Dodaj do ulubionych

Najtrwalsze zapachy do wnętrz

05.01.13, 16:22
Mam obsesję na punkcie zapachu w domu, uwielbiam jak w pomieszczeniach ładnie pachniesmile Ciągle poszukuję najtrwalszych zapachów i na chwilę obecną, najbardziej chwalę sobie woski zapachowe yankee candle. Jednak mniej kłopotliwe byłyby pewnie odświeżacze elektryczne, czy dyfuzory. Jakie są Wasze doświadczenia z zapachami do wnętrz, co polecacie?
Obserwuj wątek
    • skiela1 Re: Najtrwalsze zapachy do wnętrz 06.01.13, 17:00
      "Jakie są Wasze doświadczenia z zapachami do wnętrz, co polecacie? "

Wlasciwie to nic ci nie polece bo "ladny zapach" to sprawa dyskusyjnasmile

Dla mnie zapach domu (nie w domu) to zapach pieczonej szarlotki z cynamonem i gozdzikami smile
      Teraz zimowa pora prawie co wieczor pieczemy jablka z cynamonem... ( to zamiast zapachowych swieczek smile )
      Lubie zapach mezowskiej wody toaletowej/kolonskiej...po co to psuc jakimis odzwiezajacym dezodorantami czy woskami.. smile
    • scentek Re: Najtrwalsze zapachy do wnętrz 16.01.13, 20:54
      Jeśli chodzi o trwałe i intensywne zapachy. Proponuję zapoznać się z ofertą firmy zajmującej się profesjonalną aromatyzacją wnętrz oraz imprez okolicznościowych www.scentek.pl Odpowiedzą na wszystkie pytania związane z aromatyzacją.
    • komanchu Re: Najtrwalsze zapachy do wnętrz 31.01.13, 11:08
      Trwałe wcale nie znaczy dobre, a wręcz przeciwnie te bardzo trwałe są bardzo złe, zwłaszcza dla zdrowia - twojego oraz twoich bliskich. Czy zdajesz sobie sprawę, ile substancji chemicznych potrzeba, aby utrwalić zapach? Abstrahując od utrwalaczy - same substancje zapachowe wdychane mogą okazać się bardzo szkodliwe. Najlepiej polegać na naturze - suszone zioła, np. lawenda i naturalne żywice typu olibanum, mirra (do kupienia w sklepach z dewocjonaliami), świeże gałązki jodły, świerku, natomiast wiosną i latem świeże kwiaty w wazonie oraz posadzone w balkonowych doniczkach (maciejka, miodunka, groszek pachnący, petunie). A skoro jak twierdzisz, wracasz do domu dopiero późnym wieczorem, to nie ma sensu stosowania chemicznych zapachów wypełniających mieszkanie przez cały dzień, bo jak powtarzam, tylko zaszkodzą waszemu zdrowiu i samopoczuciu.
      • agness850 Re: Najtrwalsze zapachy do wnętrz 17.09.13, 11:49
        Są zapachy chemiczne, ale coraz częściej spotyka się w Polsce także zapachy tworzone na bazie naturalnych składników. Jestem astmatykiem i alergikiem i większość rzeczy mnie po prostu uczula albo powoduje duszności. Jeżeli ktoś też tak ma, to odkryłam stoisko zapachowe w Centrum Handlowym w Sadybie Best Mall (są też w innych centrach w różnych miastach, ale nie wiem gdzie dokładnie) Aromanti. Mają serie zapachów firmy PROCADO które są robione właśnie na bazie naturalnych składników. Ja wypróbowałam i jestem zadowolona zarówno z jakości jak i tego, że mówiąc kolokwialnie nic mi się po nich nie dzieje wink także jak ktoś jest tak wrażliwy jak ja a jednak nie potrafi sobie odmówić przyjemności wypełniania domu ulubionym aromatem to polecam smile
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka