Dodaj do ulubionych

Klub Labirynt zamknięty na amen?

IP: *.decyst.com.pl / *.decyst.com.pl 04.08.04, 10:54
Super, że w końcu to zrobili. Podejrzewam, że nie będzie to wielka strata dla
nocnego życia :))
Obserwuj wątek
    • Gość: pepe Re: Klub Labirynt zamknięty na amen? IP: *.aster.pl / *.aster.pl 04.08.04, 11:44
      Jak im odcięto wodę, to dociągnęli rurą z inego lokalu. Teraz jak drzwi
      zaspawane to pewnie tunel wykopią?
      • Gość: gosc Re: Klub Labirynt zamknięty na amen? IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 06.08.04, 00:06
        kaczynski ma kupca na nieruchomosc smolna 12 za kase i to cala prawda sąsiedzi
        nie beda szczesliwi jak stanie tam biurowiec hahaha
        • tarantula01 Re: Klub Labirynt zamknięty na amen? 06.08.04, 11:06
          Gość portalu: gosc napisał(a):

> kaczynski ma kupca na nieruchomosc smolna 12 za kase i to cala prawda
          sąsiedzi
          > nie beda szczesliwi jak stanie tam biurowiec hahaha

Czy rzeczywiście tak się stanie? Może i tak, ale ludzie będą mieli spokój
          wieczorami i nocami.
    • Gość: moi a ja załuje klub był bardzo fajny i na poziomie IP: *.smart.polish / *.polish-airports.com 04.08.04, 13:13
      i co teraz powstanie tam drukarnia, czy to ma byc sukces miasta?
      • Gość: gizmo Re: a ja załuje klub był bardzo fajny i na poziom IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.04, 13:19
        Fakt, w dobie internetu drukarnie to przeżytek. Można by zamienić DSP w jakiś
        fajny klub.
        • Gość: Markus Re: a ja załuje klub był bardzo fajny i na poziom IP: *.ey.com.pl / *.ey.com.pl 04.08.04, 13:41
          Chlip chlip chlip

Szkoda, bardzo fajny klub, jeden z lepszych w Warszawie.
          Mogę mieć tylko nadzieję, że otworzą gdzieś w wawie Labirynt BIS.

• Gość: chlodny Re: a ja załuje klub był bardzo fajny i na poziom IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.04, 20:37
            Pracowałem w Labiryncie jako szatniarz.Wszyscy kelnerki , barmanki , my
            pracowaliśmy na czarno.To był horror. właściciel traktowł pracowników jak
            robactwo. Głośno było o jego powiązaniach z mafią.Zimą gdy maił przyjechać
            jakiś VIP bramę która widnieje na zdjęciach pracownicy musieli sprzątać ,, na
            mokro ".Przewalanie gości na rachunkach było normalną rzeczą.Nikt kto zna
            Labirynt nie żałuje jego zamknięcia.
            • Gość: alek to trzeba bylo cieciu odejsc!! IP: *.dfw1.dsl.speakeasy.net 04.08.04, 22:36
              traktowana was zle? to dlaczego nie zrezygnowaliscie? mowi sie dziekuje i sie
              odchodzi a nie opisuje sie "horroru". ja tam czesto klubowalem i bylo bardzo
              OK.
              • Gość: chlodny Re: to trzeba bylo cieciu odejsc!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.08.04, 09:58
                Wiesz kim jest cieć bałwanku ? W Labiryncie Takich jak Ty i Tobie podobnych
                walili na kasę a do gorzały lali wodę. Cieszysz się ? Już przywitalny drink był
                chszczony.
                • Gość: alek tak wiem ze lali-- niezmienia to faktu zes buc IP: *.dfw1.dsl.speakeasy.net 05.08.04, 17:43
                  wiem ze lali wode i co z tego? leja w calej polsce... jak sie przychodzi na
                  impreze a nie chlanie, to nie robi to roznicy.

1. dalej to nie zmienia faktu ze jak byles niezadowolony to mogles spadac

2. klub byl fajnym miejscem do zabawy

• Gość: Automobilista Re: to trzeba bylo cieciu odejsc!! IP: 62.233.175.* 06.08.04, 08:05
                  > Wiesz kim jest cieć bałwanku ? W Labiryncie Takich jak Ty i Tobie podobnych
                  > walili na kasę a do gorzały lali wodę. Cieszysz się ? Już przywitalny drink
                  > był chszczony.

Tak z ciekawości spytam - czy informowałeś policje o tych oszustwach, czy tez
                  bałes się o pracę, którą nazywałas "horrorem" i nie zrobiłeś tego?

• Gość: Automobilista Re: a ja załuje klub był bardzo fajny i na poziom IP: 62.233.175.* 04.08.04, 13:46
        > i co teraz powstanie tam drukarnia, czy to ma byc sukces miasta?

Tak, i będa tam drukować hymny pochwalne na cześć Kaczora.

A tak na poważnie, to przywrócenie do stanu poprzedniego nie oznacza
        odtworzenia drukarni. Oznacza ono koniecznosc usunięcia tych wsyzstkich
        przeróbek w substancji budynku, których dokonano bez pozwolenia. Nikt natomiast
        nie każe tam zainstalowac maszyn drukarskich.
        • Gość: moi Re: a ja załuje klub był bardzo fajny i na poziom IP: *.smart.polish / *.polish-airports.com 04.08.04, 15:29
          no to jest chyba oczywiste, ale dlaczego nie mial zezwoleń, czy to jest wina
          wlascicieli, ktorym nie zalezalo na utrzymaniu dluzszym tego klubu, czy moze
          wina urzednikow, ktorym zalezalo na duzych kieszeniach...
          • Gość: Automobilista Re: a ja załuje klub był bardzo fajny i na poziom IP: 62.233.175.* 06.08.04, 08:02
            Stawiam na urzędników, bo polski urzędas przez swoje "widzimisię" już niejedną
            firmę na łopatki rozłożył. Polak potrafi :(
      • Gość: teges NA POZIOMIE -1 CZYLI W PIWNICY IP: *.nas7.columbus1.oh.us.da.qwest.net 04.08.04, 19:32
    • Gość: Frenkiel Family Re: Klub Labirynt zamknięty na amen? IP: 212.160.172.* 04.08.04, 16:42
      Rodzina F. zdążyła w tym czasie przejąć położy w pobliżu klub Tango i teraz tam
      kręci lody, więc Labirynt im już zwisa.
    • Gość: Jadowita Żmija Re: Klub Labirynt zamknięty na amen? IP: *.aster.pl / *.aster.pl 04.08.04, 17:07
      uważam, że cała ta afera z Labiryntem, ciągnąca się od kilku lat, to tylko
      rozgrywka polityczno-kasowa, albo kasowo-polityczna. Miejskie urzędasy muszą
      się wykazać, więc znalazły sobie dobry temat "pod publiczkę", bo nie uwierzę że
      właściciele nie chcieli, nie próbowali załawtwić spraw formalnych--choćby dla
      świętego spokoju:) Osobiście lubię ten klub, mam tam wiele fajnych imprez za
      sobą. Dobrze ulokowany, miła obsługa, dwa poziomy muzyczne, nawet jak na wawa
      i dość dawno powstałą imprezownię, nadal jest atrakcyjny i świetnie się tam
      zawsze bawię. Oczywiście kibicuję właścicielom !!!!
      • tarantula01 Re: Klub Labirynt zamknięty na amen? 05.08.04, 15:13
        Gość portalu: Jadowita Żmija napisał(a):

> uważam, że cała ta afera z Labiryntem, ciągnąca się od kilku lat, to tylko
        > rozgrywka polityczno-kasowa, albo kasowo-polityczna.

Sprawa ciągnie się od kilku lat, aha.

> Miejskie urzędasy muszą
        > się wykazać, więc znalazły sobie dobry temat "pod publiczkę", bo nie uwierzę
        > że właściciele nie chcieli, nie próbowali załawtwić spraw formalnych--choćby
        > dla świętego spokoju:).

I przez te kilka lat nie mogli załatwić spraw najpierw z jedną koalicją, a
        raczej odwrotnie tamta koalicja urzędasów nie potrafiła załatwić sprawy.
        Koalicja się zmieniła i wygląda na to, że klub można zamknąć - pytanie dlaczego
        tak długo to trwało? No to pod jaką publiczkę?

> Osobiście lubię ten klub, mam tam wiele fajnych imprez za sobą. Dobrze
        > ulokowany, miła obsługa, dwa poziomy muzyczne, nawet jak na wawa i dość dawno
        > powstałą imprezownię, nadal jest atrakcyjny i świetnie się tam zawsze bawię.
        > Oczywiście kibicuję właścicielom !!!!

Jeżeli dajmy na to oszust zorganizuje dla Ciebie podobny klub i Ty będziesz się
        tam dobrze bawił(a). A następnie ów właściciel będzie prowadził klub
        nielegalnie, to też mu będziesz kibicować. A jak będziesz się źle bawić?
        • Gość: Automobilista Re: Klub Labirynt zamknięty na amen? IP: 62.233.175.* 06.08.04, 08:07
          > Jeżeli dajmy na to oszust zorganizuje dla Ciebie podobny klub i Ty będziesz
          > się tam dobrze bawił(a). A następnie ów właściciel będzie prowadził klub
          > nielegalnie, to też mu będziesz kibicować. A jak będziesz się źle bawić?

Z puinktu widzenia imprezowicza kapitalne znaczenie ma jakośc zabawy, natomiast
          legalnośc działania klubu nie ma żadnego znaczenia. Może ci się to ni epodować
          i budzić twoje opory moralne, ale z punktu widzenia imprezowicza sprawa tak
          właśnie wygląda.
          • tarantula01 Re: Klub Labirynt zamknięty na amen? 06.08.04, 10:04
            Masz rację. Łaska Pańska na pstrym koniu jeździ.
    • Gość: alek labirynt to wlasciwie jedyny dobry klub w wawa! IP: *.dfw1.dsl.speakeasy.net 04.08.04, 17:44
      OK teraz go zamkneli i co tam powstanie: drukarnia czy inna inna obskurna izba
      pamieci powstancow, emerytow czy inny syf?? najlepiej wogule zamknac wszystkie
      klub i knajpy (bo glosnie) i zlikwidowac sklepy z ladnymi witrynami (oslepiaja
      emerytow wyprowadzajacych kundle). w berline, amsterdamie, londynie jakos to
      wszystko dziala.
      • Gość: Ale K Re: labirynt to wlasciwie jedyny dobry klub w waw IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 04.08.04, 22:02
        Ales ty Ales bywaly i w Amsterdamie i na Pradze i w Labiryncie. Jestes WIELKI a
        w dodatku chyba uczony
    • Gość: DANCER Re: Klub Labirynt zamknięty na amen? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.08.04, 17:45
      ABO I NIE HEHE.
      • Gość: Anka Re: Klub Labirynt zamknięty na amen? IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 04.08.04, 22:03
        Abo i tak i co? He he he
    • Gość: spl Re: Klub Labirynt zamknięty na amen? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.04, 18:04
      I bardzo dobrze. Nareszcie. I nie obchodzi mnie, czy to zrobił Kaczor i czy
      będzie tam drukarnia, czy nie. Najwazniejsze, że okoliczni lokatorzy będą mieć
      w końcu spokój.

A po przeszukaniu księgowości prawnicy burakowatych cwaniaczków F. niech się
      tłumaczą z zatrudniania na czarno, z zaległości za faktury i opłat za media.

A Labirynt bis niech powstanie. Najlepiej w piwnicy domu F. W końcu dresy muszą
      się gdzieś spotykać....
      • Gość: Automobilista Re: Klub Labirynt zamknięty na amen? IP: 62.233.175.* 06.08.04, 08:09
        > I bardzo dobrze. Nareszcie. I nie obchodzi mnie, czy to zrobił Kaczor i czy
        > będzie tam drukarnia, czy nie. Najwazniejsze, że okoliczni lokatorzy będą
        > mieć w końcu spokój.

Drukarnia tez może hałasować, więc z tym spokojem nie bądź taki pewien :)
        • Gość: spl Re: Klub Labirynt zamknięty na amen? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.08.04, 19:34
          Ale drukarnia nie szcza w bramach i nie nawołuje się o 4. w nocy!
    • Gość: Gierek Re: Klub Labirynt zamknięty na amen? IP: 213.17.181.* 04.08.04, 18:12
      Napewno szeryf szuka nowych dochodow z pewnoscia aktywa z FOOz sie juz koncza
      • Gość: moi Re: Klub Labirynt zamknięty na amen? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.04, 19:45
        Ludzie, nie wierzę własnym oczom - kibicujecie w większości ludziom bezczelnie i w żywe oczy kpiącym z prawa?
        A tak przy okazji - powyższe wypowiedzi "moi" nie są moje - ja pierwsza używałam tu tego nicku, więc uważam, że nadal mam prawo :)
        • Gość: Anka Re: Klub Labirynt zamknięty na amen? IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 04.08.04, 22:12
          Nie widzisz Moi ze te wszystkie posty pokretne placone sa z kasy labiryntu, mam
          nadzije nieswietej pamieci
      • Gość: Jola Kaczorowi nalezy sie buzi IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 04.08.04, 22:09
        I ja to zrobie z najwieksza przyjemnoscia poniewaz okazal sie facetem a nie
        kozakiem czy innym piskorzem. Kaczor sie stawia miastu i moze zacheci innych
        aby przestali ulegac dresom. To wreszcie dobry poczatek!
    • roody102 Re: Klub Labirynt zamknięty na amen? 04.08.04, 20:03
      Ładnie Pan to sobie wyreżyserował, Panie prezydencie, z tą konferencją w samo
      połdunie a i prawnik z tym "szeryfem" się Panu przysłużył. No cóż, dobrze sie
      oczywiście stało, że sprawa w końcu jest traktowana poważnie. Teraz niech Pan z
      taką samą werwą załatwi sprawę bezpieczeństwa w nocnych autobusach i w mieście.
      • Gość: nowy Re: Klub Labirynt zamknięty na amen? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.08.04, 01:07
        A teraz nastepuje proba sil. Od polnocy pracownicy Labiryntu przecinaja plomby
        strazy miejskiej. Na to wszystko patrzy z jednej strony grupa strazy miejskiej
        i grupa policji. Czyzby proba sil miedzy nimi takze?
        A pracownicy Labiryntu dalej piluja w najlepsze!
    • Gość: MisiekK Re: 6 lat.... IP: *.spray.net.pl 04.08.04, 23:22
      Szybkie te wladze....
    • Gość: R.A. Re: Klub Labirynt zamknięty na amen? IP: *.aster.pl / *.aster.pl 05.08.04, 09:04
      Zamknięto klub do który był popularny.Nie wiem czy był dobry czy zły to
      oceniali ludzie ,którzy tam przychodzili.Jeżeli sukcesem jest zamknięcie
      Labiryntu to co można powiedzieć na to, że kawiarnie na starówce są zamykane o
      22.00 bo protestują, dróg nie można budować bo protestują, gacie sprzedają w
      centrym Warszawy i nie monżna tego zlikwidować bo protestują, miasto całe
      obsrane przez psy- nic nie można z tym zrobić itd itd. Ciągłe protesty i
      zakazy. Jak ktoś chce mieć ciszę i spokój to niech się do pałacu w Wilanowie
      przeprowadzi. Stoi pusty. A Warszawa jest dużym miastem, a nie wsią z dziennym
      straganem i odpustem, a w nocy cisza i spokój.
    • Gość: Koko Dresiarnia! IP: 62.102.33.* 05.08.04, 09:37
      Wreszcie zamknęli tę dresiarnię pełną mięśniaków i różowych paniuś! Brawo!
      • Gość: jamajka nie ma bidy IP: *.waw.pl / *.waw.pl 05.08.04, 09:53
        nie pierwszy raz zamykali i nie ostatni :))

• Gość: kluza Re: Klub Labirynt zamknięty na amen? IP: 195.187.84.* 05.08.04, 10:05
      A co w zamian panie prezydencie. Wszystko zamiera, wszystko się zamyka, bo
      głośno, brudno, niebezpiecznie itd. Czy był pan kiedyś młody ? Przecież w W-wie
      nie ma życia kulturalnego. Co pan jeszcze zamknie ?
      • Gość: spl Re: Klub Labirynt zamknięty na amen? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.08.04, 18:21
        Facet, co ty bredzisz, gdzie nie ma życia kulturalnego? Otwórz sobie pierwszy
        lepszy przegląd kulturalny i wybierz coś dla siebie. Nawet dla dresiarzy coś
        się znajdzie - np. wycieczka do ZOO lub Muzeum Techniki.
    • norbi75 Najsmutniejsze jest to... 05.08.04, 10:13
      ze z Waszych wypowiedzi wynika ze interesuje Was tylko czubek Waszego nosa!
      Macie gleboko w d.... Sasiada, Kolege, ktorzy gdy Wy sie bawicie cierpia..
      Oby Was taka sytuacja nie spotkala...

Pozdrawiam,
      Norbi
      • Gość: Peppers Nareszcie!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.08.04, 13:40
        Nareszcie!!! W koncue prawo i dobro mieszkancow zwyciezylo. Nie lubie Pana
        Prezydenta Kaczynskiego ale w tym wypadku podziwiam go i popieram w 100%.

Pozdrawiam!
      • Gość: R.A Re: Najsmutniejsze jest to... IP: *.aster.pl / *.aster.pl 06.08.04, 00:08
        A na co cierpisz?
    • Gość: ;) Frenkiel, Jarczynski itd itp IP: 212.160.138.* 05.08.04, 16:25
      Moze tej starej klice ktoś wreszcie przytrze nosa ;) Ciekawe ze eks ubecja czy
      tez radni i inne figurki polityczne mają taka łatwość w prowadzeniu w tym
      mieście lokali? Inni przy takim sposobie zarzadzania juz dawno by poszli z
      torbami ale nie oni! Na klikę nie ma i nigdy nie będzie mocnych ;( Brawo Panie
      Kaczorku ale mysle ze jest to tylko jakas prywatna gierka (kolega koledze
      świnie podkłada ;))
    • Gość: spl Frenkel działa w nocy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.08.04, 18:27
      Frenkiel w nocy,w asyście policji wszedł do swego klubu. Prezydent oburzony na
      policję, która rano zamykała a wieczorem otworzyła klub.

Ja tam policji się nie dziwię, własciciel ma prawo wejść do swego lokalu. Tylko
      ciekaw jestem dlaczego Frenkel robi to nocą, a nie w dzień. Skoro nie ma nic do
      ukrycia.

A może ktoś z lokatorów widział, czy właściciel wynosił coś z klubu?
    • Gość: gosc pic na wode kaczynski ma kupca na posesje za kase IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 06.08.04, 00:05
      bedzie tam biurowiec i nie wiezcie w uczciwy przetarg wszystko jest ustawione
      wszystkiego naj szczesliwym sasiadomsasiadom
    • Gość: banana bezkarni i brutalni IP: *.chello.pl 06.08.04, 10:26
      (...)Bolek, Lolek, Stereo, Labirynt - wymienia jeden z policjantów nazwy
      miejsc, których bramkarze uchodzą za najbrutalniejszych. Ostatni z tych klubów
      to czarna wizytówka stolicy i jej włodarzy. Lokal od kilku lat funkcjonuje w
      samym centrum miasta nielegalnie. Jego zamknięcie zapowiadał na początku swojej
      kadencji Paweł Piskorski, prezydent Warszawy. Minęły dwa lata, Labirynt nadal
      działa. Do jego stałych bywalców należą gwiazdy telewizji, niektórzy warszawscy
      politycy i biznesmeni, a także gangsterzy i prostytutki.

Kluby Labirynt, Stereo, Pod Galerią i Kontiki kontrolują Władysław i Piotr
      Frenklowie. Chcemy z nimi porozmawiać. Telefonujemy do Labiryntu. W Labiryncie
      odsyłają nas do Kontiki. Dzwonimy tam i prosimy o rozmowę z właścicielem.
      Telefon odbiera starszy mężczyzna: - Nie, nikogo nigdy w Labiryncie nie pobito,
      a na bramce nie stoją policjanci. Klub działa legalnie - prostuje nasze
      informacje. Na koniec nie chce się przedstawić. Później mówi, że tak w ogóle to
      kluby mają różnych właścicieli i nie będzie o Labiryncie rozmawiał.

całość w :
      www.nowe-panstwo.pl/np_17_2001/ 17_spoleczenstwo_swietlik.htm - 18k
    • Gość: banana a Miętus był? IP: *.chello.pl 07.08.04, 10:03
      był przyjazny urzędnik Śródmieścia Mietus, kolega starszego Frenkala z PZPR, na
      dyskotece w klubie na Wale Miedzeszyńskim? powinien byc, wesprzec współnika
      (chocby i cichego), w końcu to jego firma ma udziały w tym interesie

jakoś umknął nam inny aspekt sprawy - cios we Frenklów to cios w układ
      warszawski, Frenklowie sa protegowanymi SLD włodarzy, którzy podzielili sie
      byli strefami wpływów w W-wie z PO
    • Gość: Adi2004 Re: Klub Labirynt zamknięty na amen? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.04, 14:31
      Jasne!!! Zamknać porządny klub a za takie gdzie można dostać porządny wpier....
      nawet od ochroniarzy to się nie wezmą!!! Czy tam coś było zażygane czy zasikane
      jak pisze GW?... Ciekawe kiedy? Nie widziałem tam dziennikarzy o 4tej rano :)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka