Dodaj do ulubionych

POLAKizm: religia wulgarna i nienawistna....

IP: *.cvx21-bradley.dialup.earthlink.net 21.12.01, 08:15
Sa kreatury ktore duzo stracily na wyborze papieza i zapasci komunizmu
z tym zwiazanej. Od tego czasu zieja nienawiscia, przekrecaja fakty, chwala
sie ignorancja jako "inteligencja". Gdy widza ze traca grunt w dyskusji,
posuwaja sie do bredni i obelg. Przyklad: POLAK, Kraken, quickly..

Gdy ktos im odpowie "in kind" bluzgaja ze jest zdechlym klerykalem.
Gdy ktos odpowie inteligentnie POLAK twierdzi ze jest "niedouczony".
Popatrzcie na ZNIKAJACE-ANTY-KATOLICKIE-posty...................
Uwazam ze dzieki HA1 dyskusja zaczela podwyzszac poziom. I co robi Kraken a
wtoruje mu quickly? Szczekaja, bluzgaja, takie male POLAKOWATE pieski.
Uwazam ze HA1 jest o niebo inteligentniejszy niz POLAK i o niebo bardziej
wyedukowany. ALE ONI TEGO NIENAWIDZA!!!! No coz. Nawet liberalna GW tego nie
wytrzymuje.
Obserwuj wątek
      • Gość: Gatsby Re: Nie masz racji. IP: *.cvx40-bradley.dialup.earthlink.net 21.12.01, 16:52
        HA1 dal im szanse dyskutujac na poziomie i bez obelg. Oczywiscie, strasznie
        sie im to nie podobalo i zaczeli go (ja) miesac z blotem. Jedyna szansa to
        pozwolic im dyskutowac miedzy soba. Wtedy sa grzeczni i wzajemnie sobie
        potakuja. Ale ordynarne "klamstwo powtorzone 100 razy staje sie prawda
        (Voltaire." Na tym polega ich strategia: pieprzyc bzdury jak zepsuta plyta i
        szantazowac wulgaryzmem jak im ktos pokaze ze to kretynizm.

Gość portalu: aaaaaaaa napisał(a):

> Nie można traktować ludzi tak selektywnie po macoszemu,odrzucać ich ludzie się
        > zmieniają .Stają się prawie zawsze inni nie można zakładać że na gorsze .
        > Trzeba im dać szanse .

• Gość: POLAK Re: POLAKizm: religia wulgarna i nienawistna.... IP: 172.16.2.* 21.12.01, 16:51
      Gość portalu: Gatsby napisał(a):

> Sa kreatury ktore duzo stracily na wyborze papieza i zapasci komunizmu
      > z tym zwiazanej. Od tego czasu zieja nienawiscia, przekrecaja fakty, chwala
      > sie ignorancja jako "inteligencja". Gdy widza ze traca grunt w dyskusji,
      > posuwaja sie do bredni i obelg. Przyklad: POLAK, Kraken, quickly..
      >
      > Gdy ktos im odpowie "in kind" bluzgaja ze jest zdechlym klerykalem.
      > Gdy ktos odpowie inteligentnie POLAK twierdzi ze jest "niedouczony".
      > Popatrzcie na ZNIKAJACE-ANTY-KATOLICKIE-posty...................
      > Uwazam ze dzieki HA1 dyskusja zaczela podwyzszac poziom. I co robi Kraken a
      > wtoruje mu quickly? Szczekaja, bluzgaja, takie male POLAKOWATE pieski.
      > Uwazam ze HA1 jest o niebo inteligentniejszy niz POLAK i o niebo bardziej
      > wyedukowany. ALE ONI TEGO NIENAWIDZA!!!! No coz. Nawet liberalna GW tego nie
      > wytrzymuje.

........siusmajtko katolicka,JA nic nie stracilem na upadku Komuny bo nie jestem
      lewicowcem ( ani socjalista ,ani komunista ). A co do papieza to on zaraz
      zdechnie i takie glupie bydlo niedouczone jak ty,HA1 itp. beda wyli pod jego
      pomnikami jak komunisci-ruscy po smierci Stalina . Utop sie w kiblu ty miernoto .
    • Gość: Jacal Re: POLAKizm: religia wulgarna i nienawistna.... IP: *.ebnsk1.nj.home.com 21.12.01, 18:22
      .....bo w Polsce panuje glupia mentalnosc; jezeli nie wierzysz w Jezusa, to nie
      wierzysz w Boga.A ja gleboko wierze w Boga, jakas sile nieznana i dla mie
      Chrystus to tylko imaginacja.By zapisac, to w co wierze brak tu miejsca - to
      bardziej rozmowa na dlugie wieczory. Nie naleze do zadnego kosciola, czy sekty.
      bo kazdy glosi jakies bzdety(wedle mie), wyimaginowanych mesjaszy, prorokow,
      przepowiednie, interpretacje. LUDZIE!!!!!Powiedzcie,czy jesli nie wierze w
      Chrystusa to ja jestem KOMUNISTA????!!!!Gryze sie z tym.POLACY!!!czy ja tym
      komunista jestem??????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • Gość: HA1 Re: POLAKizm: religia wulgarna i nienawistna.... IP: *.dsl.snfc21.pacbell.net 21.12.01, 19:42
        Dopoki nie rozmijasz sie z faktami i nie bluzgasz to nie jest moja sprawa.
        Mozesz sobie wierzyc albo nie w cokolwiek ale nie potepiaj innych ktorzy wierza
        albo nie w cokolwiek.

Pokoj z Toba,

HA1

Gos´c´ portalu: Jacal napisa?(a):

> .....bo w Polsce panuje glupia mentalnosc; jezeli nie wierzysz w Jezusa, to nie
        >
        > wierzysz w Boga.A ja gleboko wierze w Boga, jakas sile nieznana i dla mie
        > Chrystus to tylko imaginacja.By zapisac, to w co wierze brak tu miejsca - to
        > bardziej rozmowa na dlugie wieczory. Nie naleze do zadnego kosciola, czy sekty.
        >
        > bo kazdy glosi jakies bzdety(wedle mie), wyimaginowanych mesjaszy, prorokow,
        > przepowiednie, interpretacje. LUDZIE!!!!!Powiedzcie,czy jesli nie wierze w
        > Chrystusa to ja jestem KOMUNISTA????!!!!Gryze sie z tym.POLACY!!!czy ja tym
        > komunista jestem??????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka