Dodaj do ulubionych

medycyna estetyczna - wolumetria

15.03.14, 17:35
Witam serdecznie
Jestem lekarzem, wybieram się 27 marca do Warszawy na kolejny z kursów z medycyny estetycznej, tym razem z wolumetrii.
www.eclest.pl/tematy-terminy-szkolen/modelowanie-konturu-twarzy-przy-uzyciu-kaniul-warsztaty/
Trzeba przyprowadzić ze sobą modelkę, która zapłaci tylko cenę kwasu hialuronowego, który będzie jej podany. Jest to 350 ml za ampułkę, podaną wedle życzenia: okolica jarzmowa (kości policzkowe), policzki, modelowanie żuchwy.
Jak wiadomo, w gabinecie medycyny estetycznej wolumetria kosztuje 2000 złotych, więc myślę, że cena jest bardzo korzystna. Kurs odbywa się pod opieką wykwalifikowanych lekarzy - szkoleniowców.
Odbyłam już kilka kursów z zakresu medycyny estetycznej, w tym z wypelniania zmarszczek kwasem hialuronowym, botoxu, mezoterapii igłowej i Regeneris. Od lekarzy prowadzących zawsze słyszałam, że mam 'dobrą rękę', także myślę, że warto.
Proszę o kontakt na prv lub email lekarz@autograf.pl
Obserwuj wątek
    • asiao12 Re: medycyna estetyczna - wolumetria 07.11.16, 15:40
      Ja bardzo chciałabym zapisać się na ten zabieg. Modelowanie konturów twarzy od dawna chodzi mi po głowie. Jestem zapisana tutaj (Kraków) zdrowatwarz.pl/medycyna-estetyczna/modelowanie-konturow-twarzy-krakow na wstępną wizytę. Co warto wziąć pod uwagę decydując się na salon, który wykonuje taki zabieg?
    • piotrbud88 Re: medycyna estetyczna - wolumetria 31.01.17, 15:57
      Medycyna estetyczna nie zawsze jest dobra, szczególnie jak nie jest wykonana profesjonalnie, lub gdy jest wykonywana za często, wtedy nie ma co się dziwić że ktoś powie "plastikowa lala". Oczywiście ich nie neguję, chcę tylko uświadomić że trzeba z nimi uważać. Proszę o tym poczytać tejwa.pl/kobieta-plastikowa-jest-a-medycyna-estetyczna/

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka