Dodaj do ulubionych

na kogo głosować w Wyborach Samorządowych ????????

26.10.10, 14:59
Czy znacie kandydatów na burmistrza i radnych i w naszej gminie ????

Ja próbowałem znaleźć nazwiska w necie ale znalazłem tylko 2. Więc co .... ubiegają się o jedni miejsce ??????? Niemożliwe ..... Może nie zbyt wnikliwie szukałem ???

Nie wiem jakie mają programy więc wydaje mi się, że albo nie zagłosuję wcale albo moje głosowanie będzie konkursem na to kto ma ładniejsze nazwisko.

Odnoszę wrażenie, nazwiska kandydatów to najściślej strzeżona tajemnica Ratusza wink

Obserwuj wątek
    • mackowy1 Re: na kogo głosować w Wyborach Samorządowych ??? 26.10.10, 18:25
      stara kadra nauczycielska już prowadzi kampanię uliczną - w kościele i na targu zagadują dawnych wychowanków, pytają jak się rodzice czują i na koniec dodają, że liczą na Twój głos w wyborach.

Z młodych słyszałem, że będzie kandydował syn Bońkowskiego - konkretny chłopak, kreatywny, więc naprawdę fajnie by było, gdyby przeszedł, ale nie wiem, czy to potwierdzona informacja. Jakiś wuefista z Serocka tez kandyduje, ale nie pamiętam nazwiska - marek jakiś, więcej o nowych nie wiem. Za to ze starej kadry prawie wszyscy kandydują.

Ciekaw jestem natomiast kandydatur na burmistrza, ktoś coś wie?

Szkoda bardzo, że nikt się nie wybija tak naprawdę, że nikt tu w gminie nie jest rozpoznawalny, nikt nie działa.

• chce_dobrze Re: na kogo głosować w Wyborach Samorządowych ??? 26.10.10, 18:51
        młodzież z sorbony zagłosuje pewnie na Marka Szajde.. wuefiste. Ja na niego nie zagłosuje bo ma jakieś układy z obecnym burmistrzem i podejrzane to troszkę jest więc lepiej trzymać się od niego z dala.

Ja stanowczo mówię NIE kadrze nauczycieli. np. Maria Zawadzka.

Ja bym był za tym aby na stronie serocka była informacja nt. przebiego posiedzenia rady. Każdy kto nie może być by mógł przeczytać KTO, CO i JAK. Byśmy wkońcu mieli wgląd na to co robią nasi radni...
            • aganiok32 Re: na kogo głosować w Wyborach Samorządowych ??? 26.10.10, 21:55
              wiesz- jak się mieszka tu dłużej i zna ludzi - przyznam, że jest łatwiej. Ale i tak mnie wkurza, że budzą się na miesiąc przed wyborami i dopiero zaczynają "działać" czyli rozwieszać plakaty wink

Podobno na ostatnim spotkaniu seniorów ( a w zasadzie seniorek) w sobotę panowie z rady i nie tylko obtańcowywali seniorki, aż miło smile jak widać trzeba umieć zadbać o swoje głosy big_grin

Aha, zajrzałam na stronę urzędu i widzę, że jedyną dyżurującą radną jest Pani Woźnicka. Orientujecie się może czy pozostali radni mają jakieś dyżury? Bo jeśli nie, to jak ludzie mają się z nimi kontaktować? Jeśli nie dyżurują to za co biorą pieniądze??????
              • mackowy1 Re: na kogo głosować w Wyborach Samorządowych ??? 26.10.10, 22:09
                Rada w Serocku to jeden wielki pic na wodę.
                Nikt nie ma dyżurów, prócz przewodniczącego, wydaje mi się, że woźnicka też już nie ma.
                Rada składa się z emerytów, którzy sobie dorabiają do emeryturki. A że są w większości z komitetu burmistrza, to przyklaskują mu we wszystkich działaniach - mam na końcu języka, żeby podać przykład BEZSENSOWNEGO parku miejskiego. Czy wszystkim radnym brakło odwagi, by powiedzieć na sesji, że ten pomysł jest fatalny, że się nie zgadzają?

Pogrzebałem trochę w necie, jedyną informacją na temat komitetów w Serocku jest www.glosujteraz.pl/komitety-wyborcze-o-zasi
                egu-gminnym/408-gmina-rzeczyca-rzekun-rzepiennik-s
                trzyzewski-rzepin-rzewnie-rzezawa-rzgow-sabnie-sad
                ki-sadkowice-sadlinki-sadowie-samborzec-sanniki-sa
                nok-santok-sarnaki-sawin-secemin-sejny-serniki-serock-sedziejowice-sedziszow

• victor2541 Re: na kogo głosować w Wyborach Samorządowych ??? 27.10.10, 20:16
              A ja podobnie jak lezkalive mieszkam tu stosunkowo nie długo. Nie kończyłem miejscowych szkół, nie wychowałem się tu więc znam tu tylko kilka osób. I podobnie jak aganiok32 uważam, że nie ma na kogo głosować. Jak zawsze brałem udziałem udział we wszystkich wyborach tak tym razem mnie to przerasta .... bo skąd wiem, czy głosując przez przypadek nie oddam głosu na jakiś postkomunistyczny BETON albo na innego kościółkowego OSZOŁOMA sad
    • lezkalive Re: na kogo głosować w Wyborach Samorządowych ??? 27.10.10, 14:07
      Owszem kandyduje p.Marek Szajda co do jego układów z burmistrzem - pewnie trochę się ułożyli - poza tym p.Agnieszka Oktaba - ale z tego co wiem najbardziej będzie dbała o to żeby targu z rynku nie przenieśli - p.Mariusz Śledziewski ale on jest "od burmistrza" jakiś p.Mróz (podobno młody) p.Bońkowski (też młody ale od burmistrza) p.Zawadzka i p.Plewko ale to już pozostawiam bez komentarza p.Matuszewska z PiS-u no i obecny przewodniczący Rady p.Borkowski
      Wszystko to wiem od znajomej która mieszka w Serocku prawie od urodzenia i zna tych ludzi ja jako osoba z poza Serocka ( niedawno tu się przeprowadziłam) nie wiem o nich nic! I jak mam podjąć decyzję na kogo mam głosować skoro ich nie znam a tym bardziej ich programów wyborczych ?????? Kto mi pomoże ?????
      • mama_w_miescie Re: na kogo głosować w Wyborach Samorządowych ??? 31.10.10, 13:35
        wink))) mieszkam w Serocku od zawsze czyli długo
        po raz kolejny przed wyborami te same emocje a nic się nie zmienia - chociaż chciałabym żeby było inaczej. Szkoda,że tym razem mamy tak mało kandydatów na radnych może się zdarzyć że siła "rozpędu" po raz kolejny wejdą te same twarze a może jednak warto byłoby dać szanse "świeżej" a przede wszystkim młodszej "krwi" taki zastrzyk dobrze zrobiłby naszej radzie.
        Myślę,że warto głosować na p.Marka Szajdę co z tego że nauczyciel myślę że to dobrze przede wszystkim nie jest ze starej kadry nauczycielskiej tylko jest młody,ma małe dzieci, zna potrzeby młodych w gminie. P.Mariusz Śledziewski mieszka tu też od zawsze zna Serock od podszewki. Pan Irek Mróz nie znam ale dam szanse-wiek kandydata ma znaczenie wink Pan Markowski imienia niestety nie pamiętam ale prowadzi pizzernie - tez młody i jeszcze p.Bońkowski również młody wink. W tych wyborach postawie na nich. Warto dać szansę komuś młodemu i przede wszystkim nie zepsutemu układami.
        Chciałabym tylko poznać programy wyborcze wybranych przeze mnie kandydatów.
        Czekam na jakieś spotkania wyborcze.
        Pozostałym kandydatom serdecznie dziękuję a szczególnie p. Plewko - czas na emeryturę wink
          • teba18 Re: na kogo głosować w Wyborach Samorządowych ??? 31.10.10, 23:33
            Ja jestem przerażona. Na to chwilę oddam głos nieważny. Mieszkam pod Serockiem od 1,5 roku i nie obiło mi się o uszy żadne z tych nazwisk! Nie dostałam żadnej ulotki do skrzynki, nie widziałam żadnego plakatu, nikt nie informuje o dyżurach radnych...

Mam porównanie do Legionowa - tam są ulotki, plakaty, dyżury prowadzone chyba od września. Radnych bardzo często spotykam na imprezach kulturalnych tam prowadzonych. Zawsze mogłam podejść i porozmawiać.

W Serocku tego mi brakuje. Każdy chce być radnym i dostawać dietę, ale trudno poświęcić odrobinę swojego czasu na mieszkańców spoza ścisłego Serocka...
        • waldek1964.0 Re: na kogo głosować w Wyborach Samorządowych ??? 01.11.10, 00:34
          ....jak zwykle nagonka małomiasteczkowych mieszkańców...Mieszkam w Serocku od ponad 40 lat. Znam wszystkie nazwiska radnych. Ja stawiam na starszych radnych, zwłaszcza na p. Janusza P. -wspaniałego dyrektora, wybitnego nauczyciela i dobrego człowieka i p.M. Zawadzką, oraz p. Szajdę - młodego nauczyciela. Młodym radzę zająć się normalną pracą - bo z tego co się orientuję niektórzy z nich mają zajęcia dorywcze- nie stałą pracę i chcą za wszelką cenę zabłysnąć....i to ma być "świeża krew", która zna Serock od podszewki.
          • chce_dobrze Re: na kogo głosować w Wyborach Samorządowych ??? 01.11.10, 10:14
            to drogi waldku powiedz mi co w ciagu ostatnich 4 lat zrobila M. Zawadzka i ten Plewko....
            oni za to znaja serock od podszewki o wiedza ze serocka ma wszystko to oni robic nie musza wiec maja "wakacje" 4 letnie... ja mam dosc takiej rady... Gdzie prawie na kazdej sesji tylko jest podanie NADANIE NAZWY ULICY.... W ..... .
            ... ale nie ma nigdzie napisane ktory z radnych mial jakąś propozycje.. jakiś projekt... chetnie bym poczytal o tym co ten PLEWKO zaproponowal...
            • waldek1964.0 Re: na kogo głosować w Wyborach Samorządowych ??? 01.11.10, 13:40
              ...wszyscy dużo się mądrzą a nikt nie pójdzie na sesje R.M.- chociaż każdemu można - wstęp wolny. Ja jestem kilka razy w roku od wielu lat i nie ma tam nadawania ulic jak piszesz...idź chociaż raz a przekonasz się, że nie są "to wakacje". ..stąd moje poglądy są oczywiste. Ta nagonka przed wyborami to czysta konkurencja w serockim środowisku. Tu nic nikomu nie pasuje i nigdy pasować nie będzie - taki charakter serockiego społeczeństwa. Można zajrzeć na każdy wątek i poczytać złośliwe komentarze. To co należałoby wymienić w Serocku to zawistnych mieszkańców, którzy słyną wokół okolicznych miast i wsi z czarnych charakterów. Co poniektórzy wchodzą nawet na forum legionowa i swoje "kąśliwości" upuszczają tam jak tu jest mało. To wszystko w tej kwestii bo szkoda słów. Trzymam kciuki za starą Radę. !!!
              • chce_dobrze Re: na kogo głosować w Wyborach Samorządowych ??? 01.11.10, 15:21
                to ja kta rada jest taka dobra to powiedz mi
                CZEMU wydano prawie 300 tysiecy na fontanne która i tak się psuje i nie pasuje do otoczenia??
                PO CO znow wymiana chodników.. przemienianie kostek z miejsca na miejsce(wybudowano pocztę nową a wyłożono przed nią jakąś używyną kostkę) ??
                DLACZEGO nowo wybudowany budynek przy "barakach" już pęka, a komisja która sprawdzała stwierdziła, żeby grzyba przy oknie specjalnymi śradkam przeciw grzobom zniszczyć)
                DLACZEGO mieszkańcy owego bloku boją się aby woda W ZIME im w piwnicy nie stała.... ??
                CZEMU na stronie www.serock.pl można było przeczytać tylko o przyjmowaniu interesantów przez p. BORKOWSKIEGO oraz panią WOŹNICKĄ, a gdzie reszta radnych. w domu przyjmują ??
                i ostatnie pytanie..
                CZEMU burmistrzowi przypisano miano PUTINA? bez podstawy? raczej nie, coś musi w tym jednak być...

i nie mów mi, że ta rada jest taka świetna. Siedzieć i przyklaskiwać to i ja potrafię...
                    • waldek1964.0 Re: na kogo głosować w Wyborach Samorządowych ??? 01.11.10, 17:12
                      ...masz rację to wszystko jest bardzo śmieszne, a ja jestem kolegą wszystkich po kolei, także Twoim. Więcej nie będę się rozpisywał, bo to Żenada. Skoro masz tak dużo do powiedzenie to jak pisałem wyżej trzeba było przyjść na sesję i powiedzieć co pasuje a co nie - tak ja ja robię. ..a nie najlepiej nasłać "po cichaczu" i sprawa załatwiona. Pozdrawiam.
                      • chce_dobrze Re: na kogo głosować w Wyborach Samorządowych ??? 01.11.10, 18:08
                        szkoda tylko, że z tych sesji nic ciekawego nie wynosisz... pewnie i nic ciekawego nie wnosisz tylko siedziesz i słuchasz... ale to szczegół..

szkoda, że nie potrafisz odpowiedzieć na moje pytania...
                        to co ja napisałem to jest szczera prawda na temat tego miasta.
                        To wszystko to są problemy mieszkańców z którymi spotykają się na codzień ale ty mówisz, że świetnymi radnymi.. śmieszny jesteś "kolego"

gdzieś słyszałem tekst DOBRY SOŁTYS TO TAKI CO CHODNIK POLOZY I KANALIZAJCE DOPROWADZI... nasza rada chyba sobie to za bardzo do serca wzieła bo nakierunkowała się tylko na to.. na nic wiecej
                        • mackowy1 Re: na kogo głosować w Wyborach Samorządowych ??? 01.11.10, 19:15
                          no Waldemarze, nie zgodzę się z Tobą. Też bywam czasem na sesjach. Nie jakoś często, ale bywam. I niestety muszę Ci powiedzieć, że prócz punktów stałych jak nadawanie ulic, to faktycznie nic ciekawego się tam nie dzieje. Był moment, że pani W. jeszcze się udzielała kiedyś, potem ucichła. A szkoda.
                          A tego, co działo się dziś na cmentarzu... nie skomentuję, choć na usta mi się ciśnie, co myślę o kandydatach na radnych prowadzących kampanię przy grobach.
                          I powiem wam tak, na wsiach ludzie znają swoim radnych, o wsie radni potrafią walczyć. O Serock - coraz mniej. Tu jest tylko przyklaskiwanie dla decyzji burmistrza.
                          A wymienieni przez Waldemara młodzi mają stałą pracę, więc komentarz jakoby byli dorobkiewiczami, którzy szukają łatwego źródła dochodu jest nietrafiony.
                          Ja mimo wszystko będę głosował na nich. Na młodych. Bo wiem, na co stać, a raczaje na co nie stać starej kadry.
                            • chce_dobrze Re: na kogo głosować w Wyborach Samorządowych ??? 01.11.10, 19:40
                              nie uważam, że jestem idealny ale dziekuje za porównanie.
                              Ja nie jestem idealny.. ja poprostu mówie o tym co się dzieje w tym miesteczku...
                              nie bede kandydował bo to nie dla mnie. Ja mogę tylko być takim krytykiem.

ps. Kiedyś była Księga wpisów na stronie serocka. Tam wpisywałem niektóre swoje propozycje ale na przełomie 2 lat? żadne się nie pojawiło.... dlatego tak obszernie sie wypowiadam na forum...

też jestem ciekaw tej kampanii przy grobach. Czekam na relacje
                              Pozdrawiam
                        • waldek1964.0 Re: na kogo głosować w Wyborach Samorządowych ??? 01.11.10, 19:16
                          .....a byłeś i widziałeś pewnie? ...tak jak napisałem wcześniej zawiść, zawiść i jeszcze raz zawiść. Nie jestem od odpowiadania na te pytania bo radnym nie jestem i nie zamierzam być. Masz rację Ty za to wnosisz wiele ciekawych rzeczy i chętnie posłucham Twego programu wyborczego, jeśli nie startujesz to powinieneś - jesteś idealny. Masz ogromne szanse - mój pierwszy głos Z MŁODYCH idzie na Ciebie, drugi na p. Szajdę. Ja nie napisałem, że są świetnymi radnymi - trzeba umieć czytać ze zrozumieniem ale na kogo będę głosował. Z pewnymi sprawami tez się nie zgadzam i nie wszystko mi się podoba tylko, że mówię o tym głośno. POWODZENIA !!!
                          • mama_w_miescie Re: na kogo głosować w Wyborach Samorządowych ??? 01.11.10, 19:44
                            owszem nie jesteś od odpowiadania na pytania ale sam się waldek1964 strasznie "zaperzyłeś" po co? Przecież wszyscy albo prawie wszyscy wiedzą czego nie zrobili obecni radni. Właśnie Ty jesteś zawistny - dlaczego piszesz że młodzi kandydaci są dorobkiewiczami? Nie pamiętasz już powodów dla których szanowany,dobry itd były dyrektor kandydował do Rady? Ja pamiętam - brał ludzi na litość (choroba wnuczki, leki są drogie itd) wcale tego nie krył.
                            Ale przecież nie o to chodzi żeby na forum pisać złe rzeczy o kandydatach ale żeby poszerzyć naszą wiedzę o ich programach wyborczych i podzielić się swoimi spostrzeżeniami .
                            • waldek1964.0 Re: na kogo głosować w Wyborach Samorządowych ??? 01.11.10, 19:57
                              mamo_w_mieście nie piszę, ze młodzi są dorobkiewiczami, tylko niektórzy z nich maja pracę dorywczą a to różnica. Poza tym na młodych również zagłosuję bezwzględnie, ale to , ze piszesz takie bzdury, że dyrektor brał kogoś na litość to już przesada. Pewnie tak byś sama zrobiła i osadzasz przez swój pryzmat kogoś. Nigdy nie wiadomo co może spotkać Ciebie, ja bałbym się tak kogoś osądzać.
                              • mama_w_miescie Re: na kogo głosować w Wyborach Samorządowych ??? 01.11.10, 20:03
                                źle Ciebie być może zrozumiałam co do dorobkiewiczów ale nie piszę bzdur! Do mnie również zwrócił się wtedy żebym na niego głosowała z tego właśnie powodu - dlatego to nie jest osąd tylko PRAWDA i żenada! Ale nic już złego więcej nie napiszę na ten temat bo szkoda klikać w klawiaturę...a Tobie życzę spokojnej nocy.
                                      • victor2541 Re: na kogo głosować w Wyborach Samorządowych ??? 01.11.10, 21:06
                                        Widzę, że dyskusja przybrała burzliwą formę a to czego się dowiaduję to mnie przeraża i tym bardziej przekonuje do tego aby olać te wybory ciepłym moczem smile

Nie mniej jednak jest to smutne, że w tej gminie wyborcy są nie świadomi swoich wyborów. Bo ilu jest takich wyborców jak waldek1964.0 którzy żyją tu od wieków i znają ludzi a ilu stanowi ludność napływową jak np. ja i chcieliby się czegoś więcej dowiedzieć o ewentualnych kandydatach a odbiera im się tę szansę.
                                        • aganiok32 Re: na kogo głosować w Wyborach Samorządowych ??? 01.11.10, 21:54
                                          Ja nie zamierzam ( jeśli w ogóle na wybory się wybiorę) głosować na NIKOGO z obecnej rady. Niezależnie od jego metryki. Pan Borkowski jest jak dla mnie mentalnie równie stary jak reszta rady.
                                          Zagłosuję na młodych kandydatów spoza listy Burmistrza. Znam Panią Matuszewską, fajna , mądra babka. Nie boi się powiedzieć co myśli. Wg mnie się nada. Jeśli będą spotkania przedwyborcze, to chętnie posłucham pozostałych kandydatów i wtedy wyrobię sobie zdanie, komu jeszcze dać szansę.
                                          Szanowny Waldemarze - ale popłynąłeś z tą "wybitnością" naszych szanownych nauczycieli.
                                          Osobiście byłam nauczana przez nich i zdanie mam nieco inne wink
                                          • marynianka Re: na kogo głosować w Wyborach Samorządowych ??? 02.11.10, 20:07
                                            Jeżeli chodzi o informacje na temat radnych to moim zdaniem brak najważniejszych informacji na stronie serocka, a mianowicie co Panie, Panowie robili, podam przykład-wystarczy wejść na jakąkolwiek stronę dzielnic Warszawy a bez problemu można znaleźć, gdzie radni dyżurują-wszyscy a nie dwóch, jakie interpelacje składali itp. Strona serocka delikatnie mówiąc jest uboga i nieaktualizowana, np juz dawno powinni zdjąć informację o dotacjach do przydomowych oczyszczalni ścieków-sprawa nieaktualna! Mysle, że taka mała aktywność wynika z braku konkurencji, ale kilka lat i serock i okolice może tak się rozrosną, że wtedy będą musieli zabrać się do roboty...
                                            • chce_dobrze Re: na kogo głosować w Wyborach Samorządowych ??? 02.11.10, 20:49
                                              mnie również bardzo ciekawi jakie pomysły mają osoby kandydujące związane z naszym bezpieczeństwem.
                                              jestem ciekaw co będą nam obiecywać związanego z policją, strażą miejską oraz ochotniczymy strażami pożarnymi na terenia naszej gminy.

bezpieczeństwo nasze jest najważniejsze, a młodzież coraz bardziej niebezpieczna...
                                                  • aganiok32 Re: na kogo głosować w Wyborach Samorządowych ??? 03.11.10, 22:45
                                                    Pani Olga chyba czytuje nasze forum big_grin
                                                    A poważnie - podoba mi się jej wypowiedź, mam wielką nadzieję, że weźmie się do roboty i zacznie kampanię, bo inaczej przegra z kretesem. Niestety na obecną chwilę nie uważam, żeby miała szansę wygrać z SS sad, ale może chociaż utrze mu nosa wink Sugerowałabym spotkania z wyborcami, same ulotki i plakaty to za mało.
                                                    Trzeba dać szansę komuś innemu, ile można sprawować urząd burmistrza? Ile razy można startować do rady? Przynajmniej niektórzy powinni mieć trochę opamiętania, bo bardziej pasuje im już łyknąć sobie Geriawit i grzać kości przy kominku zamiast sprawować rządy w miasteczku, które powinno się rozwijać, przyciągać młodych ludzi oferując im nie tylko tereny pod budownictwo, ale także miejsca pracy lub bardziej komfortowy dojazd do pracy, możliwość edukacji czy choćby rozrywkę.
                                                    Jak ktoś, kto nie wyściubia nosa z Serocka może zrozumieć ludzi spędzających codziennie po kilka godzin w autobusach, nie mających gdzie oddać dzieci do przedszkola, czy nie mogących znaleźć pracy w miejscu zamieszkania. Sorry, ale dość tego, czas zmienić przynajmniej radnych i mieć nadzieję, że ci nowi będą bardziej asertywni i lotni od poprzednich.
                                                  • mieszkaniec_serocka Re: na kogo głosować w Wyborach Samorządowych ??? 05.11.10, 10:12
                                                    W obecnych wyborach warto stawiać na młodych. Jak ktoś napisał wyżej nie są dorobkiewiczami bo mają pracę i tak jak młody Bońkowski potrafią skutecznie rozwijać własny biznes, co widać w linku poniżej:

www.bonkowski-consulting.pl/
                                                    Nie znam osobiście tego chłopaka, ale widać że ma pomysły i coś robi.
                                                    Odnośnie naszych "wybitnych" nauczycieli. Uczyli mnie w szkole i mam o nich jak najgorsze zdanie. Na Sesjach posłusznie głosują za burmistrzem i nie zgłaszają żadnych inicjatyw.
                                                    Ktoś wyżej napisał o agitacji na cmentarzu, tylko nie było szczegółów. Osobiście widziałem, jak tuż po mszy 1 listopada pan Plewko zaczepiał przy grobach młodych ludzi i wypytywał co słychać i że liczy na głos. Wstyd!
                                                    Co do Pani Olgi, niestety nie ma szans z obecnym burmistrzem. Dlaczego? Bo nie jest aktywna, nie ma dobrych pomysłów a z wywiadu widać, że jak wygra to dopiero będzie sprawdzać co się da zrobić. Przy odpowiedniej promocji, organizowaniu spotkań miałaby wielkie szanse wygrać w samym Serocku. Mieszkańcy są w większości sfrustrowani tym co robi obecny burmistrz. Bardziej dba o sąsiedzkie wsie, a tutaj tylko wymieniają chodniki.
                                                    Niech Pani Olga przyjedzie pod szkołę podstawową przed 8 rano i wtedy zobaczy co się dzieje. Brak parkingu, totalny chaos w ruchu ulicznym. Nie ma nawet gdzie wykręcić jak odwozi się dziecko do szkoły.
                                                  • mlodziutka24 Re: na kogo głosować w Wyborach Samorządowych ??? 05.11.10, 10:41
                                                    ...co Ty pleciesz mieszkańcu_ serocka. Tak się składa, że Pan Plewko cały czas był przy mnie i z nikim nie rozmawiał na żaden temat - to nie chodziło o niego. Dośpiewałeś sobie. To nie jest typ twojego pokroju. Teraz się nieźle wkopałeś . Wstydź się Ty za te kłamstwa....a wiesz co grozi takie bezzasadne pomówienia? Skoro to słyszałeś powiedz kim jesteś. Pora się ujawnić jak wymieniasz czyjeś nazwisko i te perfidne pomówienia. Spójrz w lustro.Teraz czas na ciebie.
                                                  • victor2541 Re: na kogo głosować w Wyborach Samorządowych ??? 05.11.10, 11:54
                                                    Jeszce raz apeluję o zachowanie spokoju i powstrzymanie się od zbyt emocjonalnych wypowiedzi i wzajemnych połajanek.
                                                    Jeśli o mnie chodzi, to Pani kandydatka na burmistrza wzięła się za kampanię trochę za późno i chyba faktycznie nie ma szans.
                                                    Gdyby nie wy to ja na ten przykład nie miałbym bladego pojęcia o jej istnieniu ....

Warto pamiętać Pani Olgo, że kandydatem na burmistrza należy być dużo wcześniej niż tylko dwa tygodnie przed wyborami !!!!!
                                                  • madziulec zapraszamy ;) 05.11.10, 11:55
                                                    Na Facebooku powstała inicjatywa obywatelska Wybory Samorządowe Powiat Legionowski 2010.
                                                    Zapraszamy.
                                                    Staramy sie przedstawić kazdego chetnego kandydata, jego poglady na interesujace nas problemy, prezentujemy sondaze przedwyborcze.

ZAPRASZAMY!!!
                                          • begol Re: na kogo głosować w Wyborach Samorządowych ??? 14.11.10, 21:16
                                            Ja też mam takie zdanie odnośnie pani Matuszewskiej. Jest niezależną kandydatką popieraną przez PiS. Przyznam, że właśnie numer listy budził we mnie mieszane uczucia. Ale znam panią Justynę i myślę, że będzie dobrą radną. Miła, przedsiębiorcza, pełna chęci i dobrych pomysłów, nie boi się wyrazić swojego zdania. W dodatku cała jej rodzina jest silnie związana z Serockiem. I to jest ważniejsze niż numer listy.
                                      • beatyta Re: na kogo głosować w Wyborach Samorządowych ??? 09.11.10, 14:31
                                        Wybory to nie sprawa prywatna kandydata, więc niepotrzebnie odwołuje się do rodzinnych kłopotów. Niestety z kandydatami jak z celebrytami - nic nie umknie uwagi widza. Przemilczać natomiast takie skandaliczne zagrywki może tylko prawdziwy ignorant, który godzi się na wykorzystywanie publicznego stanowiska do celów prywatnych.
                                    • robertuczen31 Re: na kogo głosować w Wyborach Samorządowych ??? 05.11.10, 20:10
                                      ...a powinnaś. !!! Wszedłem dzisiaj na forum i jestem przerażony. Ludzie, skąd w Was tyle zawiści? Dlaczego oczerniacie p. Plewko?. Takie to już czasy, że ludzie skaczą sobie do gardła, publicznie wyśmiewają a co najgorsze KŁAMIĄ. Kiedyś pisało się anonimy teraz wystarczy login i jedziemy na kogo się da. To przykre. Ponieważ nie mogę obojetnie przejść obok osoby p. Plewko postanowiłem właczyć się do dyskusji. Niewiele wiecie o tym człowieku i nie zdajecie sobie sprawy jak bliski jest mu Serock. To ON zadbał o to i poświęcił wiele lat starań i prywatnego czasu aby relikwie św. Wojciecha (patrona Serocka) znalazły się w naszym kościele. Jego autorstwa są słowa pieśni związanych z Serockiem. Był i jest dobrym nauczycielem, moim również, bo przez cały czas uczy patrityzmu i wrażliwości. Nie wiecie z pewnością, że dzieki niemu Polacy, którzy mieszkają na Litwie otrzymali dziesiątki jak nie setki kilogramów polskich książek, żywność , odzież, komputery i dobre słowo za które ludzie tam- na Litwie są mu bardzo wdzięczni. Można byłoby mnożyć takich przykładów wiele, ale nie o to chodzi. Nie zgadzam się na krzywdzenie dobrych, skromnych i mądrych ludzi. Pozdrawiam.
    • mch.chmiel Re: na kogo głosować w Wyborach Samorządowych ??? 08.11.10, 09:03
      Witam serdecznie,
      w tym roku postanowiłem wystartować w wyborach samorządowych do rady Powiatu Legionowskiego. Zapraszam wszystkich na moją witrynę www:
      www.marek.chmiel.dorady.org/
      Jednocześnie zachęcam do dzielenia się ze Mną pomysłami oraz problemami, które jako radny mógłbym rozwiązać(na stronie znajduje się mój adres e-mail).
      Pozdrawiam
    • justm33 Re: na kogo głosować w Wyborach Samorządowych ??? 11.11.10, 00:30
      Witam.
      Jest mi bardzo przykro, kiedy czytam wpisy osób, które nie chcą iść na wybory. Przecież to jest właśnie ten moment, kiedy można zadecydować, czy zostaje "stara" ekipa, czy dacie Państwo szansę innym.
      Nazywam się Justyna Matuszewska i jestem kandydatką na radną do Rady Miejskiej w Serocku. Jeżeli ktoś z Państwa chciałby dowiedzieć się czegoś więcej na mój temat, może albo odwiedzić mój profil na Facebooku "Justyna Matuszewska", albo po prostu napisać do mnie, bardzo chętnie odpiszę.
      Niezależnie od dokonanego wyboru powinniście Państwo pójść i zagłosować. Ja chodzę zawsze z dziećmi, chcę, żeby świadomy wybór wszedł im w krew od najmłodszych lat.
      Pozdrawiam.
      • madziulec Re: na kogo głosować w Wyborach Samorządowych ??? 14.11.10, 10:42
        Od mniej wiecej 2 tygodni na Facebooku prowadzimy strone majaca na celu zapoznanie wzajemne wyborcow i kandydatow.
        Wbrew pozorom bardzo wielu kandydatow ma profile na FB, a oczywisci eznacznie wiecej wyborcow korzysta z tego medium.

Niestety niewielu kandydatow z naszego powiatu sklonnych jest wypowiedziec sie w tematach, ktore zaproponowalismy (wydawalo nam sie, ze sa dosc szerokie), a co do wyborcow - praktycznie NIKT nie zadal pytan dodatkowych!!!

Nie zalujemy, ze prowadzimy te strone, poznalysmy dzieki niej wielu sympatycznych ludzi.
        Mamy jednak swiadomosc, ze wyborcow wybory kompletnie nei interesuja, zas kandydaci chyba nie wiedza po co startuja
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka