Dodaj do ulubionych

Polecam serwis IVITER

05.11.18, 13:46
W kwestii komunikacji i organizacji faktycznie jest pole do poprawy, ale wiedzę techniczną i umiejętności mają naprawdę na wysokim poziomie. Dla mnie to się głównie liczy, kiedy chcę naprawić sprzęt, zwłaszcza nietypowy. A serwis naprawia nie tylko standardowy współczesny sprzęt RTV. Widziałem tam np. magnetofon szpulowy, sprzęt medyczny, zabawki...
Sam oddałem do naprawy stację pogodową, a dokładniej zewnętrzny czujnik temperatury i wilgotności. Produkt jest markowy, nie chiński i szkoda było mi wyrzucać działającą stację tylko ze względu na czujnik. Czujnika nie można dokupić, bo został wycofany z produkcji, nie ma też zamiennika. Kompaktowa konstrukcja nie była projektowana pod jakiekolwiek naprawy, więc sytuacja wyglądała na beznadziejną. Mimo to serwis podjął wyzwanie i po tygodniu odebrałem w pełni sprawne urządzenie. I to w cenie z zachowaniem akceptowalnej proporcji do ceny nowego urządzenia, które jest relatywnie tanie (w porównaniu ze sprzętem RTV). Inaczej przecież naprawa nie miałaby sensu.
Jestem pozytywnie zaskoczony, bo inne serwisy nie chciały nawet słyszeć o sprawdzeniu urządzenia twierdząc, że jest nienaprawialne.
Duży szacunek dla umiejętności i zaangażowania techników pracujących w tym serwisie. Widać, że im zależy, a o to dzisiaj wcale nie jest łatwo.
Obserwuj wątek
    • Gość: Klaudia Romanowska Re: Polecam serwis IVITER IP: *.dynamic.chello.pl 05.11.18, 20:15
      W Iviterze wymieniałam wyświetlacz oraz baterię w telefonie Xiaomi Redmi 4s. Ogromny plus za szybkość wykonania usługi. Za każdym razem wymiana nie trwała dłużej niż pół godziny i telefon od razu był gotów do użytku. Po naprawie telefon spadał mi wielokrotnie, a wyświetlacz jak był cały, tak jest nadal. Powiedziałabym wręcz, że jakość tego smartfona jest po naprawie lepsza, niż za nowości - oryginalna szybka od producenta pękła mi już po paru upadkach, a bateria spuchła po paru cieplejszych dniach spędzonych na plaży. Teraz bateria, trzyma około dwóch dni, więc nie mam wątpliwości co do tego, że użyte części były oryginalne i najwyższej jakości. Generalnie wszystko super i obsługa na najwyższym poziomie. Na pewno będę wracać.
      • iviter-serwis Re: Polecam serwis IVITER 22.11.18, 15:31
        Dziękujemy za Twoją opinię Klaudio. Za każdym razem staramy się aby usługa naprawy telefonu była wykonana szybko. Docelowo w planach mamy stworzenie ogromnego magazynu podzespołów zamiennych, dzięki któremu wszystkie naprawy będziemy w stanie wykonywać błyskawicznie. Obecnie nie mamy takie magazynu, mamy na stanie jedynie podstawowe podzespoły. Docelowo, najpewniej na Placu Konstytucji stworzymy serwis telefonów zaopatrzony doskonale, zdolny wykonać niemal każdą usługę w zasadzie od ręki.
        Dzięki raz jeszcze za opinię.
        • Gość: Klaudia Re: Polecam serwis IVITER IP: *.centertel.pl 10.12.18, 00:00
          Bardzo dziękuję za odpowiedź. To również doceniam - że każdy klient, każda opinia, nie pozostaje przez was niezauważona, pominięta.
          Firmy często olewają klientów. Jestem osobą bardzo aktywną w internecie i chętnie wystawiam opinie, aby ułatwić wybór przyszłym klientom. Niestety nie zawsze otrzymuje na nie odpowiedź, mimo że w interesie firmy powinno być zadbanie o dobry kontakt z klientem. Wy to robicie - odpowiadacie zarówno na dobre jak i na złe opinie. Obsługa na najwyższym poziomie :)
    • iviter-serwis Re: Polecam serwis IVITER 05.12.18, 13:31
      Dziękuję za opinię - robimy co możemy aby zbudować jedyną w swoim rodzaju firmę serwisową. Dwoimy się i troimy. Niestety nie zawsze wszystko wychodzi - jednak wkładamy ogromną ilość energii. Myślę, że za kilka miesięcy, może za rok wszystko będzie u nas chodzić jak w zegarku. Zdarzają się osoby niezadowolone z naszych usług ze względu na wysoką ich zdaniem cenę naszej usługi - niestety nie da się tego rodzaju usług świadczyć tanio - to ekonomicznie niemożliwe. Policzyłem to. Pozdrawiam! Iwo Czerniawski IVITER
    • iviter-serwis Re: Polecam serwis IVITER 09.12.18, 22:38
      Jeszcze wracając do samych terminów - naszym celem jest osiągnięcie poziomu 3 dni na informację zwrotną po otrzymaniu sprzętu. Sprawa jest o tyle trudna, że musimy aktualnie wyjść z masy ogonów, które się w naszym serwisie wytworzyły. Zatrudniliśmy dodatkowe osoby w celu opanowania sytuacji. Dwoimy się i troimy. Głęboko wierzymy, że w ciągu najbliższym miesięcy uda nam się stworzyć idealny serwis elektroniki.
    • Gość: Iwona Re: Polecam serwis IVITER IP: *.dynamic.chello.pl 09.12.18, 23:55
      Pracuję w serwisie już półtora roku, i zdaję sobie sprawę, że jeszcze dużo rzeczy należałoby poprawić. Mamy świetnych techników, którzy potrafią naprawić nawet najbardziej nietypowy sprzęt, jednak niekiedy zdarzają się zaniedbania, które nie wynikają z naszej złej woli, a z nadmiaru zajęć. Zdarza się, że w serwisie równocześnie jest kilku klientów, oprócz tego dzwoni kilka telefonów.W dodatku otrzymujemy masę maili od klientów oraz część osób, które są zainteresowane naszymi naprawami, piszą na czacie, na którym spodziewają się natychmiastowej odpowiedzi. Nie zawsze udaje się to wszystko pogodzić. Często też usiłujemy się dodzwonić do kogoś, aby przedstawić mu diagnozę i wycenę jego sprzętu, a on nie odbiera telefonu. Wtedy nagrywamy się na sekretarkę lub piszemy sms-a. Okazuje się, że nie wszyscy odsłuchują sekretarkę, a niektórzy nie odczytują sms-ów. Potem z tego powstają nieporozumienia, ponieważ klienci, z którymi z jakiegoś powodu nie udało się nam skontaktować, mają do nas pretensje z powodu braku kontaktu. Będziemy się starali , aby takich sytuacji było jak najmniej w przyszłości.
      I rzeczywiście nie boimy się napraw sprzętu, który był w innych serwisach i tam nie dali sobie z nim rady. To jest dla nas pewnego rodzaju wyzwanie :)
      • iviter-serwis Re: Polecam serwis IVITER 13.12.18, 03:33
        Iwona! Jako właściciel firmy zrobię wszystko, co w mojej mocy aby poprawić sytuację związaną z komunikacją z Klientami. Nam po prostu brakuje rąk do pracy. Niestety nie jest sztuką przyjąć kogokolwiek do pracy - musimy przyjmować tylko i wyłącznie odpowiednio przygotowane osoby - a takich jest bardzo mało. Być może ludzie nie zdają sobie sprawy z możliwych zarobków u nas. Być może po prostu jest bardzo niewielu dobrych specjalistów na rynku pracy, posiadających odpowiednie doświadczenie z zakresu obsługi klienta. Kolejna sprawa - nasz serwis rozwinął się bardzo dynamicznie - być może za szybko i dostał zadyszki. Jeszcze na początku roku 2016 był jeden pracownik i ja. Kilka miesięcy później już się zaczął ruch, który nas w pewnym momencie zaskoczył. Ogony się ciągnął cały czas- ale jest też tak, że jest już znacznie lepiej i sytuacja stabilnie się poprawia. Będzie już tylko lepiej gdyż przetrwaliśmy najtrudniejszy czas dla rozwoju każdej firmy - nie tylko pierwsze 2 lata, ale pierwszych 5 lat. Teraz już będzie tylko lepiej. Rośniemy, przybywa zadowolonych klientów. Niezadowolonych też jest trochę - ale ten się nie myli kto nic nie robi. A jeśli ktoś ma jakieś pretensje, zastrzeżenia do naszej pracy - zawsze może napisać bezpośrednio do mnie - iwo at iviter.pl (zamiast at - @ - takie zabezpieczenie antyspam). Zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam! Iwo Czerniawski
        • Gość: SOS Re: Polecam serwis IVITER IP: *.centertel.pl 21.12.18, 17:34
          Polecam firmę jako sprawne "pogotowie" na wypadek uszkodzonego sprzętu. Działają profesjonalnie, szybko, choć nie tanio, ale skutecznie!! A to jest najważniejsze zwłaszcza gdy komputer służy nam do codziennej pracy - jak to jest w moim przypadku. Dzięki zrozumieniu sytuacji w jakiej się znalazłem, manager ds. obsługi Artur G. uruchomił szybką ścieżkę naprawy i po 4 godzinach mogłem już sprawnie działać dalej, co zaoszczędziło mi i moim współpracownikom wiele czasu i dodatkowego zaangażowania. Życzę firmie Iviter dalszego szybkiego rozwoju, wielu samych zadowolonych klientów, do których się zaliczam, wysokobudżetowych zleceń a pracownikom wytrwałości w codziennych zmaganiach ze sprzętem i tzw. trudnymi klientami. Ale od tych ostatnich jest manager Artur G. którego przy tej okazji gorąco pozdrawiam. SOS
          • iviter-serwis Re: Polecam serwis IVITER 27.12.18, 04:57
            Dzięki! Artur robi bardzo dużo, jest bardzo zaangażowany i bardzo denerwuje się, gdy wrzucamy mu kolejne sprawy - a on zobowiązał się swoim imieniem i twarzą przed klientami, że zdoła dopilnować ich spraw. Jest obowiązkowy, odpowiedzialny, punktualny i generalnie daje radę. Jesteśmy mu wdzięczni za jego pracę a on sam wygląda na zadowolonego z naszej firmy. Oby tak dalej! Potrzebujemy takich jak on jeszcze przynajmniej kilku i zdecydowanie sytuacja w naszej firmie tylko się poprawi.
      • karolboj Re: Polecam serwis IVITER 29.05.19, 22:09
        Polecam serwis elektroniki iviter mój expres kolbowy do kawy marki ROCKET. Jest to firma która robi profesjonalne expresy do kawy dla baristów niestety owy sprzęt się zepsuł i nikt nie chciał go naprawić a jeśli już chcieli to kosztowało to w granicach 3000 zł. Moja głowa pożegnała się już mentalnie z tym urządzeniem ale została mi polecona firma iVITER która mieści się na ulicy Jana Pawła. Zostałem mile obsłużony, zostały mi przedstawione konkrety dotyczące mojego sprzętu i ustalenie kwoty naprawy tego cuda trochę się targowałem ale zrobiłem to bardziej dla zasady pracownik który wyglądał mi na kierownika sklepu podpisał dokumenty z kwotą ja też je podpisałem i mieliśmy czystą i jasną sprawę i nie było to 3000zł ani połowa z tej kwoty a kawa smakuje tak samo jak smakowała o gwarancji na urządzenie już nie wspomnę jestem zachwycony i polecam dalej i sam będę tam chętnie przychodził jeśli niestety zepsuje mi się jakieś urządzenie pozdrawiam
    • zerwikapturrr Re: Polecam serwis IVITER 26.12.18, 20:55
      Naprawa wzmacniacza Audiolab (vintage) jak dla mnie super, bez zastrzeżeń. Obsługa konkretna. Koszt? Jak to koszt, zawsze za wysoki, ale trzeba porównać z tym co ekwiwalentne na rynku. Nikt nikogo nie zmusza, można przecież do producenta (i dopiero przyszłoby się wachlować). No i trzeba docenić, że multiinstrumentaliści, jeśli chodzi o zakres sprzętu...
      • iviter-serwis Re: Polecam serwis IVITER 27.12.18, 05:04
        Dziękujemy. Serwis sprzętu audio jest naszym oczkiem w głowie. W tej chwili w naszej firmie działają już dwa niezależne działy serwisu sprzętu audio. Obydwa na bardzo wysokim poziomie. Zarówno sekcja z ul. Dzielnej 7a, jak również Plac Konstytucji posiada na swoim pokładzie techników wybitnych. Nie jesteśmy najtańszym serwisem w Polsce i z pewnością nie damy rady nim być. Od samego początku staramy się uprzedzić o kosztach w sposób odpowiedni - tak, aby uniknąć nieporozumień później.

Przy okazji każdego serwisu dokonujemy pełnej konserwacji sprzętu.

Nasz multi-instrumentalizm wygląda akurat tak, że sekcja audio jest ściśle wyspecjalizowana w sprawach dźwiękowych. Aczkolwiek prawdą jest też, że elektronika jest cały czas taka sama - niezależnie od jej zastosowania i liczy się zdolność czytania schematów, umiejętność posługiwania się urządzeniami pomiarowymi, intuicja.

• iviter-serwis Re: Polecam serwis IVITER 02.01.19, 17:11
      W nowym roku postaramy się włożyć mnóstwo energii i sił w to aby doprowadzić do perfekcji nasze działy związane z obsługą klienta. Również wkładamy ogromną energię w obsługę zleceń z technicznego punktu widzenia. Chętnie przyjmę wszelkie uwagi na temat jakości obsługi i wszelkich problemów - iwo@iviter.pl - Dziękuję!
      • iviter-serwis Re: Polecam serwis IVITER 23.02.19, 23:18
        Dziękujemy za tę opinię. Faktycznie - w danym wypadku szybko udało nam się uporać z problemem, zawdzięczamy to jednak m.in. specjalistycznej aparaturze, jaką dysponujemy na pokładzie naszej firmy, która niekiedy potrafi czynić cuda z uszkodzonymi dyskami twardymi.
    • Gość: Ok Re: Polecam serwis IVITER IP: *.nat.student.pw.edu.pl 31.01.19, 00:07
      Bardzo dobry serwis. Odzyskano dane z uszkodzonego dysku zewnętrznego sprawnie i w bardzo konkurencyjnej cenie. Znakomita komunikacja z pracownikami. Serwisant, po błyskawicznej analizie, wytłumaczył w czym tkwił problem i opisał jak będzie przebiegał proces odzyskiwania. Całość zlecenia została wykonana terminowo, zgodnie z ustaleniami. Serwis godny polecenia.
      • iviter-serwis Re: Polecam serwis IVITER 23.02.19, 23:16
        Bardzo dziękujemy za tę opinię. Prawda jest też taka, że akurat nasz dział odzyskiwania danych działa wzorcowo - nigdy nie ma problemu z kontaktem, nawet jeśli są pewne opóźnienia w pracy - zawsze można do nas zadzwonić i uzyskać konkretną informację na temat czasu, postępu. Można też zlecić usługę ekspresową, w której nie ma najmniejszej szansy na opóźnienie.

Do odzyskiwania danych stosujemy najnowocześniejszych rozwiązań. Cały czas się szkolimy, jeździmy na seminaria zagraniczne, konsultujemy trudne przypadki z centrami zajmującymi się odzyskiwaniem danych z Rosji i Izraela.
      • iviter-serwis Re: Polecam serwis IVITER 16.03.19, 13:26
        Dziękujemy za opinię. Bardzo zależało nam na kompleksowych usługach i tworzeniu świadomości - świadomości, że każda awaria, każdy problem można właśnie u nas rozwiązać. Docelowo na Placu Konstytucji powstanie centralny punkt w zakresie usług elektronicznych, sprzedaży produktów elektronicznych i elektrycznych.
    • iviter-serwis Re: Polecam serwis IVITER 16.03.19, 21:25
      Serwis IVITER pracuje aktualnie nad profesjonalną infolinią oraz systemem do obsługi wszystkich zleceń przy pomocy ticketów. Planujemy, że po wdrożeniu takiego systemu każde zapytanie skierowane do nas zostanie rozwiązane z mgnieniu oka, jak również nie będzie więcej problemów z nieodbieraniem połączeń itd. Bardzo naprawdę staram się zapanować nad organizacją firmy. Iwo Czerniawski
    • iviter-serwis Re: Polecam serwis IVITER 01.06.19, 13:10
      Wszystko idzie w dobrym kierunku. Rusza już infolinia - profesjonalna infolinia serwisu. Od teraz nie będzie już nigdy więcej kłopotów z kontaktem z nami. Wszystkie zgłoszenia od klientów będą zbierane przez profesjonalny zespół i przy pomocy profesjonalnych narzędzi rozdzielane między opiekunów konkretnych napraw. Głęboko wierzę, że diametralnie poprawi się jakość naszej pracy.

W danej chwili rozwijamy obydwa punkty - zarówno na ul. Dzielnej 7a, jak i na Placu Konstytucji. Zwłaszcza na Placu Konstytucji - w lokalu po Instrumentach muzycznych dzieje się bardzo wiele. Powstaje sklep z elektroniką - docelowo rozbudowana galeria handlowa.
      • anna_wardzinska Re: Polecam serwis IVITER 08.06.19, 19:06
        Serwis godny polecenia. Laptop w którym padł dysk został naprawiony praktycznie od ręki. Najistotniejsze odzyskanie danych przebiegło profesjonalnie, wcześniej dostałam pełną informację dotyczącą możliwości naprawy. Odebrałam komputer wyczyszczony i działający sprawniej niż nowy. Co wyróżnia serwis Iviter - indywidualne podejście do sprzętu, cierpliwość i nieograniczony czas na wyjaśnienie problemu. Plus zaangażowana i bardzo miła obsługa.
    • iviter-serwis Re: Polecam serwis IVITER 13.02.20, 10:15
      Kolejna aktualizacja - uruchomiliśmy opcję zgłaszania reklamacji do właściciela firmy. iviterserwis.pl/uwagi-i-reklamacje
      Reakcja na każde zgłoszenie jest momentalna, chodzi o to, aby reagować, interweniować. Oczywiście w ideale nie powinno dochodzić do opóźnień - i staramy się poprawiać w tym zakresie - tak bardzo, jak to tylko jest możliwe.
      Wdrażamy kolejne zmiany. Walczymy!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka