Dodaj do ulubionych

O jakości obsługi w sklepach /z pewnego forum/

11.11.09, 16:58
Iksińska napisała:

> nie każdy ma ochote się od rana uśmiechać i ma do tego prawo.

Jest jedno "ale". Jeśli pracujesz w handlu lub usługach to nikogo z pententów
nie interesują Twoje fochy i problemy. Ty masz być kompetentna i uprzejma. Nie
musisz mieć przyklejonego uśmiechu, ale masz być miła, bo tego od Ciebie
wymaga wykonywany zawód i klient.
Obserwuj wątek
    • irenka82 Re: O jakości obsługi w sklepach /z pewnego forum 11.11.09, 19:45
      FM jak przypuszczam smile
      • rudka.a Re: O jakości obsługi w sklepach /z pewnego forum 11.11.09, 21:42
        Iksińska nie ma racji...problemy i zły humor zostawia się za
        progiem, czy sie ma na to ochotę, czy nie.
    • skiela1 Re: O jakości obsługi w sklepach /z pewnego forum 12.11.09, 14:59
      W sklapach typu 'spozywczak' mozna o tym pomarzyc...

"torbe pani chce ?uncertain "
      • rudka.a Re: O jakości obsługi w sklepach /z pewnego forum 12.11.09, 16:44
        Właśnie wróciłam ze sklepu mięsnego...pani za ladą była miła jak ból
        zęba o północy...miałam wrażenie, że stoi tam za...karę...uncertain
      • gazeta_mi_placi Re: O jakości obsługi w sklepach /z pewnego forum 12.11.09, 20:16
        Może u Ciebie...
        U nas pełna kulturka (osiedlowe sklepiki).
        I zagadają i uśmiechną się miłą,i męża (jak robi zakupy beze mnie) zbałamucą wink

• rudka.a Re: O jakości obsługi w sklepach /z pewnego forum 13.11.09, 00:00
          Nie można oceniać wszystkich jednakowo, tylko dlatego, że jeden
          babsztyl miał dziś ponury dzień....
          • skiela1 Re: O jakości obsługi w sklepach /z pewnego forum 13.11.09, 20:58
            Ale wiesz co..?
            W zadnym Rossmanie nie spotkalam milej kasjerki.
            Siedza na tych tronach takie naburmuszone ,jak za kare.
            • gazeta_mi_placi Re: O jakości obsługi w sklepach /z pewnego forum 13.11.09, 21:43
              Przerzuć się na Sephorę....
              • sibeliuss Re: O jakości obsługi w sklepach /z pewnego forum 13.11.09, 22:52
                gazeta_mi_placi napisała:

> Przerzuć się na Sephorę....

Laluchna, ale w Rossmannie jest większy asortyment niż w Sephorze. Nie wiesz o
                tym, bo tam chodzi Twoja gosposia.
                • gazeta_mi_placi Re: O jakości obsługi w sklepach /z pewnego forum 13.11.09, 22:54
                  >Laluchna...

Inne słownictwo proszę...
                  Może w Twoim środowisku jest ono popularne...
                  • sibeliuss Re: O jakości obsługi w sklepach /z pewnego forum 13.11.09, 23:15
                    Piszę tak abyś zrozumiała.
              • skiela1 Re: O jakości obsługi w sklepach /z pewnego forum 14.11.09, 00:30
                W Sephorze moge ewentualnie kupic perfumy, a z reszta niech sie bujaja.
                Ceny jak z kosmosu.
                • gazeta_mi_placi Re: O jakości obsługi w sklepach /z pewnego forum 14.11.09, 21:36
                  Ale adekwatne do jakości.
                  Co mi po balsamie do ciała za 4 zł z Biedronki albo innej Ziai jak jest do niczego.
                  Wolę dołożyć te 234 złote i mieć coś porządnego...
                  • karlakarla Re: O jakości obsługi w sklepach /z pewnego forum 15.11.09, 11:45
                    Co z tego że wydasz na niego te 234zł jeśli składniki i wymieszanie ich to około
                    10% ceny kremu czyli w tym przypadku 23,40zł reszta to reklama i sztab ludzi
                    którzy pracują nad Tobą żebyś go kupiła ...
                  • konopielka80 Re: O jakości obsługi w sklepach /z pewnego forum 15.11.09, 23:53
                    A to ciekawe co to za balsamy kupujesz za ponad 250zl.
                    Mialam kiedys okazje używać kremu do rak Lancome i takiego smrodu i badziewia
                    nie widzialam...Ziaja za 5zl byla o niebo lepsza.
                    Oczywiscie jesli chodzi o krem do twarzy to się zgodzę, dla mnie też te droższe
                    są lepsze.
                    • karlakarla Re: O jakości obsługi w sklepach /z pewnego forum 16.11.09, 11:23
                      ale za krem do twarzy też nie trzeba płacić 250 zł, są bardzo dobre kremy za
                      20-30zł które składem nie dużo różnią się od tych ekskluzywnych a więc i
                      działają podobnie (oczywiście nie mówię tu o kremach ze składnikami z kosmosu )
                      • skiela1 Re: O jakości obsługi w sklepach /z pewnego forum 16.11.09, 21:16
                        ale pozwolmy gazetce kupowac te po 234zl.
                        Gazetka dzwignia handlusmile
                        W innym przypadku ekonomia padnietongue_out
                  • sibeliuss Re: O jakości obsługi w sklepach /z pewnego forum 16.11.09, 20:29

> Ale adekwatne do jakości.
                    > Co mi po balsamie do ciała za 4 zł z Biedronki albo innej Ziai jak jest do
                    niczego.
                    --
                    Skoro nie kupujesz to skąd wiesz, zgadujesz?
                    • gazeta_mi_placi Re: O jakości obsługi w sklepach /z pewnego forum 16.11.09, 20:50
                      Kiedyś dostałam w prezencie-stąd wiem...
                      • sibeliuss Re: O jakości obsługi w sklepach /z pewnego forum 16.11.09, 20:52

> Kiedyś dostałam w prezencie-stąd wiem...

Ja byłbym ostrożny w osądach całego asortymentu po tknięciu jednej tubki.
                        • gazeta_mi_placi Re: O jakości obsługi w sklepach /z pewnego forum 16.11.09, 20:53
                          Tych tubek było więcej niż jedna drogi Fanie Zakupów w Biedronce smile
                          • sibeliuss Re: O jakości obsługi w sklepach /z pewnego forum 16.11.09, 21:19
                            Był (ale już nie ma) rewelacyjny krem czekoladowy do ciała - lepszy niż olejek
                            do opalania.
                            • gazeta_mi_placi Re: O jakości obsługi w sklepach /z pewnego forum 16.11.09, 21:35
                              Poszukaj w Plusie albo Lidlu -może teraz tam jest...
                              Albo na stoisku u Ruskich smile
                              • sibeliuss Re: O jakości obsługi w sklepach /z pewnego forum 17.11.09, 10:50

> Albo na stoisku u Ruskich smile

To miał być taki żart, tak?
                                • gazeta_mi_placi Re: O jakości obsługi w sklepach /z pewnego forum 17.11.09, 12:13
                                  Czemu zaraz żart...
                                  Na stoisku u Ruskich znajdziesz wszystko: mydło i powidło smile
                                  I to w cenie jeszcze niższej niż w Biedronce smile
                                  Nawet luksusowe perfumy znanych marek mają...
                                  • sibeliuss Re: O jakości obsługi w sklepach /z pewnego forum 17.11.09, 15:25

> Nawet luksusowe perfumy znanych marek mają...

Kupowałaś i polecasz?
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka