Dodaj do ulubionych

Nasze zainteresowania

05.05.05, 16:31
Tak sobie pomyslalem (podwozac siostre do szkoly), ze moze kazda z osob
przybywajacych na forum "CHICAGO" powiedzialaby czym sie interesuje.
Informacje te bylyby przydatne w tworzeniu nowych watkow i w dyskusji na ich
temat.

Zaczynam od siebie i nie jestem z tego zadowolony, bo jak napisane jest w
Pismie Sw. "Pierwsi beda ostatnimi" smile

OK... Mam wiele zainteresowan, ale wymienie tylko te "NAJ". Tak wiec
interesuje sie przede wszystkim polityka i psychologia, a na codzien uprawiam
sport - pilke nozna, choc tesknie za moja ulubiona gra zespolowa, mianowicie
za pilka reczna, czyli tzw. SZCZYPIORNIAKIEM.

Pozdrawiam smile
Obserwuj wątek
    • iwoncia6 Re: Nasze zainteresowania 05.05.05, 21:47
      Książki i jeszcze raz książki (czytam wszędzie i o każdej porze dnia i nocy),
      turystyka górska (szczególnie Beskid Sądecki i Pieniny), i ostatnio uwielbiam
      grzebać w ziemi .... (czyt. ogródek). Pozdrowionka, a-ha kiedyś psychoanaliza i
      hipnozawink
      • cuski Re: Nasze zainteresowania 05.05.05, 22:05
        Iwoncia6, a lubisz Bieszczady?
        Co do Pienin mialem okazje byc tam raz, nawet udalo mi sie sfotografowac Trzy
        Korony - piekne miejsce. Pamietam, jak sie wywrocilem i sturlalem w dol - bedac
        tam. Kurcze, az strach sie przyznac, ale wypilem wowczas o jedno piwo za duzo,
        a pogoda byla sloneczna i zlapalem mala srubke. Fajnie jest powspominac tamte
        czasy.

Pozdrawiam smile
        • iwoncia6 Re: Nasze zainteresowania 05.05.05, 22:40
          Bieszczady sś piekne, szczególnie połoniny
          • cuski Re: Nasze zainteresowania 05.05.05, 22:51
            Kocham Bieszczady, bo to jest chyba najbardziej dziewiczy region w cale Polsce.
            Cywilizacja nie zdazyla tam jeszcze rozprzestrzenic sie na taka skale, jak to
            ma miejsce innych zakatkach kraju smile
            • iwoncia6 Re: Nasze zainteresowania 05.05.05, 23:19
              tego nie byłabym taka pewna, dawno nie byłeś chyba w Biesczadach????
              • cuski Re: Nasze zainteresowania 05.05.05, 23:32
                Ostatni raz w Bieszczadach bylem 3 lata temu. Czyzby przez tak krotki okres,
                tyle sie zmienilo?
                • tradycja1 Re: Nasze zainteresowania 05.05.05, 23:52
                  Dla mnie tez Bieszczady to taki zapomniany rejon, o duzym bezrobociu i niestety
                  biedzie, za to urokliwy.
                  Z pewnoscia w nastawieniu na turystyke pojawiaja sie rozne gospodarstwa
                  agroturystyczne,pensjonaty itp
                  • cuski Re: Nasze zainteresowania 06.05.05, 00:12
                    Zgadza sie! Gdy ostatni raz bylem w Bieszczadach, zatrzymalem sie na nocleg w
                    Lesku. Nie pamietam nazwy tego kurortu, w kazdym badz razie widzialem wiele
                    pensjonatow i gospodarstw agroturystycznych przystosowanych pod katem turystow.
                    Tradycjo, mozesz mi powiedziec, cos na temat twoich zainteresowan?

Pozdrawiam smile
                    • iwoncia6 Re: Nasze zainteresowania 06.05.05, 00:32
                      tradycja chwilowo interesuje się zielarstwem
                      • tenzinn Re: Nasze zainteresowania 06.05.05, 00:39
                        Ze swej strony napisze w w malym skorcie moje zainteresowania:
                        Wegetarianizm, Tybet, kino europejskie, buddyzm, ksiazki itd.
                        Jest tego troche.
                        • tradycja1 Re: Nasze zainteresowania 06.05.05, 01:09
                          To moze i ja opisze czym sie interesuje choc nie powiem bym byla jakas
                          oryginalna z tymi zainteresowaniami.Pasji szczegolnej nie mam.Lipa sad

No ale bede sie bronic....zielarstwo ano...moze hehe, ale za ziolem palnym to
                          nie jestem wink Lubie stary polski poczciwy rock, i cala polska muzyke rozrywkowa
                          z dawien dawna.Jak kazda kobieta interesuje sie duperelkami z pogranicza mody i
                          urody.
                          Sport- owszem.Trenowalam przez dobre 10 lat koszykowke choc na WYSOKA to nie
                          jestem, podobnie z tenisem ziemnym, plywaniem synchronicznym, tancem w formacji
                          tanecznej, przez wyczynowa jazde na rowerze MTB do niespelnionej szermierki.
                          Teraz jakos sie rozleniwilam.
                          Kocham gory, i kiedys tam zamieszkam...wiem to niemal napewo.
                          Lubie dobra kuchnie i wszystko w tym temacie, zbieram alkohole swiata.
                          Kiedys pol zartem pol serio projektowalam bizuterie.
                          Ksiazki chetnie glownie literature faktu i biografie.
                          Duzo czasu spedzam na necie 9 za duzo?) ale w temacie komputer nie jestme mocna.
                          Oczywiscie bardoz jestem przywiazana do ....tradycji ...smilewszelakich i do
                          wszystkiego co Polskie.
                          Lubie dobry film, kabaret,teatr.

Aaa bylam kiedys harcerka.
                          Amen.
                          • cuski Re: Nasze zainteresowania 06.05.05, 03:43
                            No Tradycjo, musze powiedziec, ze niemalo tych zainteresowan masz. Ciesze sie,
                            ze lubisz starego polskiego rocka. Ja wprost przepadam za ta muzyka. Ostatnio
                            dostalem od mojej dziewczyny w prezencie dwie plyty "Kombi" - stare i nowe
                            przeboje. Lubie takze sluchac i tanczyc do goracych rytmow latynowskich.
                            Piszesz, ze grasz w tenisa ziemnego. Musze i ja kiedys sprobowac tej sztuki.
                            Piszesz rowniez, ze kochasz gory. Ja rowniez, kocham gory, pola, lasy, laki,
                            jednym slowem "obcowanie z natura" i podobnie jak Tobie marzy mi sie nieduzy
                            drewniany domek w gorach. Co do harcerstwa, to harcerzem co prawda nie bylem,
                            ale bylem kandydatem na harcerza. O ile sie nie myle, to tych kandydatow
                            nazywano zuchami. Po tygodniu czasu, przerwalem swoja przygode z harcerstwem,
                            gdyz zbyt duzo czasu poswiecalem sportowi. Wolalem obozy treningowe, turnieje,
                            lige, niz harcerstwo. Tesknie, za tamtymi czasami.

Pozdrawiam smile
                          • mysza_81 Re: Nasze zainteresowania 18.11.05, 21:47
                            Bardzo oryginalnie calosc sie zgralasmile)))
                        • cuski Re: Nasze zainteresowania 06.05.05, 03:23
                          Tenzin, ja sie wlasnie zastanawiam, czy nie przerzucic sie czasem na roslinki.
                          Pamietam jak mialem w szkole jednego nauczyciela, bardzo rowny facet, byl
                          wegetarianinem. Wiecej z nim rozmawialem na temat zdrowego zywienia, niz na
                          temat przedmiotu, ktorego mnie uczyl. Duzo mi opowiadal o zdrowym trybie zycia,
                          pozyczal mi ciekawe ksiazki. Pamietam, raz zademonstrowal mi glodowke na sobie.
                          2 tygodnie nic nie jadl, tylko popijal jakies herbatki smakowe. To sie chyba po
                          fachowemu nazywa, glodowka oczyszczajaca.

PS. Ten nauczyciel nalezal do Kosciola Adwentystow Dnia Siodmego. Dal sie
                          poznac, jako dobry czlowiek.

Pozdrawiam smile
                          • tenzinn Re: Nasze zainteresowania 06.05.05, 05:41
                            Z tego co wiem adwentysci sa wegetarianinami.
                            Pamietam jak przestalem jesc mieso moje babcie modlily sie za mnie.
                            Obawialy sie ze wszedlem do jakiejs sekty. Na szczescie dosc szybko im to
                            przeszlo. Choc dalej czasem mnie nudza tym zebym zaczal jesc miesosmilesmile
                            pozdrawiam
                            • cuski Re: Nasze zainteresowania 06.05.05, 16:29
                              To bylo tlumaczylo "nie jedzenie" miesa przez mojego nauczyciela. Tenzinn,
                              wspominales cos w swoich zainteresowaniach o buddyzmie. W zwiazku z tym mam
                              pytanie: "Czy buddysci tez maja jakies ograniczenia, co do ich codziennych
                              posilkow ?

Pozdrawiam smile
                      • cuski Re: Nasze zainteresowania 06.05.05, 00:51
                        Iwoncia6 napisała:
                        "Tradycja chwilowo interesuje się zielarstwem"

Byl czas, ze ja tez namietnie zaglebialem sie w tajemnice naturalnych srodkow
                        leczenia.

Pozdrawiam smile
                        • lulu24 Re: Nasze zainteresowania 06.05.05, 21:30
                          Ja sie interesuje wszystkim, he he jestem ciekawska, ale najbardziej fascjonuje
                          mnie poznawanie nowych ludzi. Poza tym uwielbiam morze i gory. Lubie zwierzeta
                          i roslinki. Kiedys chcialam zostac baletnica, a teraz chetnie ogladam jak
                          tancza inni. Troche jezdze na nartach i to tez lubie. Ostatnio interesuje sie
                          poznawaniem ludzi z innych kultur. Nie tak dawno poznalam Mongolow (pare osob),
                          Zydow, Turkow... Zawsze mozna sie dowiedziec od innych cos nowego i zawsze to
                          ciekawe.
                          • cuski Re: Nasze zainteresowania 06.05.05, 21:41
                            He he he, wiem Lulu24, ze jestes ciekawska, nawet kiedys Ci to mowilem smile
                            Twoim pedem do poznawania nowych ludzi nie jestem zaskoczony, bo TY po prostu
                            to kochasz. Wiem, ze kochasz gory, szczegolnie te Twoje rodzinne, ale powiedz
                            mi, jakie morze najbardziej Ci sie podoba.

PS. Mowilas mi, ze ostatnio poznalas Zydow i Turkow, ale o Mongolach nic nie
                            wspomnialas smile Uwazaj, zeby jakis Chingis Chan, nie uprowadzil Cie - szkoda
                            byloby Ciebie, he he he.

Pozdrawiam smile
                            • lulu24 Re: Nasze zainteresowania 07.05.05, 15:28
                              he he he smile Mongolow poznalam przypadkowo. Bylam u kolezanki na urodzinach, a
                              tam zaczeli robic mongolskie karaoke (to bylo w klubie Zaczek przy akademikach
                              UJ)
                              Narazie widzialam tylko Morze Czarne, wiec trudno powiedziec jakie mi sie
                              podoba najbardziej.
                              • cuski Re: Nasze zainteresowania 07.05.05, 15:34
                                No nie Lulu24, he he he, nad Baltykiem nie bylas ?
                                Wybierz sie koniecznie, moze w te wakacje.

Pozdrawiam smile
                                • tenzinn Re: Nasze zainteresowania 07.05.05, 21:21
                                  Morze Czarne tez zaliczylem (Odessa 91 rok).
                                  Nad polskim Baltykiem niestety nie bylem az wstyd!!
                                  Ale za ty bylem w ciegu jednego dania na Baltykiem i Morzem Polnocnym w Niemczech.

Lulu studiwalas na UJ?? Ciekawy jestem co. W swojej karierze naukowej otarlem
                                  sie o UJ, ale ostatecznie wyladowalem na AE.
                                  Pozdrawiam bylych krakowskich studentowsmile))
                                  • lulu24 Re: Nasze zainteresowania 07.05.05, 21:51
                                    witaj tenzinn!!!
                                    Jak narazie jeszcze studiuje na UJ i mam nadzieje, ze przezyje te sesje smile))
                                    Jestem na II roku politologii.

Opowiedz co ciekawego w Odessie, bo wlasnie w tym roku planuje sie tam
                                    wybrac.Pozdrawiam.
                                    • cuski Re: Nasze zainteresowania 07.05.05, 22:12
                                      Lulu24, przezyjesz, przezyjesz... Wierze w Ciebie !

Pozdrawiam goraco smile
                                      • lulu24 Re: Nasze zainteresowania 08.05.05, 01:20
                                        Cuski, dziekuje Ci bardzo,ze wierzysz. Dodalo mi to sily i checi do nauki smile
                                        Pozdrawiam goraco.
                                        • cuski Re: Nasze zainteresowania 08.05.05, 02:55
                                          Lulu24, zawsze wierze w Ciebie ! Nie zapominaj o tym !

Pozdrawiam cieplutko smile
                                    • tenzinn Re: Nasze zainteresowania 07.05.05, 22:21
                                      lulu ja tam bylem 14 lat temu!!
                                      Nie wiem jak teraz jest, wiem jak bylo wtedy.
                                      U nas juz komuna padla tam dogorywala. Czuc bylo wolnosc.
                                      Co do miasta juz wtedy bylo piekne!!
                                      Warto wybrac sie do katakumb, ktore w czasie oblezenia Odessy przez nazistow
                                      zamienily sie w twierdze.
                                      Kolo schodow patiomnskich ( jesli ze to wymawiam to przepraszam) stala wtedy
                                      budka z lodami, jesli dalej istnieje to polecam lody morelowe.
                                      Pierwszy i jedyny raz w zyciu tam jadlem, naprawde byly przepyszne!!!
                                      • lulu24 Re: Nasze zainteresowania 08.05.05, 01:23
                                        dzieki tenzinn, ze sie odezwales, a te morelowe lody mam nadzieje, ze tam sa,
                                        chetnie je sprobuje smile Pozdrawiam
    • rysunkowapostac Re: Nasze zainteresowania 07.05.05, 22:12
      Czesc!
      Ja tez sie interesuje ludzmi jak ktos tu juz wspominal. No i oczywiscie muzyka.
      Najbardziej lubie polska muzyke rockowa w dosc szerokim zakresie rozumiejac.
      Ostatnio odkrylem , ze ciekawym tematem jest nagrywanie muzyki ale na razie to
      jeszcze ciagle nowosc.
      O, i jeszcze interesuje sie troszke komputerami ale niestety moja wiedza jest
      raczej kiepska , szczegolnie jak na kogos kto kiedys do tzw. informatycznej
      klasy chodzil... Ale mysle, ze sie podciagne bo fajnie byloby kiedys moze
      pracowac na komputerze... Juz widze ten maly domek na zboczu i prace kiedy sie
      ma ochote. Zeby to sie tak dalo robic to co czlowiek chce...
      • cuski Re: Nasze zainteresowania 07.05.05, 22:22
        Witaj Rysunkowapostac !
        Masz moze jakies ulubione, polskie zespoly rockowe? Pytam, bo ja tez uwielbiam
        ten gatunek muzyki.

PS. A co do pracy, to najwazniejsze jest POZYTYWNE MYSLENIE.

Pozdrawiam smile
        • rysunkowapostac Re: Nasze zainteresowania 07.05.05, 22:32
          Dzem to zdecydowanie moj faworyt. Ale nie ograniczam sie i staram sie wiedziec
          kto jest kto w polskiej muzyce.
          • cuski Re: Nasze zainteresowania 07.05.05, 22:43
            Ja lubie sluchac Lombardu, Budki Suflera, Lady Pank i wiele, wiele innych.
            Szkoda, ze zadna z polskich stacji radiowych w Chicago nie gra takiej myzki...
            Hmm... a moze gra, a ja o tym nie wiem...

Pozdrawiam smile
            • rysunkowapostac Re: Nasze zainteresowania 07.05.05, 23:07
              O , Lady Pank jest super.

" ..czuje sie jak rysunkowa postac,
              czy to juz tak zawsze ma pozostac..."
              • tenzinn Re: Nasze zainteresowania 08.05.05, 01:26
                Stare przyslowie mowi nic tak nie obrzydza artusty jak jego idole!!
                Mialem kumpla na studiach, ktory na okroglo przez jeden semestr sluchal Lady
                Pank, obrzydzil mi ten zespol do konca zycia!!
                • rysunkowapostac Re: Nasze zainteresowania 08.05.05, 01:29
                  Ja to widze, ze jeszcze troche to oba fora beda pelne naszego dialogu drogi
                  kolego...
                  Oczywiscie, ze co za duzo to nie zdrowo... Muzyka jednego rodzaju moze sie
                  zwyczajnie znudzic...
                  • tenzinn Re: Nasze zainteresowania 08.05.05, 01:32
                    Co do forow to naprawde chyba do konca bede powtarzal ze marxx i cuski powinni
                    sie spotkac i pogadac. Warto naprawde cos razem stworzyc, mimo tego ze sa
                    odmienne poglady, charaktery ale to moze ogromnie kreatywne.
                    • tenzinn Re: Nasze zainteresowania 08.05.05, 01:34
                      w poscie wyzej braklo slowa BYC sorencja
                • cuski Re: Nasze zainteresowania 08.05.05, 02:58
                  He he he... Fajnego miales kumpla Tenzinn !

Pozdrawiam smile
                  • speranzaa Re: Nasze zainteresowania 08.05.05, 03:40
                    mnie interesuje komputer, muzyczka , ksiazki, uwielbiam plywac i biegac, jak
                    nie biegam jeden dzien to juz niedosyt czuje,kocham poprostu wode - jezioro czy
                    morze, las i gory , no i jeszcze lubie tanczyc strsznie. to tyle , jak cos
                    przypomne se to napiszesmile
                    • cuski Re: Nasze zainteresowania 08.05.05, 04:31
                      Speranzaa napisała:
                      "Mnie interesuje komputer, muzyczka , ksiazki, uwielbiam plywac i biegac, jak
                      nie biegam jeden dzien to juz niedosyt czuje,kocham poprostu wode - jezioro czy
                      morze, las i gory , no i jeszcze lubie tanczyc strsznie. to tyle , jak cos
                      przypomne se to napiszesmile"

Kurcze, gdybym ja tak mial z kim pobiegac. Jesli chodzi o tanczenie, to ja
                      rowniez uwielbiam plasac. Jutro mam komunie - mysle, ze sobie potancze smile

Pozdrawiam smile
                • speranzaa Re: Nasze zainteresowania 08.05.05, 04:09
                  odbiegajac od polskiej muzyki ja se slucham chemical brothers, beck'a,atb czy
                  armin van buuren, dobra muza do tanca jak ktos lubi house , trance , dance czy
                  elektroniczna muze
                  pozdrawiam

• tenzinn Re: Nasze zainteresowania 08.05.05, 04:20
                    Beck - Jack Ass rewelacja.
                    Chemical Brothers - The privet psychodelic reel.
                    DUZA KLASA!!!
    • agunia_mamunia Re: Nasze zainteresowania 17.06.05, 23:23
      moje zainteresowania sa roznorakie.bardzo lubie spedzac czas z rodzina
      tz;wycieczki rowerowe,wyjazd gdzies nad wode ,ogolnie ruch na swiezym
      powietrzusmile.w Polsce mieszkalismy w okolicach Cieszyna wiec czesto robilismy
      sobie wypady do Wisly czy Brennej(oh jak ja bardzo tesknie za tymi
      widokami).ale nic, tu tez nie moge narzekac bo mieszkamy w bardzo ladnej
      miejscowolsci z czystym jeziorem i rzeka.bardzo lubie gotowac,i tu uwazam ze
      moj maz ma ze mna raj( nie chwalac siesmile, kocham kwiaty i wszytko co z nimi
      zwiazane(czyli plewienie ,sadzenie itd)bardzo lubie poznawac ludzi tych
      bardziej interesujacych i tych mniej tez.od 10 lat jestem zafascynowana osoba
      JEzusa Chrystusa,i tego co dla mnie ,jako grzesznika zrobil.bardzo lubie czytac
      Biblie i traktuje ja jako moj osobisty"przewodnik po zyciu" ,moge ja czytac na
      okraglo i nigdy nie jestem zmeczona a wrecz odwrotnie zawsze znajde cos nowego
      co jest dla mnie inspiracja.pozdrawiam
      • cuski Re: Nasze zainteresowania 18.06.05, 01:55
        Agunia_mamunia, musze powiedziec, ze zaimponowalas mi mowiac glosno i odwaznie
        o Chrystusie. Trzymaj tak dalej !

Pozdrawiam cieplutko smile
        • agunia_mamunia Re: Nasze zainteresowania 18.06.05, 03:31
          a dlaczego nie mowic otwarcie o tym ktory umarl za moje grzechy i zawisl na
          krzyzu z milosci do mnie.POlacy to ponoc narod chrzescijanski w 90%, wiec
          deklaracja wiary w Chrystusa nie powinna chyba byc czyms dziwnym,i tematem tabu.
          • cuski Re: Nasze zainteresowania 18.06.05, 03:41
            Agunia, Ty tak sadzisz, ja tak sadze, podobnie sadza inni, ale jest MASA ludzi
            uwazajacych sie za Katolikow, dla ktorych ten temat jest wstydliwy i niemodny.

Pozdrawiam smile
          • cuski Re: Nasze zainteresowania 18.06.05, 03:49
            Agunia, jestes na naszym forum krotko, wiec nie wiesz np. ze zostalem nazwany
            za swoje poglady przez jednego pseudoforumowicza, chicagowskim klecha. Ten gosc
            w dalszym ciagu lazi za mna wszedzie. Ostatnio nawet pojawil sie na moim blogu,
            po to tylko, aby reklamowac swoje forum. Zamiescil 2 pierwsze, a zarazem
            ostatnie komentarze.

PS. Agunia, za takich psycholi mozna jedynie sie pomodlic !

Pozdrawiam smile
            • anna_bis Re: Nasze zainteresowania 08.07.05, 22:13
              A ja znowuż interesuje się astronomią-uwielbiam.
              Grzebię w moim ogrodzie wiecznie.
              No i książki i muzyka poważna :Haendel , Verdi ( szczególnie jego " Nabucco").
              • cuski Re: Nasze zainteresowania 08.07.05, 22:20
                Aniu, a czy mozna z gwiazd odczytac przyszlosc ?

Pozdrawiam big_grin
                • anna_bis Re: Nasze zainteresowania 08.07.05, 22:43
                  Chyba nie . Bo znaki zodiaku już nie pokrywają się z gwiazdozbiorami od prawie
                  2000 lat.
                  No cóż - astrologia mnie nie pociągasmile)))))))))))))))
                  • cuski Re: Nasze zainteresowania 08.07.05, 22:52
                    A juz myslalem, ze nam tu jakies gwiezdne kabaly postawisz, he he he...

Pozdrawiam big_grin

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka