Dodaj do ulubionych

Oszustka z Multimedia Energia Tatiana Andrashko

15.07.15, 09:52
Uwaga na chodząca po domach (obecnie na Chomiczówce) oszustkę - przedstawicielkę firmy Multimedia Energia z Gdyni Tatianę Andrashko.
Wyłudza (głownie od starszych osób) rachunki za prąd z RWE i opowiada bajki ze jest przedstawicielką tej firmy, która przyszła sporządzić aneks do umowy dzięki któremu rachunki spadną o 10zł miesięcznie. Wizyta kończy sie podpisaniem umowy z Multimedia Energia na nie do końca sprecyzowanych warunkach i wypowiedzeniem umowy RWE.
Obserwuj wątek
    • fruqo3 Re: Oszustka z Multimedia Energia Tatiana Andrash 20.07.15, 22:34
      W górę!
      • Gość: Syla Re: Oszustka z Multimedia Energia Tatiana Andrash IP: *.dynamic.chello.pl 09.09.15, 11:48
        Tydzień temu dałam się oszukać, a nie jestem starszą osobą. Jestem na siebie zła,
        To prawda, przedstawia się jako przedstawiciel RWE i podsuwa umowę z Multimedia. Ja na szczęście zorientowałam się szybko i zdążę wypowiedzieć umowę (jest na to 14 dni).
        Mam pytanie czy wiadomo coś czy podsuwa jakieś inne umowy z innych firm? Ostatnio słyszałam że niektórzy (nie wiem czy z firmy Multimedia czy innej) podsuwają przy okazji umowę na usługę badania EKG przez telefon. Mam nadzieję, że ja tego nie podpisałam?
    • Gość: zdziwiona Re: Oszustka z Multimedia Energia Tatiana Andrash IP: *.dynamic-ww-1.vectranet.pl 07.10.15, 11:04
      jednak głupota ludzka nie zna granic... a kto przy zdrowych zmysłach wpuszcza do mieszkania obcych!!!? Ludzie! Przedstawiciele urzędów, czy innych instytucji mają obowiązek zapowiedzieć wizytę i odpowiednio ją udokumentować
      • Gość: gość Re: Oszustka z Multimedia Energia Tatiana Andrash IP: *.warszawa.vectranet.pl 28.10.15, 17:50
        Kto wpuszcza? Ludzie starsi, którzy niedowidzą i ufają na słowo takim ludziom jak pani Tamara. Wystarczy że taka pani przedstawi się jako pracownik RWE i ufny starszy człowiek wpuści taką osobę. Osoby starsze nie są w stanie przeczytać plakietki/identyfikatora pukającego do drzwi. Starszy człowiek nie jest nawet świadomy, że istnieją jakieś inne firmy poza RWE, więc podsuniętą przez akwizytora umowe traktują jako umowę z RWE, nawet nie przyjdzie im do głowy spojrzeć np na logo firmy widniejące na umowie czy na plakietkę akwizytora.

Owszem, mówi się o tym w mediach, że nie powinno się wpuszczać obcych. Ale nasze babcie i dziadkowie mają w sobie niestety zaufanie do przemiłych pań i panów pukających do drzwi, wystarczy że ktos pomacha plakietką.

• Gość: bardziejzdziwiona Re: Oszustka z Multimedia Energia Tatiana Andrash IP: *.dynamic-ww-1.vectranet.pl 01.11.15, 10:19
        Ludzie starsi i niedowidzący, raczej nie przeczytają tego ostrzeżenia w internecie, więc dziwi mnie to jeszcze bardziej
    • Gość: gość 1 Re: Oszustka z Multimedia Energia Tatiana Andrash IP: *.146.67.224.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 16.12.15, 11:34
      Jestem oburzona polityką firmy Multimedia Energia. Zostałam oszukana przez przedstawiciela firmy MACIEJA SISIKA z Warszawy. Przedstawiciel podaje się za pracownika firmy RWE, zapewnia, że oferuje aneks na obniżenie kosztów rachunków za energie w RWE.
      • Gość: oopoornik Re: Oszustka z Multimedia Energia Tatiana Andrash IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.01.16, 15:55
        Ten sam Pan nadal grasuje w Warszawie. Ostrzegłem znajomych sąsiadów. Na wstępie wypytuje się o oświadczenia wobec RWE uprawniające do zniżek w rachunkach, które skutkują umową terminową. Takich umów nie można wypowiedzieć i wtedy rezygnuje, natomiast w innym przypadku dąży do podpisania umowy oferując mniejsze opłaty.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka