnie.
      Pytam się: jaka jest przyczyna i jaka jest na to rada ?
      • Gość: Czarny ;-) Re: Polska to kurewski kraj. IP: *.kabel.telenet.be 13.07.03, 12:08
        Gość portalu: Hugo napisał(a):

> Jestem z Katowic.To co w ostatnich latach się tu dzieje przerasta moje
        > najgorsze koszmary. Po mieście pałętają się okropne kałmuki - małpoludy w
        > dresach i innych drelichach czy plastikach, z porażającymi wyrazami twarzy,
        z
        > wykrzywionymi maskami, pijani lub naćpani, kurwujący i posługujący się
        > knajackim językiem. W wielu innych miastach wygląda to podobnie.
        > Pytam się: jaka jest przyczyna i jaka jest na to rada ?

Precz z konkordatem! ;-)
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka