Dodaj do ulubionych

Polecam serwis IVITER

05.11.18, 13:46
W kwestii komunikacji i organizacji faktycznie jest pole do poprawy, ale wiedzę techniczną i umiejętności mają naprawdę na wysokim poziomie. Dla mnie to się głównie liczy, kiedy chcę naprawić sprzęt, zwłaszcza nietypowy. A serwis naprawia nie tylko standardowy współczesny sprzęt RTV. Widziałem tam np. magnetofon szpulowy, sprzęt medyczny, zabawki...
Sam oddałem do naprawy stację pogodową, a dokładniej zewnętrzny czujnik temperatury i wilgotności. Produkt jest markowy, nie chiński i szkoda było mi wyrzucać działającą stację tylko ze względu na czujnik. Czujnika nie można dokupić, bo został wycofany z produkcji, nie ma też zamiennika. Kompaktowa konstrukcja nie była projektowana pod jakiekolwiek naprawy, więc sytuacja wyglądała na beznadziejną. Mimo to serwis podjął wyzwanie i po tygodniu odebrałem w pełni sprawne urządzenie. I to w cenie z zachowaniem akceptowalnej proporcji do ceny nowego urządzenia, które jest relatywnie tanie (w porównaniu ze sprzętem RTV). Inaczej przecież naprawa nie miałaby sensu.
Jestem pozytywnie zaskoczony, bo inne serwisy nie chciały nawet słyszeć o sprawdzeniu urządzenia twierdząc, że jest nienaprawialne.
Duży szacunek dla umiejętności i zaangażowania techników pracujących w tym serwisie. Widać, że im zależy, a o to dzisiaj wcale nie jest łatwo.
Obserwuj wątek
  • Gość: Klaudia Romanowska Re: Polecam serwis IVITER IP: *.dynamic.chello.pl 05.11.18, 20:15
   W Iviterze wymieniałam wyświetlacz oraz baterię w telefonie Xiaomi Redmi 4s. Ogromny plus za szybkość wykonania usługi. Za każdym razem wymiana nie trwała dłużej niż pół godziny i telefon od razu był gotów do użytku. Po naprawie telefon spadał mi wielokrotnie, a wyświetlacz jak był cały, tak jest nadal. Powiedziałabym wręcz, że jakość tego smartfona jest po naprawie lepsza, niż za nowości - oryginalna szybka od producenta pękła mi już po paru upadkach, a bateria spuchła po paru cieplejszych dniach spędzonych na plaży. Teraz bateria, trzyma około dwóch dni, więc nie mam wątpliwości co do tego, że użyte części były oryginalne i najwyższej jakości. Generalnie wszystko super i obsługa na najwyższym poziomie. Na pewno będę wracać.
   • iviter-serwis Re: Polecam serwis IVITER 22.11.18, 15:31
    Dziękujemy za Twoją opinię Klaudio. Za każdym razem staramy się aby usługa naprawy telefonu była wykonana szybko. Docelowo w planach mamy stworzenie ogromnego magazynu podzespołów zamiennych, dzięki któremu wszystkie naprawy będziemy w stanie wykonywać błyskawicznie. Obecnie nie mamy takie magazynu, mamy na stanie jedynie podstawowe podzespoły. Docelowo, najpewniej na Placu Konstytucji stworzymy serwis telefonów zaopatrzony doskonale, zdolny wykonać niemal każdą usługę w zasadzie od ręki.
    Dzięki raz jeszcze za opinię.
    • Gość: Klaudia Re: Polecam serwis IVITER IP: *.centertel.pl 10.12.18, 00:00
     Bardzo dziękuję za odpowiedź. To również doceniam - że każdy klient, każda opinia, nie pozostaje przez was niezauważona, pominięta.
     Firmy często olewają klientów. Jestem osobą bardzo aktywną w internecie i chętnie wystawiam opinie, aby ułatwić wybór przyszłym klientom. Niestety nie zawsze otrzymuje na nie odpowiedź, mimo że w interesie firmy powinno być zadbanie o dobry kontakt z klientem. Wy to robicie - odpowiadacie zarówno na dobre jak i na złe opinie. Obsługa na najwyższym poziomie :)
     • iviter-serwis Re: Polecam serwis IVITER 27.12.18, 05:05
      Zawsze reagujemy. A w razie kłopotów zawsze prosimy o kontakt bezpośredni z właścicielem - czyli z adresem mailowym iwo (at) iviter.pl

  • iviter-serwis Re: Polecam serwis IVITER 05.12.18, 13:31
   Dziękuję za opinię - robimy co możemy aby zbudować jedyną w swoim rodzaju firmę serwisową. Dwoimy się i troimy. Niestety nie zawsze wszystko wychodzi - jednak wkładamy ogromną ilość energii. Myślę, że za kilka miesięcy, może za rok wszystko będzie u nas chodzić jak w zegarku. Zdarzają się osoby niezadowolone z naszych usług ze względu na wysoką ich zdaniem cenę naszej usługi - niestety nie da się tego rodzaju usług świadczyć tanio - to ekonomicznie niemożliwe. Policzyłem to. Pozdrawiam! Iwo Czerniawski IVITER
  • iviter-serwis Re: Polecam serwis IVITER 09.12.18, 22:38
   Jeszcze wracając do samych terminów - naszym celem jest osiągnięcie poziomu 3 dni na informację zwrotną po otrzymaniu sprzętu. Sprawa jest o tyle trudna, że musimy aktualnie wyjść z masy ogonów, które się w naszym serwisie wytworzyły. Zatrudniliśmy dodatkowe osoby w celu opanowania sytuacji. Dwoimy się i troimy. Głęboko wierzymy, że w ciągu najbliższym miesięcy uda nam się stworzyć idealny serwis elektroniki.
  • Gość: Iwona Re: Polecam serwis IVITER IP: *.dynamic.chello.pl 09.12.18, 23:55
   Pracuję w serwisie już półtora roku, i zdaję sobie sprawę, że jeszcze dużo rzeczy należałoby poprawić. Mamy świetnych techników, którzy potrafią naprawić nawet najbardziej nietypowy sprzęt, jednak niekiedy zdarzają się zaniedbania, które nie wynikają z naszej złej woli, a z nadmiaru zajęć. Zdarza się, że w serwisie równocześnie jest kilku klientów, oprócz tego dzwoni kilka telefonów.W dodatku otrzymujemy masę maili od klientów oraz część osób, które są zainteresowane naszymi naprawami, piszą na czacie, na którym spodziewają się natychmiastowej odpowiedzi. Nie zawsze udaje się to wszystko pogodzić. Często też usiłujemy się dodzwonić do kogoś, aby przedstawić mu diagnozę i wycenę jego sprzętu, a on nie odbiera telefonu. Wtedy nagrywamy się na sekretarkę lub piszemy sms-a. Okazuje się, że nie wszyscy odsłuchują sekretarkę, a niektórzy nie odczytują sms-ów. Potem z tego powstają nieporozumienia, ponieważ klienci, z którymi z jakiegoś powodu nie udało się nam skontaktować, mają do nas pretensje z powodu braku kontaktu. Będziemy się starali , aby takich sytuacji było jak najmniej w przyszłości.
   I rzeczywiście nie boimy się napraw sprzętu, który był w innych serwisach i tam nie dali sobie z nim rady. To jest dla nas pewnego rodzaju wyzwanie :)
   • iviter-serwis Re: Polecam serwis IVITER 13.12.18, 03:33
    Iwona! Jako właściciel firmy zrobię wszystko, co w mojej mocy aby poprawić sytuację związaną z komunikacją z Klientami. Nam po prostu brakuje rąk do pracy. Niestety nie jest sztuką przyjąć kogokolwiek do pracy - musimy przyjmować tylko i wyłącznie odpowiednio przygotowane osoby - a takich jest bardzo mało. Być może ludzie nie zdają sobie sprawy z możliwych zarobków u nas. Być może po prostu jest bardzo niewielu dobrych specjalistów na rynku pracy, posiadających odpowiednie doświadczenie z zakresu obsługi klienta. Kolejna sprawa - nasz serwis rozwinął się bardzo dynamicznie - być może za szybko i dostał zadyszki. Jeszcze na początku roku 2016 był jeden pracownik i ja. Kilka miesięcy później już się zaczął ruch, który nas w pewnym momencie zaskoczył. Ogony się ciągnął cały czas- ale jest też tak, że jest już znacznie lepiej i sytuacja stabilnie się poprawia. Będzie już tylko lepiej gdyż przetrwaliśmy najtrudniejszy czas dla rozwoju każdej firmy - nie tylko pierwsze 2 lata, ale pierwszych 5 lat. Teraz już będzie tylko lepiej. Rośniemy, przybywa zadowolonych klientów. Niezadowolonych też jest trochę - ale ten się nie myli kto nic nie robi. A jeśli ktoś ma jakieś pretensje, zastrzeżenia do naszej pracy - zawsze może napisać bezpośrednio do mnie - iwo at iviter.pl (zamiast at - @ - takie zabezpieczenie antyspam). Zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam! Iwo Czerniawski
    • Gość: SOS Re: Polecam serwis IVITER IP: *.centertel.pl 21.12.18, 17:34
     Polecam firmę jako sprawne "pogotowie" na wypadek uszkodzonego sprzętu. Działają profesjonalnie, szybko, choć nie tanio, ale skutecznie!! A to jest najważniejsze zwłaszcza gdy komputer służy nam do codziennej pracy - jak to jest w moim przypadku. Dzięki zrozumieniu sytuacji w jakiej się znalazłem, manager ds. obsługi Artur G. uruchomił szybką ścieżkę naprawy i po 4 godzinach mogłem już sprawnie działać dalej, co zaoszczędziło mi i moim współpracownikom wiele czasu i dodatkowego zaangażowania. Życzę firmie Iviter dalszego szybkiego rozwoju, wielu samych zadowolonych klientów, do których się zaliczam, wysokobudżetowych zleceń a pracownikom wytrwałości w codziennych zmaganiach ze sprzętem i tzw. trudnymi klientami. Ale od tych ostatnich jest manager Artur G. którego przy tej okazji gorąco pozdrawiam. SOS
     • iviter-serwis Re: Polecam serwis IVITER 27.12.18, 04:57
      Dzięki! Artur robi bardzo dużo, jest bardzo zaangażowany i bardzo denerwuje się, gdy wrzucamy mu kolejne sprawy - a on zobowiązał się swoim imieniem i twarzą przed klientami, że zdoła dopilnować ich spraw. Jest obowiązkowy, odpowiedzialny, punktualny i generalnie daje radę. Jesteśmy mu wdzięczni za jego pracę a on sam wygląda na zadowolonego z naszej firmy. Oby tak dalej! Potrzebujemy takich jak on jeszcze przynajmniej kilku i zdecydowanie sytuacja w naszej firmie tylko się poprawi.
   • karolboj Re: Polecam serwis IVITER 29.05.19, 22:09
    Polecam serwis elektroniki iviter mój expres kolbowy do kawy marki ROCKET. Jest to firma która robi profesjonalne expresy do kawy dla baristów niestety owy sprzęt się zepsuł i nikt nie chciał go naprawić a jeśli już chcieli to kosztowało to w granicach 3000 zł. Moja głowa pożegnała się już mentalnie z tym urządzeniem ale została mi polecona firma iVITER która mieści się na ulicy Jana Pawła. Zostałem mile obsłużony, zostały mi przedstawione konkrety dotyczące mojego sprzętu i ustalenie kwoty naprawy tego cuda trochę się targowałem ale zrobiłem to bardziej dla zasady pracownik który wyglądał mi na kierownika sklepu podpisał dokumenty z kwotą ja też je podpisałem i mieliśmy czystą i jasną sprawę i nie było to 3000zł ani połowa z tej kwoty a kawa smakuje tak samo jak smakowała o gwarancji na urządzenie już nie wspomnę jestem zachwycony i polecam dalej i sam będę tam chętnie przychodził jeśli niestety zepsuje mi się jakieś urządzenie pozdrawiam
    • iviter-serwis Re: Polecam serwis IVITER 08.07.19, 13:06
     My również dziękujemy za udaną współpracę! Zawsze może Pan na nas liczyć!
  • zerwikapturrr Re: Polecam serwis IVITER 26.12.18, 20:55
   Naprawa wzmacniacza Audiolab (vintage) jak dla mnie super, bez zastrzeżeń. Obsługa konkretna. Koszt? Jak to koszt, zawsze za wysoki, ale trzeba porównać z tym co ekwiwalentne na rynku. Nikt nikogo nie zmusza, można przecież do producenta (i dopiero przyszłoby się wachlować). No i trzeba docenić, że multiinstrumentaliści, jeśli chodzi o zakres sprzętu...
   • iviter-serwis Re: Polecam serwis IVITER 27.12.18, 05:04
    Dziękujemy. Serwis sprzętu audio jest naszym oczkiem w głowie. W tej chwili w naszej firmie działają już dwa niezależne działy serwisu sprzętu audio. Obydwa na bardzo wysokim poziomie. Zarówno sekcja z ul. Dzielnej 7a, jak również Plac Konstytucji posiada na swoim pokładzie techników wybitnych. Nie jesteśmy najtańszym serwisem w Polsce i z pewnością nie damy rady nim być. Od samego początku staramy się uprzedzić o kosztach w sposób odpowiedni - tak, aby uniknąć nieporozumień później.

    Przy okazji każdego serwisu dokonujemy pełnej konserwacji sprzętu.

    Nasz multi-instrumentalizm wygląda akurat tak, że sekcja audio jest ściśle wyspecjalizowana w sprawach dźwiękowych. Aczkolwiek prawdą jest też, że elektronika jest cały czas taka sama - niezależnie od jej zastosowania i liczy się zdolność czytania schematów, umiejętność posługiwania się urządzeniami pomiarowymi, intuicja.

  • iviter-serwis Re: Polecam serwis IVITER 02.01.19, 17:11
   W nowym roku postaramy się włożyć mnóstwo energii i sił w to aby doprowadzić do perfekcji nasze działy związane z obsługą klienta. Również wkładamy ogromną energię w obsługę zleceń z technicznego punktu widzenia. Chętnie przyjmę wszelkie uwagi na temat jakości obsługi i wszelkich problemów - iwo@iviter.pl - Dziękuję!
  • Gość: Witek Re: Polecam serwis IVITER IP: *.static.gprs.plus.pl 28.01.19, 00:28
   Skorzystałem u nich z odzyskiwania danych w zniszczonym dysku twardym z laptopa. Bardzo szybko uzyskałem profesjonalną diagnozę i zapowiedź odzyskania danych. Już kolejnego dnia dostałem informacje o zakończeniu procesu. Polecam.
   • iviter-serwis Re: Polecam serwis IVITER 23.02.19, 23:18
    Dziękujemy za tę opinię. Faktycznie - w danym wypadku szybko udało nam się uporać z problemem, zawdzięczamy to jednak m.in. specjalistycznej aparaturze, jaką dysponujemy na pokładzie naszej firmy, która niekiedy potrafi czynić cuda z uszkodzonymi dyskami twardymi.
  • Gość: Ok Re: Polecam serwis IVITER IP: *.nat.student.pw.edu.pl 31.01.19, 00:07
   Bardzo dobry serwis. Odzyskano dane z uszkodzonego dysku zewnętrznego sprawnie i w bardzo konkurencyjnej cenie. Znakomita komunikacja z pracownikami. Serwisant, po błyskawicznej analizie, wytłumaczył w czym tkwił problem i opisał jak będzie przebiegał proces odzyskiwania. Całość zlecenia została wykonana terminowo, zgodnie z ustaleniami. Serwis godny polecenia.
   • iviter-serwis Re: Polecam serwis IVITER 23.02.19, 23:16
    Bardzo dziękujemy za tę opinię. Prawda jest też taka, że akurat nasz dział odzyskiwania danych działa wzorcowo - nigdy nie ma problemu z kontaktem, nawet jeśli są pewne opóźnienia w pracy - zawsze można do nas zadzwonić i uzyskać konkretną informację na temat czasu, postępu. Można też zlecić usługę ekspresową, w której nie ma najmniejszej szansy na opóźnienie.

    Do odzyskiwania danych stosujemy najnowocześniejszych rozwiązań. Cały czas się szkolimy, jeździmy na seminaria zagraniczne, konsultujemy trudne przypadki z centrami zajmującymi się odzyskiwaniem danych z Rosji i Izraela.
  • Gość: Martnka Re: Polecam serwis IVITER IP: *.internetia.net.pl 10.03.19, 20:52
   Ja już dwukrotnie korzystałam z usług serwisu i jestem bardzo zadowolona. Mam naprawionego laptopa i ekspres do kawy (nawet nie wiedziałam, że tu je naprawiają, dopiero jak przyszłam z uszkodzonym telefonem, zauważyłam półki pełne naprawionych ekspresów.) Dobrze, że jest taki serwis.Polecam.
   • iviter-serwis Re: Polecam serwis IVITER 16.03.19, 13:26
    Dziękujemy za opinię. Bardzo zależało nam na kompleksowych usługach i tworzeniu świadomości - świadomości, że każda awaria, każdy problem można właśnie u nas rozwiązać. Docelowo na Placu Konstytucji powstanie centralny punkt w zakresie usług elektronicznych, sprzedaży produktów elektronicznych i elektrycznych.
  • iviter-serwis Re: Polecam serwis IVITER 16.03.19, 21:25
   Serwis IVITER pracuje aktualnie nad profesjonalną infolinią oraz systemem do obsługi wszystkich zleceń przy pomocy ticketów. Planujemy, że po wdrożeniu takiego systemu każde zapytanie skierowane do nas zostanie rozwiązane z mgnieniu oka, jak również nie będzie więcej problemów z nieodbieraniem połączeń itd. Bardzo naprawdę staram się zapanować nad organizacją firmy. Iwo Czerniawski
  • iviter-serwis Re: Polecam serwis IVITER 01.06.19, 13:10
   Wszystko idzie w dobrym kierunku. Rusza już infolinia - profesjonalna infolinia serwisu. Od teraz nie będzie już nigdy więcej kłopotów z kontaktem z nami. Wszystkie zgłoszenia od klientów będą zbierane przez profesjonalny zespół i przy pomocy profesjonalnych narzędzi rozdzielane między opiekunów konkretnych napraw. Głęboko wierzę, że diametralnie poprawi się jakość naszej pracy.

   W danej chwili rozwijamy obydwa punkty - zarówno na ul. Dzielnej 7a, jak i na Placu Konstytucji. Zwłaszcza na Placu Konstytucji - w lokalu po Instrumentach muzycznych dzieje się bardzo wiele. Powstaje sklep z elektroniką - docelowo rozbudowana galeria handlowa.
   • anna_wardzinska Re: Polecam serwis IVITER 08.06.19, 19:06
    Serwis godny polecenia. Laptop w którym padł dysk został naprawiony praktycznie od ręki. Najistotniejsze odzyskanie danych przebiegło profesjonalnie, wcześniej dostałam pełną informację dotyczącą możliwości naprawy. Odebrałam komputer wyczyszczony i działający sprawniej niż nowy. Co wyróżnia serwis Iviter - indywidualne podejście do sprzętu, cierpliwość i nieograniczony czas na wyjaśnienie problemu. Plus zaangażowana i bardzo miła obsługa.
    • iviter-serwis Re: Polecam serwis IVITER 05.07.19, 01:42
     Bardzo dziękujemy za tę opinię. Naprawdę bardzo się staraliśmy aby pomóc szybko i sprawnie. Bardzo pozdrawiamy!
     W razie problemów - zawsze zapraszamy do kontaktu z nami.
  • iviter-serwis Re: Polecam serwis IVITER 13.02.20, 10:15
   Kolejna aktualizacja - uruchomiliśmy opcję zgłaszania reklamacji do właściciela firmy. iviterserwis.pl/uwagi-i-reklamacje
   Reakcja na każde zgłoszenie jest momentalna, chodzi o to, aby reagować, interweniować. Oczywiście w ideale nie powinno dochodzić do opóźnień - i staramy się poprawiać w tym zakresie - tak bardzo, jak to tylko jest możliwe.
   Wdrażamy kolejne zmiany. Walczymy!
   • Gość: iviTER Re: Polecam serwis IVITER IP: *.dynamic.chello.pl 11.12.20, 06:05
    Aktualnie wprowadziliśmy kolejne usprawnienia - staramy się bardzo precyzyjnie odpisywać na maile. Nie może być błędów! Pilnujemy tego, doglądamy, odpowiedzi są tego samego dnia!
  • Gość: tomek Re: Polecam serwis IVITER IP: *.43.56.137.ipv4.supernova.orange.pl 16.03.20, 17:42
   Dobry Serwis Telefonów w Warszawie to dzisiaj rzadkosc, trudno znalezc dobrą obsluge
  • Gość: M. KABAT Re: Polecam serwis IVITER IP: *.108.227.46.rev.metrointernet.pl 01.04.21, 09:44
   Szanowni Panstwo, Przedstawiam tu moje osobiste zdanie, ale uwazam ze jest to kosmiczne naciaganie klientów.... klientow ktorzy moga nie wiedziec jakie sa ceny na rynku i jak dziala konkurencja.... serwis w duzej mierze bazuje na naiwnosci klientow... mialem niedawno okazje zaniesc adapter do naprawy... starszy model Marantz.... kupilem go okazyjnie za kilkaset PLN.... I pierwsza sprawa... osoba ktora chciala przetestowac sprzet poinformowala mnie ze to jest stary model, tzw Vintage i ze koszta sa wysokie i jednoczesnie podala plyte do sprawdzenia sprzetu.... plyta winylowa w stanie tragicznym... az bylo mi szkoda robic test w obawie o sprzet... co wiecej w sklepie nie bylo nawet kawalka szmatki aby ten sprzet przetrzec.... MASAKRA.... i na gradne finale doszlo do wyceny.... konserwacja sprzetu i naprawa wycenona na 3800 PLN a sama naprawa na 1500 PLN... malo sie nie przewrocilem..... zabralem sprzet i wyszedlem.... KOSZMAR.... szybko znalazlem drugi serwis w centrum Wawy i ku zaskoczeniu zupelnie inna klasa obsługi i konserwacja sprzetu na lata z naprawa o dziwo wyszla 500 PLN.... DA SIE ? Mozna nie zedrzec z klienta kilka tysiecy PLN ? Szanowni Panstwo, prosze uwazac.... bardzo mi przykro ze takie rzeczy dzieje sie w moim rodzinnym miesicie... :-( TRAGEDIA !!!!
   • Gość: Klient4412 Re: Polecam serwis IVITER IP: *.dynamic.chello.pl 28.05.21, 12:46
    Drogi M Kabat. Rozumiem, że było dla Ciebie zbyt drogo. Jednak powiedz szczerze - dużo straciłeś? Nie zostałeś poinformowany w trakcie przyjęcia ile to może kosztować? Może warto zrozumieć, że są różne oferty, różne propozycje, różne możliwości i że każda firma wycenia swoją pracę... Nie można nikogo winić za taki stan rzeczy. To kompletnie bez sensu.
    • Gość: marzanna09 Re: Polecam serwis IVITER IP: *.dynamic.chello.pl 28.05.21, 13:33
     Dokładnie! Też się zgadzam. Ja za ekspres zapłaciłam 890 zł i jasne, sądziłam że zapłacę zdecydowanie mniej, ale byłam uświadomiona wcześniej jakie mogą być koszty naprawy. Tym bardziej, że sama diagnoza do niczego nie zobowiązuje, więc mogłam odebrać sprzęt i wyjść trzaskając drzwiami. Dziwi mnie współczesne społeczeństwo. Wymagamy wysokiej jakości, a jak przychodzi do zapłaty, to jesteśmy zdziwieni, że ktoś liczy się ze swoją wiedzą. Nie pozdrawiam!
  • Gość: marzanna09 Re: Polecam serwis IVITER IP: *.dynamic.chello.pl 28.05.21, 13:26
   Jakiś czas temu pojawiły się pewne problemy z moim ekspresem delonghi. Jako że jestem z Warszawy, to zaczęłam rozglądać się za serwisem. Od razu oczywiście w google pojawił się serwis Iviter i opinie były różne - albo bardzo pozytywne, albo takie, że po prostu idzie się załamać. Chcąc sprawdzić jak wygląda rzeczywistość - poszłam do nich i był to dobry wybór. Co prawda na Placu Konstytucji spory zamęt, dużo pracowników i jeszcze więcej klientów. Zostałam obsłużona przez jakiegoś pana. O wszystko mnie wypytał, zanotował. Powiedział też jak powinnam dbać prawidłowo o ekspres - szkoda tylko, że w sklepie podczas zakupu nikt mnie o tym nie poinformował. Po kilku dniach zadzwonił do mnie chyba ten sam pan i powiedział, co się zepsuło i jaka będzie cena. Szczerze mówiąc, trochę więcej niż się spodziewałam, ale też za sam ekspres nie zapłaciłam złotówki, więc wolałam oddać go w fachowe ręce. Niedługo potem był do odbioru - czysty i naprawiony. Dostałam nawet gwarancję na naprawę i miłe słowa na odchodne. Polecam, jeśli zależy wam na sprzęcie.
  • Gość: Izabela Kowalczyk Re: Polecam serwis IVITER IP: *.digitale-gesellschaft.ch 03.06.21, 20:12
   Już kilkukrotnie korzystałam z usług serwisu. Dwukrotnie w kwestii słuchawek(Sony i Marshall) i raz przy awarii telefonu. Fakt że naprawa słuchawek trwała dosyć długo rekompensuje fakt że serwis działa cuda:) dorobiono mi część która była trwalsza niż oryginalna od producenta( słuchawki Sony) a w Marshallach wymieniono zerwany kabelek nie psując jakości dźwięku. Obdzwoniliśmy wszystkie serwisy w Warszawie i nikt nie chciał się podjąć tego zadania.
   Telefon naprawiony w tydzień:) dzięki
  • Gość: Joasia789 Re: Polecam serwis IVITER IP: *.dynamic.chello.pl 07.06.21, 13:27
   Ja naprawiałam u nich telewizor Sony. Pewnego dnia po prostu wyłączył się i już nie chciał działać. Bałam się, że znowu będzie trzeba kupować następny, a temu dopiero skończyła się gwarancja. Miło, bo nawet nie musiałam zanosić go do serwisu. Przyjechał od nich kierowca i sam zawiózł sprzęt na miejsce. Całe szczęście udało się naprawić, no i cena wcale nie była aż taka tragiczna. Dostałam gwarancję i mam nadzieję, że tym razem tak szybko się nie zepsuje. Polecam
   • Gość: Zatroskany Re: Polecam serwis IVITER IP: *.dynamic.chello.pl 12.06.21, 15:17
    Te opowieści brzmią trochę nieprawdopodobnie. Jak można uwierzyć w to, że oni wysyłają kuriera bezpłatnie i bezpłatnie robią diagnozy... Z pewnością to jakiś podchwytliwy patent na to aby zgarnąć klientów - i tyle w tym szczerości. Można nawet powiedzieć, że to nieuczciwa praktyka. A i z pewnością robią problemy w przypadku rezygnacji z usługi - inaczej by im się to zwyczajnie nie opłacało. Nie wierzę kompletnie, że może być inaczej!
  • Gość: Damian_K12 Re: Polecam serwis IVITER IP: *.dynamic.chello.pl 08.06.21, 14:28
   Ostatnio pojawił się u mnie problem ze słuchawkami. Niby bezprzewodowe i całkiem w porządku działały, ale z czasem telefon przestał je wykrywać. Raz było ok, potem znowu coś się zepsuło - i tak ciągle. Nie byłem pewny, czy wgl się tym zajmują, ale akurat przechodziłem obok i usłyszałem muzykę, więc wszedłem do środka. Pan niby obejrzał i wtedy akurat nie działały i aż się sam zdziwił. Nie wiem czy trafiłem w odpowiednim momencie, czy po prostu na dobrego człowieka, ale naprawili mi to od ręki i za jakieś grosze... Na pewno będę do nich w przyszłości przychodzić.
   • Gość: Klient_Michał Re: Polecam serwis IVITER IP: *.dynamic.chello.pl 09.06.21, 10:01
    Naprawdę? Naprawili od ręki? No to bardzo dziwnie, bo ja jak przyszedłem, to nie dość, że musiałem długo czekać w kolejce, to jeszcze na diagnozę powiedzieli mi, że mam czekać jakiś tydzień. Ja się nie znam za bardzo, ale też przyszedłem ze słuchawkami i jak widać można naprawić od ręki.
    • Gość: Damian_K12 Re: Polecam serwis IVITER IP: *.dynamic.chello.pl 10.06.21, 14:15
     No, wiesz... Problem problemowi nie równy. W moim przypadku jak widać udało się naprawić od ręki, ale z Twoimi słuchawkami może było coś poważniejszego. Ty się nie znasz, ja też się nie znam, więc może się nie wypowiadajmy o tempie pracy.
  • Gość: Klientka_Kasia Re: Polecam serwis IVITER IP: *.dynamic.chello.pl 11.06.21, 13:43
   Ja również polecam ten serwis! Co prawda skorzystałam dokładniej z pomocy Kliniki Danych, ale ona jest gałęzią Ivitera. Sprawa wyglądała następująco - przez przypadek zalałam laptopa kawą. Niestety nie była to mała ilość, a całkiem pokaźny kubek bardzo gorącej kawy. Ślady poparzenia z mojego ciała znikały prawie dwa tygodnie, z kolei urządzenie zupełnie odmówiło współpracy. Byłam w jednym serwisie i po zapłaceniu 200 zł za diagnozę dowiedziałam się, że jednak nie podejmą się naprawy. Mało tego! Radzili nawet kupić nowe urządzenie, bo na tym wszystko zostało usunięte. Załamałam się kompletnie, bo miałam na laptopie tak dużo ważnych informacji! Całe szczęście nie poddałam się i zaryzykowałam. Na wstępie w Iviterze dowiedziałam się, że zarówno sama naprawa jak i odzyskiwanie danych będą drogie i że w zależności od ilości pracy czas usługi również może się wydłużyć. Trudno! Przede wszystkim zależało mi na odzyskaniu informacji i naprawie laptopa. Już jest po wszystkim - łącznie trwało to około miesiąca, ale laptop działa jak nowy, no i odzyskali bardzo dużo danych. Cena co prawda do najniższych nie należała, ale i tak się opłacało. Polecam w bardzo trudnych sytuacjach!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka