Dodaj do ulubionych

Szkoła w Serocku - nauczyciel obraża moje dziecko

21.02.14, 16:42
Niestety moje dziecko spotkało przykre doświadczenie. Prosząc moje dziecko do tablicy Pani rzuca komentarze typu: noo... ty to niedługo z ławki nie wyjdziesz jak będziesz tyle jeść ha ha.. Ja przepraszam bardzo ale wydaje mi się że wychowawca 1-3 zresztą żaden nauczyciel nie ma prawa wyśmiewać dzieci tym samym zaniżać ich samoocenę , a jaki przykład daje reszcie klasy. Moje dziecko wstydziło się mi o tym powiedzieć bardzo lubi chodzić do szkoły i boje się że przez takie zachowania sponiewieranie przestanie cieszyć się szkołą , dowiedziałam się od innego dziecka z klasy i jestem ciekawa czy wasze pociechy też spotykają takie nieprzyjemności???
Obserwuj wątek
    • victor2541 Re: Szkoła w Serocku - nauczyciel obraża moje dzi 23.02.14, 08:41
      to patologia sad
    • jabrd Re: Szkoła w Serocku - nauczyciel obraża moje dzi 23.02.14, 10:16
      Oczywiście zachowanie nauczyciela poniżej wszelkiej krytyki. Ja bym to zgłosił formalnie do dyrekcji szkoły.

A swoją droga zadbalbym o komfort psychiczny dziecka - jeżeli ma nadwagę i wynika ona z jakiś zewnętrznych przyczyn (niezdrowa dieta, brak ruchu), to bym wprowadził zdrowy tryb dziecka, zapisał na jakieś ćwiczenia, gdzie mogłoby odnosić sukcesy. Tak, aby poczucie jego wartości rosło. Bo niestety, jeżeli uzna się, że problemu nie ma, top sytuacja będzie się pewnie powtarzać np. wśród rówieśników.
      • oliwkawawa Re: Szkoła w Serocku - nauczyciel obraża moje dzi 02.03.14, 21:45
        Nic dodać nic ująć jabrd smile
      • wiolinka55 Re: Szkoła w Serocku - nauczyciel obraża moje dzi 18.06.20, 11:54
        A ja zamiast od razu leciec z jęzorem do dyrekcji, porozmawiałabym z samą nauczycielką, Co to za moda- od razu skarżyc od dyrekcji???? Nie należałoby najpierw pójś, porozmawiac z osobą, która bezpośrednio jakoś nas (lub nasze dzieci) dotknęła? Może to by wystarczyło? Jeśli nie- to dopiero wtedy do dyrekcji. Taka moda z tym donoszeniem się teraz zrobiła, że strach w szkole pracowac, Człowiek popełnia błędy, czasem się zagalopuje.Jak mu się zwróci uwagę, wielce prawdopodbne, że przeprosi i będzie się pilnował. Ludzie!!! Zacznijcie załatwiac takie sprawy jak dorośli!!!!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka